Apple Music přilepená na MacBooku? Jak to napravit navždy

Pokud jste svůj Mac aktualizovali na macOS Catalina a vyšší a máte problémy s uvíznutím nebo zamrznutím nové aplikace Hudba, máme opravy a odpovědi, aby fungovala znovu!

Postupujte podle těchto rychlých tipů a opravte problémy s aplikací Hudba, která nefunguje v macOS Catalina a vyšších

 • Zkuste restartovat Mac
 • U předplatitelů Apple Music zkontrolujte, zda jste zapnuli Sync Library Hudba> Předvolby> Synchronizovat knihovnu
 • Aktualizujte svůj macOS na nejnovější verzi a všechny iPhony, iPady nebo iPody, ke kterým připojíte svůj MacBook (nebo které používají stejné předplatné Apple Music)

Doporučené čtení

  Jedna z největších změn přichází v podobě iTunes, protože aplikace byla oficiálně „zabita“ ve prospěch Apple Music. Je to díky Catalystu, který v zásadě mění mobilní aplikace na desktopové aplikace v macOS.

  To znamená, že iTunes byly rozděleny do tří různých aplikací - Apple Music, Podcasts a TV. Apple se rozhodl, že toto je nejlepší způsob, jak integrovat aplikace do budoucích iterací svého operačního systému, ale došlo k několika zásadním problémům.

   „Načítání hudební knihovny“ se zaseklo na macOS Catalina

   Myslím, že se všichni můžeme shodnout, že nastal čas na změnu, pokud jde o iTunes. Aplikace existuje už nějakou dobu a v průběhu let se stále více nafoukla.

   Ti, kteří se nestarají o stránku streamovací služby, narazili na problémy s hudební knihovnou. Je to proto, že Apple změnil způsob, jakým její aplikace Hudba zachází s „tištěnými kopiemi“ hudby, ať už ve formátu mp3, mp4 nebo jiných formátech.

   Zdá se, že bohužel se opakujícím problémem je, že aplikace Hudba na Catalině se zasekla. Pokud k tomu dojde, aplikace Hudba nadále zobrazuje zprávu „Načítání hudební knihovny“, aniž by hudbu skutečně načítala.

   Jak opravit Apple Music Stuck na MacBooku

   Díky úžasné komunitě Apple došlo k opravě, která vyžaduje, abyste se ponořili o něco hlouběji. Chcete-li opravit chybovou zprávu a získat hudbu zpět, postupujte takto:

   1. Vytvořte na ploše složku pro svoji hudbu
   2. Přesuňte veškerou hudbu z vyhrazené složky Hudba a odstraňte vše ostatní ve složce
   3. Přejděte na ~ / Library a odeberte všechny složky, které mají v názvu „Music“ nebo „iTunes“
   4. Přejděte na ~ / Library / Cache a odstraňte všechny složky s názvem „Music“ nebo „iTunes“ v názvu
   5. Restartujte počítač Mac

   Po restartování počítače Mac budete chtít přejít do složky, kterou jste vytvořili na ploše. Zkopírujte veškerou hudbu z této složky a přesuňte ji zpět na místo, kde jste ji měli dříve.

   Když je přesunete zpět, doporučujeme použít možnost importu v aplikaci Apple Music. To dává aplikaci Apple Music schopnost organizovat vše tak, jak to potřebuje.

   Co dále?

   Nyní, když jste importovali svou hudbu, měla by se zobrazit v místním úložišti Apple Music spolu s knihovnou Apple Music prostřednictvím aplikace. Je zřejmé, že u starých hudebních složek existují určité problémy se zachováním dat iTunes, která jsou v rozporu s novou aplikací Hudba.

   Pokud jste do značné míry spoléhali na iTunes, určitě budete chtít zajistit, aby byla vaše hudba stále přístupná pomocí Apple Music. Naštěstí je komunita fantastická při hledání řešení i těch nejmenších problémů a znovu přišla ve spojce.

   Pro ty, kteří mají i nadále problémy, ozvěte se v komentářích níže a my vám určitě pomůžeme s případnými problémy. Mezitím nám dejte vědět, co si myslíte o macOS Catalina, a pokud jste nadšeni, že v budoucnu uvidíte další aplikace Catalyst.

   Poslední příspěvky

   $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found