Jak útěk z vězení iOS 9.1 pomocí Pangu v1.3.0

Po dlouhé době čekání, slyšení zvěstí a mluvení o několika potenciálních týmech vydal Pangu další útěk z vězení. Tým Pangu dnes opět převzal útěk z vězení pro iOS 9.1.

Tento nástroj se nyní nazývá Pangu v1.3.0 s kompatibilitou na útěky z vězení pouze u 64bitových zařízení. Stručně řečeno, uživatelé, kteří budou moci využít této verze, jsou uživatelé s iPhone 5 a vyšším a iPad mini 2 a vyšším.

Úplný seznam podpůrných zařízení:

  • iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s
  • iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2

Než se podrobně podíváme na kroky k útěku z vězení vašeho iOS 9.1, je důležité si uvědomit, že tento nástroj byl zpřístupněn díky chybě jádra od Lokihardt. Bohužel to bylo opraveno v iOS 9.2.

Uživatelé iPhone a iPad by měli dělat několik věcí, než mohou skočit přímo na útěk z vězení svého zařízení. Nejprve je důležité zálohovat zařízení pomocí iCloudu nebo iTunes. Nikdy nevíte, co se během procesu útěku z vězení pokazí, a nechcete přijít o všechna svá data, pokud se něco z toho skutečně stane.

Za druhé vypněte Touch ID a heslo (Nastavení> Touch ID a heslo) a Najít můj iPhone z Nastavení> iCloud> Najít můj iPhone. Pamatujte, že tyto funkce budete muset deaktivovat pouze dočasně. Jakmile Cydii úspěšně nainstalujete, můžete ji kdykoli znovu zapnout.

Jak útěk z vězení iOS 9.1 pomocí Pangu

Krok 1: Stáhněte si nejnovější verzi Pangu pro Mac nebo Windows z jejich oficiálních stránek

Krok 2: Připojte svůj iPhone nebo iPad k počítači

Krok 3: Spusťte software Pangu a klikněte na Start

Krok 4: Útěk z vězení poté začne a budete muset zapnout a vypnout režim Letadlo

Krok 5: Pangu nainstaluje svou aplikaci na domovskou obrazovku. Na pokyn klepněte na to

Krok 6: Kromě toho také požádají o povolení ke knihovně fotografií

Po chvíli bude vaše zařízení iOS restartováno. A váš iPhone je nyní jailbroken s nainstalovanou Cydií. Spusťte aplikaci, aby mohla znovu načíst všechny balíčky, a jste hotovi. Pokud jste jedním z nešťastných uživatelů, kteří tento nástroj nemohou využívat, vězte, že útěk z vězení iOS 9.3 je na cestě.

Poslední příspěvky