Oprava chyby „Nelze stáhnout aplikaci“

Při pokusu o nákup nebo stažení bezplatných nebo placených aplikací z App Store můžete obdržet výstražnou zprávu pro iOS s oznámením „nelze stáhnout aplikaci“. Tato chyba může být způsobena různými důvody. Mezi nejběžnější důvody patří mimo jiné (a) vaše zařízení (iPhone, iPad nebo iPod) nemá dostatek úložného prostoru pro tuto aktualizaci / stahování (b) máte problémy se sítí, připojením k internetu nebo (c) vaše zařízení nesplňuje minimální požadavek na verzi iOS, např aplikace vyžaduje iOS 5 nebo novější, ale na vašem zařízení běží iOS 4.

Zkuste problém vyřešit pomocí následujících kroků. Po každém kroku zkontrolujte, zda stále máte tento problém.

1. Jednoduše poklepejte na ikonu aplikace, kterou si nemůžete stáhnout, a počkejte několik sekund. Stahování by mělo pokračovat.

2. Klepněte na Nastavení> Obecné> Datum a čas> Nastavit automaticky> a posunutím vypněte „Nastavit automaticky“. Ručně nastavte datum o rok dopředu. Nyní zkuste znovu stáhnout aplikace. Pokud se zobrazí chybová zpráva, vraťte se zpět a zapněte možnost „Nastavit automaticky“ a zkuste aplikace stáhnout znovu.

3. Restartujte zařízení iOS. Jednoduše stiskněte a podržte tlačítko zapnutí / vypnutí (spánku / probuzení), dokud neuvidíte červený jezdec. Posunutím jezdce zařízení vypnete. Chcete-li jej znovu zapnout, stiskněte a podržte tlačítko zapnutí / vypnutí, dokud se nezobrazí logo Apple.

4. Nastavení> iTunes a App Store> Vaše Apple ID> Odhlásit se. Restartujte zařízení, poté Nastavení> iTunes a App Store> Přihlaste se a zkuste to znovu.

5. Klepněte na Nastavení> Wi-Fi a vypněte a znovu zapněte Wi-Fi.

6. Obnovte nastavení sítě klepnutím na Nastavení> Obecné> Obnovit> Obnovit nastavení sítě a poté se zařízení iDevice restartuje. Upozorňujeme, že se resetují všechna nastavení sítě, včetně hesel k Wi-Fi.

7. Resetujte zařízení stisknutím a podržením tlačítka spánku / probuzení a tlačítka Domů, dokud neuvidíte logo Apple.

Příbuzný:

  • App Store zobrazuje chybu „příliš mnoho přesměrování HTTP“; opravit
  • Nelze se připojit k obchodu iTunes / App Store
  • Jak najít / znovu stáhnout smazané nákupy v App Store

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found