iTunes: Chyba služby Apple Mobile Device Service, opravit

Pokud vaše zařízení iOS (iPhone, iPad nebo iPod) není v iTunes na Macu nebo PC rozpoznáno, může se zobrazit tato chybová zpráva:

„Tento iPhone (nebo iPad atd.) Nelze použít, protože není spuštěna služba Apple Mobile Device Service.“

Opravit:

První věcí, kterou můžete udělat, je restartovat službu Apple Mobile Device Service (AMDS). Pokud problém přetrvává i po restartování služby Apple Mobile Device Service, bude pravděpodobně nutné odebrat a znovu nainstalovat AMDS a iTunes. Zde je postup:

Jak restartovat službu Apple Mobile Device Service:

Okna

  • Odpojte iPad, iPhone nebo iPod a zavřete iTunes.
  • Otevřete „Služby“. Windows XP -> Start> Ovládací panely> Nástroje pro správu> Služby; Windows Vista / 7 -> Start> Hledat> zadejte Služby> Služby; Windows 8 -> Otevřít ovládací tlačítka pro vyhledávání> zadejte Služby> Vyberte Zobrazit místní služby.
  • Vyberte mobilní zařízení Apple.
  • Klikněte na „Zastavit službu“ a poté na „Spustit službu“.

Jak odebrat a znovu nainstalovat službu Apple Mobile Device Service:

Okna

Spusťte Ovládací panely (Start> Ovládací panely) a odeberte (v tomto pořadí) iTunes (pokud máte iPod Updater), Apple Software Update, Apple Mobile Device Support, Bonjour a Apple Application Support. Odinstalujte je v tomto pořadí. Nerestartujte počítač, dokud je neodstraníte všechny. Po odebrání iTunes a souvisejících komponent restartujte počítač a stáhněte a nainstalujte nejnovější verzi iTunes. Instalací iTunes nainstalujete také AMDS.

Mac OS X

Vyhledávač> Aplikace a přesuňte ikonu iTunes do koše. Vyberte Přejít> Přejít do složky a zadejte / Systém / Knihovna / Rozšíření a klikněte na Přejít, najítAppleMobileDevice.text a přetáhněte jej do koše. Znovu vyberte Přejít> Přejít do složky a zadejte / Knihovna / Stvrzenky / a klikněte na Přejít a najítAppleMobileDeviceSupport.pkg a přesuňte jej do koše. Restartujte váš počítač. Vyprázdněte koš (Finder> Empty Trash) a restartujte počítač znovu. Nyní si stáhněte a nainstalujte nejnovější verzi iTunes. Pokud vidíte: „iTunes“ nelze upravovat ani mazat, protože to vyžaduje Mac OS X.

  • Odkaz na stažení iTunes

Více:

iTunes nemohly zálohovat iPad / iPhone / iPod, protože došlo k chybě, jak ji opravit

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found