Aplikace Weather Channel - 5 tipů a triků pro získání nejlepšího zážitku

V App Storu je k dispozici tolik různých aplikací pro počasí, že je těžké si je vybrat. Téměř každá aplikace nabízí od té příští jinou zkušenost, ale je těžké důvěřovat spolehlivosti informací.

Pokud jde o aplikaci, jako je The Weather Channel, je to služba a kanál, o kterých každý slyšel. Bez ohledu na to, zda je to „zpět v den“, kdy byste jej jen zapnuli, abyste zjistili, jaké bude počasí, nebo používání aplikace, každý někdy používal TWC.

V roce 2018 společnost představila zcela novou aktualizaci aplikace, která prošla úplným redesignem. V průběhu času vývojáři pokračovali v přidávání nových funkcí, které z něj udělaly jednotné kontaktní místo pro všechny věci související s počasím.

Jak nastavit upozornění v reálném čase

Velkou funkcí pro ty, kteří se starají o počasí, je zasílání upozornění v reálném čase. To vám během několika minut sdělí, zda můžete v oblasti očekávat nějaký druh srážek. S aplikací The Weather Channel můžete nastavit a přizpůsobit tato upozornění podle svých představ.

 1. Otevřete aplikaci Weather Channel na svém iPhonu nebo iPadu.
 2. Klepněte na ikonu Výstražný zvon v pravém horním rohu
 3. VybratSpravovat

Odtud dostanete možnosti pro následující výstrahy:

 • Významné počasí
 • Změnit se dopředu
 • Déšť v reálném čase
 • Údery blesku
 • Výpisy vydané státem
 • Nejnovější zprávy
 • Denní upozornění na déšť / sníh
 • Pyl

Po dosažení této části rozhraní můžete projít a povolit jednotlivé možnosti. Klepnutím na jednotlivé části se dostanete na jiný panel s jednoduchým přepínačem „zapnuto / vypnuto“, který můžete zapnout nebo vypnout.

Plánujte dopředu s radarem

Vaše aplikace pro počasí vám řekne, že je na cestě déšť nebo srážky. Je však poměrně obtížné pouze s touto informací o tom, kam bouře směřuje. Proto The Weather Channel implementoval specializovanou sekci Radar.

To vám umožní zobrazit časosběr počasí ve vaší oblasti podle toho, kde se právě nacházíte. Nebo můžete klepnout na tlačítko vyhledávání v oblasti záhlaví stránky (nad samotným radarem) a vyhledat konkrétní místo.

The Weather Channel App dokonce sportovní integraci se Siri. To znamená, že můžete říct chytlavou frázi Siri a nechat si snadno zobrazit informace o radaru. Nastavíte to takto:

 1. Otevřete na svém iPhone aplikaci Weather Channel
 2. Klepněte na ikonuRadar sekce dole
 3. Klepněte na Přidat do Siriknoflík
 4. Nastavte název zkratky
 5. Klepněte naPřidat do Siri

Při pohledu na samotný radar jste uprostřed mapy označeni modrou tečkou. Jednoduše získáte aktuální polohu a můžete ji přiblížit nebo oddálit a změnit oblast.

Ve středu stránky je časová osa, která ukazuje, jak vypadají srážky až do 6 hodin do budoucna. Klepnutím na ikonu převinout vlevo se vrátíte zpět v čase, abyste viděli, jak vypadal povětrnostní vzor, ​​který vedl až dosud.

Upravte vrstvy radaru

Jednou ikonou, kterou jsme předtím nezmínili, bylo tlačítko Radar Layers. Toto se nachází napravo od časové osy a poskytuje vám vyladěnější kontrolu nad tím, co vidíte na radarových mapách.

Ty se pohybují od rychlostí animace, přes mraky, teplotu, „cítí se jako“ a dokonce i UV index. Pak je tu další karta s názvem Funkce, která vám nabízí následující možnosti:

 • Styl mapy
  • Světlo
  • Družice
  • Temný
 • Viditelnost na silnici
  • Silnice nad počasím
  • Cesta pod počasím
 • Předpovědi dojíždění a cestování
  • Dojíždět
  • Cestovat

Klepnutím na některou z těchto možností upravíte vzhled svého radaru. Navíc získáte nahoře živý náhled, který vám ukáže, jak bude Radar vypadat po provedení změn.

Po provedení všech změn a úprav stačí klepnout na ikonu šipky zpět v levém horním rohu. Všechny vaše změny se automaticky uloží, jakmile je provedete z panelu Vrstvy.

Podívejte se na zdravotní rizika ve své oblasti s lehkostí

Někdy nestačí vědět, jak bude počasí postupovat po celý den. V některých případech chcete znát různé informace, které nejsou snadno dostupné z jiných konkurenčních aplikací pro počasí.

Aplikace Weather Channel to všechno mění na své „domovské obrazovce“. Klepněte na modrou ikonu v dolní části jakékoli stránky a dostanete se na hlavní domovskou obrazovku aplikace.

Je zřejmé, že vám jsou poskytovány pravidelné kousky informací, jako je nadcházející předpověď. Existují však další funkce pro aktuální zprávy o různých situacích souvisejících s počasím.

Přejděte dolů ještě dále a najdete tu sekci „Dnešní podrobnosti“. Tato část obsahuje následující informace:

 • Východ slunce západ slunce
 • Vítr
 • Vlhkost vzduchu
 • Rosný bod
 • Tlak
 • Uv index

Posun kolem známé části Radar a mapy vás přenese do oblasti Zdraví a aktivity. Odtud můžete vidět ještě více informací o tom, co se děje ve vaší oblasti:

 • Riziko chřipky
 • Alergie
 • Běh
 • Loď a pláž

Klepnutím na jednotlivé oddíly získáte předpovědi toho, jak se bude počasí pohybovat vpřed. Například aplikace zobrazuje „Rozšířená 15denní chřipková předpověď“ zobrazující riziko ve vaší oblasti.

Sekce Běh využívá „GoRun Index“, který poskytuje informace o tom, jak počasí ovlivní váš běh. Každá hodina (nebo den) je opatřena žebříčkem čísel v rozmezí od 1 do 10. Získáte tak představu o tom, zda byste si měli připoutat své Nike, nebo si na celý den udělat přestávku.

Jak „přejít na prémiovou úroveň“ pomocí kanálu Počasí

Tolik aplikací dnes směřuje k modelu předplatného, ​​což odstraňuje nutnost nákupu předem. The Weather Channel se nijak neliší a nabízí možnost odemknout několik dalších funkcí, které nejsou k dispozici ve „bezplatné“ verzi. Dostanete následující:

 • Odebrat reklamy
 • Získejte 15minutové předpovědi
 • Poskytl přístup k 96 hodinám údajů o počasí
 • Získejte exkluzivní mapové vrstvy

V případě, že všechny tyto funkce zní jako něco, co chcete, zaregistrujte se k předplatnému Premium takto:

 1. Otevřete aplikaci Weather Channel na svém iPhonu nebo iPadu
 2. Klepněte na ikonuOzubené kolo ikona v pravém horním rohu
 3. VybratGo Premium
 4. Vyberte si předplatné
 5. Potvrďte svou volbu

Pokud jste se již dříve přihlásili k odběru pomocí svého Apple ID, existujeObnovit nákup tlačítko dole. Tím se aktivuje App Store a obnoví se vaše předplatné. K dispozici jsou dvě předplatná; 0,99 $ za měsíc nebo 9,99 $ za rok.

Havaruje nebo mrzne aplikace Weather Channel?

Bez ohledu na vývojáře procházejí aplikace vydáváním nových aktualizací a funkcí stále silnějšími bolestmi. Aplikace Weather Channel se nijak neliší, protože mnoho uživatelů hlásilo problémy po nedávných aktualizacích. Zde je několik možností, které můžete využít:

Ujistěte se, že je vaše aplikace aktualizována na nejnovější verzi

 1. Otevřete App Store na iPhonu nebo iPadu
 2. Klepněte na profilový obrázek Apple ID v pravém horním rohu
 3. Přejděte dolů a klepněte naAktualizovat vše
 4. Pokud je k dispozici aktualizace, stáhne se automaticky

Přepnout přístup k poloze

 1. Otevřete aplikaci Weather Channel na svém iPhonu nebo iPadu
 2. Klepněte na ikonu ozubeného kola v levém horním rohu
 3. VybratNastavení polohy
 4. Přejděte dolů a vyberteThe Weather Channel
 5. Klepněte naUmístění
 6. VybratNikdy
 7. Ukončete aplikaci Weather Channel
 8. Vraťte se zpět do Nastavení a přepněte preferovaný přístup k poloze

Zkontrolujte a přepněte nastavení oznámení

 1. Otevřete aplikaci Weather Channel na svém iPhonu nebo iPadu
 2. Klepněte na ikonu ozubeného kola v levém horním rohu
 3. VybratMoje upozornění
 4. Klepněte naSpravovat
 5. Projděte si svůj seznam a vypněte a znovu zapněte příslušná oznámení.
 6. Zavřete a restartujte aplikaci

Odstranit a znovu nainstalovat

 1. Vyhledejte aplikaci Weather Channel na domovské obrazovce
 2. Stisknutím a podržením ikony zobrazíte nabídku
 3. Klepněte naSmazat aplikaci
 4. lisVymazat
 5. Otevřete App Store
 6. HledatThe Weather Channel
 7. Znovu si stáhněte aplikaci klepnutím na ikonu cloudu

Pokud používáte nejnovější verzi aplikace a pokusili jste se ji odstranit a přeinstalovat, ale stále máte problémy, možná budete chtít kontaktovat vývojáře aplikace. Podívejte se také na pokyny společnosti Apple ohledně tohoto problému.

Závěr

Aplikace Weather Channel kombinuje krásu a mozek s nádherným zážitkem. Můžete dostávat aktuální upozornění a upozornění pro všechny druhy situací. Navíc můžete získat nápad, abyste zjistili, zda ve vaší oblasti nedošlo k „vypuknutí chřipky“, a podle toho plánovat.

Pokud máte nějaké další tipy a triky nebo jste narazili na nějaké další problémy, dejte nám vědět! Určitě vám pomůžeme nebo do výše uvedeného seznamu přidáme řešení / tipy! Pokud nepoužíváte aplikaci The Weather Channel, ozvěte se v komentářích a dejte nám vědět svou oblíbenou aplikaci pro počasí.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found