Aktualizace Apple WatchOS 3.1.1 způsobující problémy pro jednotky řady 2

Apple tento týden vydal své nové watchOS 3.1.1. Zdá se, že to způsobuje problémy s modely hodinek Series 2. Aktualizace watchOS 3.1.1 vydaná společností Apple řešila kromě několika bezpečnostních aktualizací následující problémy.

Podle společnosti Apple obsahuje tato nová aktualizace následující vylepšení a opravy chyb.

  • Opravuje problém, který mohl zabránit zobrazování jmen kontaktů v aplikaci Zprávy a oznámení
  • Opravuje problém, který by mohl ovlivnit schopnost reagovat na oznámení
  • Řeší problém, kdy se komplikace Stocks nemusí aktualizovat na ciferníku
  • Opravuje problém, který může zabránit zobrazování prstenů aktivity na cifernících aktivity
  • Opravuje problém, který zabraňoval zobrazení číselníků na analogovém ciferníku po změně jednotky teploty v aplikaci Počasí
  • Řeší problém, který by mohl způsobit, že aplikace Mapy zůstane spuštěna i po ukončení navigace
  • Řeší problém, kdy se v zobrazení měsíce aplikace Kalendář mohlo zobrazit nesprávné datum

Většina uživatelů Series 1 dokázala aktualizovat své jednotky bez větších problémů, nicméně mnoho majitelů Series 2 zjistilo, že aktualizace zcela zdědila jejich nové hodinky Apple Watch Series 2.

Ovlivněná jednotka Apple Watch jednoduše zobrazí červený vykřičník po aktualizaci, která instruuje uživatele, aby navštívili nápovědu Apple.

Apple aktuálně stáhl aktualizaci. Zákaznický servis Apple potvrdil, že stáhli aktuální aktualizaci a budou vydávat novou verzi. Chcete-li se dozvědět více o aktualizaci hodinek na nejnovější watchOS, můžete se podívat na pokyny společnosti Apple na jejich webu.

Tyto postižené jednotky Apple Watch bohužel nelze opravit v místním obchodě. Budete ji muset odeslat společnosti Apple a ta ji do 48 hodin opraví a odešle zpět. V případě, že se vás tento problém se zděním týká, obraťte se na zákaznický servis Apple.

Pokud jste jedním z uživatelů, kteří si stáhli watchOS 3.1.1, ale dosud nemáte nainstalovanou aktualizaci na vašem zařízení, můžete aktualizaci ze svého zařízení odstranit.

Chcete-li aktualizaci odstranit, klepněte na Sledovat aplikaci> Obecné> Použití> Aktualizace WatchOS> a zvolte Odstranit zde.

Apple plánuje vydat novou aktualizaci watchOS 3.3.1, která bude řešit problémy, s nimiž se setkávají uživatelé Apple Watch Series 2.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found