Problémy s baterií Apple Watch, 7 tipů na zvážení

Se zavedením nejnovější řady Apple Watch se Apple pokusil vyřešit mnoho přetrvávajících problémů s baterií Apple Watch, které u některých snazších uživatelů Apple Watch Series zanechaly nevkus.

Nejvýznamnější je, že se tyto opravy zaměřily na špatný výkon, který ovlivnil tyto starší hodinky Apple Series.

Mezi rychlejším výkonem a problémy s baterií však vždy existuje kompromis. V tomto příspěvku se podíváme na některé problémy s baterií Apple Watch a poskytneme návrhy, jak lze tyto problémy spravovat a zmírnit.

Kontrola stavu baterie Apple Watch

Než začnete s odstraňováním problémů, je důležité zkontrolovat primární stav baterie Apple Watch. Vaše hodinky Apple Watch by měly dosáhnout 100% nabití za 2,5 hodiny a až 80% nabití za 1,5 hodiny pomocí přiloženého magnetického nabíjecího kabelu Apple Watch.

Výdrž baterie na každé z Apple Watch Series má býtlepší než model z předchozího roku, přičemž Apple požaduje celodenní výdrž baterie. V Apple Testing dosáhla Apple 18 hodin výdrže baterie s následujícím využitím: 90 časových kontrol, 90 upozornění, 45 minut používání aplikace a 30minutové cvičení s přehráváním hudby z Apple Watch přes Bluetooth.

Snažíte se tedy proti těmto metrikám?

Chcete-li zobrazit své vlastní využití a informace o pohotovostním režimu, otevřete na spárovaném iPhone aplikaci Apple Watch a přejděte na Moje hodinky> Obecné> Použití.

Pokud vaše hodinky Apple Watch vykazují výrazně kratší výdrž baterie než srovnávací testy společnosti Apple, vyzkoušejte jeden nebo více z následujících tipů, které některým našim čtenářům úspěšně pomohly vyřešit problémy s výdrží baterie.

Tipy, jak maximalizovat životnost baterie Apple Watch

Tip # 1 Udržujte operační systém aktualizovaný.

Pokud jde o optimalizaci baterie, Apple se vždy snaží aktualizovat software watchOS a iOS, aby byl energeticky efektivnější. Je proto důležité aktualizovat software na hodinkách i na iPhonu. Vaše Apple Watch by měly mít nové verze watchOS a váš iPhone by měl mít nejnovější iOS, abyste dosáhli nejlepšího výkonu.

Tip # 2 Baterie Guzzler Revisited

Ačkoli myšlenkou hodinek je poskytnout vám mnoho aplikací založených na zdraví a fitness, mnoho lidí používá pro správu svých každodenních oznámení primárně jednotku Apple Watch.

Snímač srdečního tepu v jednotce může spotřebovávat hodně energie z baterie. Pokud monitor srdečního tepu nepoužíváte ze dne na den, můžete jej zkusit šetřit šťávou z baterie.

Jednoduše přejděte do aplikace Apple Watch na iPhonu. Klepněte na Moje hodinky> Cvičení, zapněte režim úspory energie.

Tip č. 3 Neustálá upozornění

Jedná se o meč s dvojitým ostřím. Stejně jako rádi používáme naše hodinky pro oznámení, tato neustálá připomenutí mají vliv na úroveň baterie v jednotce. Možná budete chtít spravovat oznámení a používat ta, ze kterých ve skutečnosti získáte nejlepší hodnotu.

Na Apple Watch můžete přizpůsobit svá oznámení.

Otevřete na iPhonu aplikaci Watch a klepněte na Karta Moje hodinky> Oznámení.

Klepněte na aplikaci. Pokud chcete, aby oznámení aplikace replikovala vaše nastavení oznámení pro iPhone, klepněte na zrcadlit můj telefon, jinak použijte jiná nastavení oznámení klepnutím na vlastní.

Rychlým tipem je použít VIP poštovní schránku na iOS Mail a nakonfigurovat si Apple Watch tak, aby vám zobrazovala e-mailová oznámení související s vašimi VIP kontakty. Tímto způsobem můžete stále dostávat ze svých e-mailových upozornění maximum a šetřit také energii baterie.

Pokud pro každou aplikaci vypnete možnost „Zrcadlit upozornění na iPhone z“, může vám pomoci restartovat iPhone i hodinky, vypnout je společně a poté nejprve restartovat iPhone.

Několik čtenářů navrhuje vypnout oznámení na svých hodinkách Apple! Opravdu to pomohlo šetřit baterii.

Tip č. 4 Nabíjecí hlava

Pokud své hodinky Apple Watch již nějakou dobu vlastníte a používáte je důsledně, je pravděpodobné, že bude hlava nabíjecího kabelu špinavá.

Ujistěte se, že zadní část hodinek a hlavice nabíjecího kabelu jsou čisté a suché (očistěte je neabrazivním hadříkem, který nepouští vlákna). Můžete vyzkoušet jiný nabíjecí kabel, abyste se ujistili, že vaše problémy nesouvisí s kabelem.

Tip č. 5 Není dostatečně jasný

Stejně jako ostatní elektronická zařízení může jas zařízení významně korelovat se spotřebou baterie.

Všichni rádi vidíme obrazovku, která je jasná a krásná, ale která se odehrává na úkor vyšší spotřeby energie.

Otevřete na svém iPhone aplikaci Apple Watch a klepněte na Hodinky> Klepněte na Jas a velikost textu a poté přetáhněte jezdec jasu na nižší nastavení intenzity, aby se vaše hodinky Apple Watch šetřily.

Tip # 6 Reset / Reboot

Zkuste resetovat a zrušit párování hodinek s vaším iPhone.

Nový začátek párování může někdy zmírnit spoustu problémů s jednotkou. Také restart hodinové jednotky, následovaný nočním nabíjením, může baterii vrátit na normální úroveň, zejména pokud jste nedávno aktualizovali watchOS a neprovedli jste restart.

Tip č. 7 Režim rezervy chodu

To je příjemná funkce na Apple Watch, kterou můžete využít k úspoře energie, zvláště když se pokoušíte prodloužit zbývající energii baterie na jednotce. Když úroveň baterie poklesne na 10 procent, Apple Watch vás upozorní, abyste vstoupili do režimu Power Reserve.

Přejeďte prstem nahoru ze spodní části ciferníku a otevřete Control Center, klepněte na procento baterie a potom klepněte na Power Reserve.

V tomto režimu nebudou vaše aplikace fungovat. Vaše hodinky budou zobrazovat pouze čas.

Možná budete chtít zkontrolovat počet ciferníků, které máte. Několik čtenářů zjistilo, že když mají na Apple Watch tucet ciferníků, může to způsobit problémy s vybíjením baterie. Osvědčeným postupem je držet se jednoho nebo dvou ciferníků, pokud máte problémy s vybíjením baterie.

Bonusové tipy k baterii Apple Watch

 1. Zavřete všechny otevřené aplikace na spárovaném iPhonu
  1. Poklepáním na tlačítko Domů zavřete prstem po každé aplikaci nahoru
  2. VYPNĚTE OBOU Apple Watch a iPhone
  3. Nejprve restartujte iPhone
  4. Restartujte Apple Watch
 2. Odeberte z hodinek všechny aplikace třetích stran
  1. Přidávejte je po jednom a sledujte výkon baterie
   1. Zkontrolujte a zkontrolujte, zda některá konkrétní aplikace nezpůsobuje vybití baterie
 3. Udržujte Bluetooth ZAPNUTO
  1. Zakázání Bluetooth na vašem iPhone zvyšuje vybíjení baterie na Apple Watch, takže udržujte Bluetooth zapnuté
 4. Nabíjení přes magnetický nabíjecí kabel Apple Watch NENÍ USB
  1. Když jsou vaše Apple Watch připojeny přes USB k počítači, který je ve spánku, v pohotovostním režimu nebo je vypnutý, baterie Apple Watch se vybíjí
   1. Chcete-li nabíjet pomocí počítače, ujistěte se, že je při nabíjení hodinek Apple Watch přes USB plně zapnutý

Udržujte své Apple Watch v pohodlné zóně

Vaše Apple Watch jsou navrženy tak, aby fungovaly dobře v širokém rozsahu okolních teplot, přičemž ideální zónou je 0 ° až 35 ° C (32 ° až 95 ° F). Pokud je to možné, nevystavujte hodinky teplotám okolí vyšším než 35 ° C. Teploty nad tímto rozsahem mohou trvale poškodit kapacitu baterie.

Nikdy své hodinky Apple Watch NIKDY nenabíjejte při teplotách vyšších než 35 ° C (95 ° F) a při nabíjení samozřejmě hodinky Apple Watch chraňte před přímým slunečním světlem.

souhrn

Konečně, pokud jste se pokusili spravovat baterii Apple Watch se všemi výše uvedenými tipy a nenašli jste úspěch, může být čas vzít jednotku do obchodu Apple Genius a nechat ji zkontrolovat. Možná váš problém vyřeší náhradní baterie.

Pokud uvažujete o upgradu svých hodinek na nejnovější Apple Watch Series pouze kvůli problémům s baterií, můžete být zklamáni.

Ačkoli nejnovější série Apple Watch může mít v sobě zabudovanou větší baterii, zdá se, že jakékoli zvýšení kapacity baterie je spotřebováváno novějšími GPS čipy.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found