Odesláno z mého iPhone, co o vás říká?

Pokud jste pravidelným čtenářem našeho blogu, je pravděpodobné, že máte rádi Apple (a také Appletoolbox). I když máme rádi Apple, jsou tu maličkosti, o kterých si myslíme, že by se s nimi dalo zacházet jinak.

Jednou z takových věcí je řádek „Odesláno z mého iPhone“, který je součástí každého e-mailu, který odešlete prostřednictvím svého iPhone.

Upřímně řečeno, v našich 2G a 3G to vypadalo skvěle a lidé věděli, že máme prémiovou značku. Nyní se ale divíme, proč by společnost chtěla, aby její reklama byla připojena ke každému e-mailu odeslanému z jejího zařízení, a ještě víc, proč ji tam lidé stále uchovávají?

Nejsme nejlepší zmenšení svépomoc, ale zjistíme:

# 1. Nevím, jak to sundat

Je těžké uvěřit, ale do této kategorie „Nevím, jak…“ patří mnoho věrných uživatelů iPhone. Chtějí změnit „Odesláno z mé linky iPhone“, ale nemohou přijít na to, jak na to. Pozdější část tohoto článku vám ukáže, jak to změnit.

# 2. Ahoj ty! Mám iPhone

Pojďme souhlasit s tím, že na světě je mnoho lidí, kteří si iPhone nemohou dovolit. Gadget je nepochybně trochu drahý. Zda je cena oprávněná nebo ne, je další debata, ale na světě je mnoho lidí, kteří touží po iPhone. A když se jim nějaký podaří získat, mají tendenci se trochu pochlubit. Říká se, že s tím není nic špatného!

# 3. Moje e-maily mohou obsahovat chyby

Obecně neočekáváme, že naše dnešní písemná komunikace bude obsahovat nějaké pravopisné nebo gramatické chyby. Avšak psaní e-mailu při běhání v parku pravděpodobně obsahuje chyby. Zde se pro některé hodí řádek „Odesláno z mého iPhone“. Říká čtenáři, že tento e-mail byl odeslán z telefonu a čtenář by si neměl stěžovat na překlepy a špatnou gramatiku.

# 4. Možná jsem trochu líný

"Nelíbí se mi linka, vím, jak ji sundat, ale zítra to udělám"

Odborně řečeno, tyto řádky tagů připojené k vašemu e-mailu nepředstavují o vás pěkný obrázek. Ukazují, jak jste líní a pravděpodobně člověk, který nevěnuje příliš pozornosti detailům. To už bolí!

Mark Twain říká o psaní,

"Psaní je snadné, vše, co musíš udělat, je přeškrtnout špatná slova."

Pokud tento řádek „Odesláno z mého iPhonu“ nechcete, měli byste dělat toto.

Jak změnit „Odesláno z mého iPhone“

Ve vaší e-mailové aplikaci je ve výchozím nastavení zpráva „Odesláno z mého iPhone“. Tyto jednoduché kroky to mohou sundat a pomoci vám s vlastním podpisem.

1- Klepněte na „Nastavení“

2 - Přejděte dolů a vyberte "Pošta" ze seznamu

3 - Nyní klepněte na "Podpis" volba.

4 - Zde můžete na konec svých e-mailů umístit vše, co chcete. Vaše jméno, kontaktní údaje, název organizace, se kterou jste spojeni, jsou jen několika příklady. Nebo můžete jednoduše nechat prázdné!     

Neváhejte a zkuste to, zejména s jarním čištěním, to je další položka, o kterou se můžete postarat za méně než 60 sekund.

Nyní, pokud jste chtěli použít více podpisů e-mailů mezi vámi iPhone a iPad, podívejte se na tento článek, který ukazuje, jak nastavit více podpisů pro všechny vaše rozdělené osobnosti a změnit ega.

Pokud si ji přesto chcete uchovat, rádi bychom od vás slyšeli důvody nebo výmluvy, které pro její uchování máte!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found