Extensify: Instalujte Cydia Tweaks na iOS bez útěku z vězení

Existuje několik alternativ Cydia pro iPhone, iPod touch a iPad. Některé z nich existují dodnes a přinášejí mnoho možností uživatelům systému iOS, kteří nejsou jailbreaknuti. Mezi tyto obchody patří iNoCydia, Emu4iOS a Extensify.

Extensify je připravovaný vyladěný obchod zaměřený na uživatele zařízení iPhone a iPad, kteří nebyli schopni útěk z vězení zařízení se systémem iOS nebo se rozhodli ne. Ať už je to jakkoli, přesto se chcete částečně vymanit z omezení Apple, vylepšit některé aplikace v zařízení a hrát si s přizpůsobením.

Nedávno tým spustil soft-release v tomto obchodě a je omezen pouze na několik uživatelů. Vraťte se nyní na web Extensify a zadejte svou e-mailovou adresu, která bude náhodně vybrána. Jakmile získáte kód s přístupem do obchodu, začne to být zajímavé.

Proces instalace je něco jako stažení aplikace z App Store a vyladění z Cydie. Místo instalace balíčku, který do vaší existující aplikace přidává další funkce, tentokrát získáte samostatnou aplikaci s názvem Exos.

Až do tohoto okamžiku je v obchodě Extensify k dispozici ke stažení přibližně 28 vylepšení. Patří mezi ně Phantom pro Snapchat, Cercube pro YouTube, Downloader a mnoho dalšího.

Očekávejte, že se počet bude neustále zvyšovat, protože Extensify má také API pro vývojáře iOS pro vytváření vlastních Exos. Chcete-li nainstalovat tento vylepšený obchod na svůj iPhone nebo iPad, musí být zařízení spuštěno v iOS 8 a 9.

Tento příspěvek budeme průběžně aktualizovat, pokud bude s aplikací něco nového.

Poslední příspěvky