Nejlepší poštovní aplikace třetích stran pro iOS 10

Každé zařízení iOS od uvedení původního iPhonu obsahuje aplikaci Apple Mail, nástroj pro správu, který umožňuje stahovat a spravovat e-maily na vašich zařízeních. Aplikace Apple Mail byla jednou z původních výjimečných funkcí iPhonu, protože již byla zavedenou službou pro Mac, a byla podstatně praktičtější než jakákoli jiná e-mailová aplikace v té době.

Od roku 2007 však aplikace Mail začala zaostávat. Již neobdrží aktivní push-oznámení pro populární služby, jako je Gmail, jeho aplikace Apple Watch patří mezi nejhorší pro zařízení a nedokázala držet krok s novějšími vzory a funkcemi, které se nacházejí v jiných aplikacích.

Nyní, když nám iOS 10 umožňuje mazat standardní aplikace Apple a nahradit je aplikacemi třetích stran, možná budete chtít vyhodnotit lepší alternativy, které vám poskytnou ty nejlepší aplikace pro správu e-mailů a kalendářů.

Já osobně jsem přestal používat aplikaci Mail, když byl v roce 2013 spuštěn klient třetí strany s názvem Mailbox. Měla nejen lepší design než standardní aplikace Apple, ale měla také nový koncept správy e-mailů, který je nyní ve většině telefonů standardní e-mailové aplikace, včetně aplikací Apple: přejetím doleva nebo doprava od zpráv k odeslání do archivů, mazání, naplánování připomenutí nebo kategorizaci. Byla to opravdu úžasná aplikace.

Dropbox bohužel získal Mailbox a v prosinci se rozhodl jej vypnout. Od té doby jsem hledal perfektní náhradní aplikaci a zatím jsem našel tři aplikace, které určitě stojí za prozkoumání, pokud máte zařízení iOS.

Inbox od Googlu

Pokud máte Gmail, určitě stojí za to se dobře podívat. Aplikace používá jazyk Material Design společnosti Google k prezentaci e-mailů v jasném, krásném a jednoduchém rozvržení, které usnadňuje jejich čtení a třídění.

Po spuštění aplikace se vám zobrazí přehledný seznam e-mailů, nikoli podle data, ale podle důležitosti. Někdy uvidíte jeden důležitý e-mail, jindy kategorii e-mailů, ve kterých můžete mít nějaké novinky, například Nákupy nebo Proma.

Doručená pošta bude vyžadovat, abyste jí věřili, abyste si svou poštu uspořádali tak, jak to považuje za nejlepší. Neexistuje žádná možnost získat chronologické zobrazení, což pro mě bylo prolomením dohody, ale pokud jste někdo, kdo dostává jen několik e-mailů denně, je vám s Inboxem pravděpodobně lépe.

Podobně jako poštovní schránka vám Inbox umožňuje přejetím prstem po Zprávách je roztřídit a vytvořit připomenutí, po kterých k nim můžete přistupovat prostřednictvím nabídky v aplikaci. Jak již bylo zmíněno dříve, Inbox inteligentně kategorizuje váš e-mail do samostatných kategorií a můžete je třídit.

Inbox je zcela zdarma a je k dispozici v iOS App Store zde.

Letecká pošta

Letecká pošta

AirMail je druh nejlepšího e-mailového klienta na světě pro iOS. Obsahuje všechny základní věci, které byste očekávali od používání běžné aplikace Mail, jako jsou akce 3D Touch na ikoně a v aplikaci, a také podporu pro více doručených z jakékoli služby.

AirMail je také pravděpodobně nejblíže, co se dnes v systému iOS k Mailboxu dostanete. Přejetím doleva máte možnost zprávu vyhodit do koše a seznam dalších akcí, přejetím doprava můžete odložit nebo archivovat zprávu.

Sjednocená doručená pošta aplikací je fantastická a můžete mezi ní snadno přepínat kdykoli nebo dokonce během psaní zpráv. Nastavení aplikací je neuvěřitelně podrobné a bohaté na funkce a umožňuje vám dělat spoustu věcí, které jiné e-mailové aplikace nedělají.

Za zmínku stojí také to, že AirMail má pravděpodobně tu nejlepší poštovní aplikaci Apple Watch, která vám umožní dělat na telefonu většinou vše, co je v pořádku, kromě přiměřeně přizpůsobeného obrazovce hodinek.

AirMail je k dispozici za 4,99 $ v iOS App Store zde.

E-mail od EasilyDo

Easydo

E-mail je určitě zajímavý. Je zcela zdarma a má všechny funkce, které byste očekávali od standardní aplikace Mail, včetně akcí 3D Touch. Má podporu pro více účtů a dokonce má akce přejetí prstem poprvé zavedené v poštovní schránce.

E-mail je výjimečný díky funkci „Asistent“. Tato funkce, ke které má přístup nabídka v levé části doručené pošty, automaticky uspořádá e-maily, které zapadají do jedné z pěti kategorií - Předplatné, Cestování, Balíčky, Účty a stvrzenky a Zábava - a vše umístí na jedno místo.

I když je organizace milá, e-mail ji posouvá ještě dále. Pokud například přejdete do předplatného, ​​budete uvítáni seznamem všech služeb, které odebíráte a které vám budou zasílat e-maily, přičemž každá má dvě možnosti: Oblíbené nebo Zrušit odběr. Pokud některou položku zařadíte do oblíbených, přidá ji do nabídky oblíbených položek, což vám umožní snadno číst obsah z předplatného. Odhlásit se okamžitě přejde na pozadí a odhlásí vás od služby, to vše stisknutím tlačítka.

V balíčcích vás přivítá seznam balíčků, počínaje věcmi, které již byly odeslány, a poté seznam minulých balíčků. U věcí, které jsou stále v zásilce, je sloupec, který ukazuje, kolik času zbývá na vaše balíčky a kdy byste to měli očekávat. Kliknutím na něj přejdete na stránku sledování.

Cestování vám poskytne seznam cestovních ubytování, která jste vytvořili, a snadný přístup.

I když e-mail nemusí být nejkrásnějším klientem s nejrůznějšími funkcemi, má vše, co potřebujete k provedení e-mailu, spolu s bezprecedentní funkcí asistenta.

E-mail je k dispozici zdarma v iOS App Store zde.

Jako někdo, kdo má více e-mailových adres a dostává někde kolem 200 e-mailů denně, se AirMail stal mým výchozím klientem. Mají klienta Mac, který se synchronizuje s iOS, což mi usnadňuje kategorizaci a správu e-mailů.

Pokud nejste e-mailovým uživatelem a máte Gmail, vyzkoušejte Inbox. Určitě to není pro každého, ale pokud se vám líbí, jak kategorizuje váš e-mail, bude z něj e-mail sen.

Pokud nespadáte do dalších dvou kategorií, velmi vám doporučuji, abyste si hned vyzkoušeli e-mail. Je to pravděpodobně nejlepší bezplatný e-mailový klient třetí strany v systému iOS a při jeho vyzkoušení nehrozí žádné riziko.

Zjistěte více o některých dalších vzrušujících funkcích systému iOS 10, které máte k dispozici.

Jaké jsou vaše oblíbené e-mailové aplikace, které pravidelně používáte na iPhonu a iPadu?

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found