Jak zrušit automatické předplatné časopisu iTunes

Je pravděpodobné, že pokud čtete tento článek, přemýšleli jste o zrušení některých svých předplatných časopisů pomocí iTunes, ale nikdy jste se k tomu nedostali, nebo jste si mysleli, že budete moci dohnat minulá čísla na dovolené. Většina z nás má tato předplatná a je mírně naštvaná, když viděla e-mail od společnosti Apple, který oznamuje, že automatické předplatné bylo provedeno a náš účet byl zaúčtován.

Může to být vaše hudební členství Apple, předplatné novin, předplatné časopisů nebo jiná online členství, která se automaticky obnovují.

Pokud prázdniny přicházejí a odcházejí a vy jste dosud nedohonili minulé problémy, je zde pět snadných a jednoduchých kroků, které je třeba dodržet, abyste je mohli zrušit a ušetřit peníze na dalším postupu.

Krok 1. Na domovské obrazovce klepněte na Nastavení a poté na iTunes a App Store. Pokud ve svém nastavení nevidíte obchod App a iTunes, je možné, že máte povolená omezení a budete je muset změnit navštívením Nastavení> Obecné> Omezení.

Krok 2. Na další obrazovce klepněte na své Apple ID a poté na „Zobrazit Apple ID“. Zadejte své přihlašovací údaje na následující obrazovce.

Krok - 3. Přejděte dolů a vyhledejte PŘEDPLATNÉ a poté klepněte na Spravovat pod ním.

Krok - 4. Zobrazí se všechna aktivní předplatná, která máte, a můžete klepnout na časopisy, u kterých chcete vypnout nastavení automatického obnovení.

Krok - 5 Vypněte automatické obnovení a potvrďte na další obrazovce.

Pokud používáte Mac / Macbook, můžete možnosti automatického obnovení vypnout tak, že přejdete na iTunes> Nastavení informací o účtu a budete tam spravovat své předplatné.

Pokud v iTunes nevidíte předplatné a stále vám jsou účtovány poplatky, ujistěte se, že jste přihlášeni pomocí správného Apple ID. Existuje také šance, že jste se mohli přihlásit k odběru přímo u poskytovatele, nikoli prostřednictvím iTunes. V takovém případě budete muset kontaktovat přímo vydavatele obsahu nebo vývojáře aplikace a zrušit vaše předplatné.

iOS 12.1.4 / iOS 12.2 Správa předplatných snadnou cestou

Pokud používáte nový iOS 12.1.4 a vyšší, můžete si některé kroky ušetřit přímým přístupem k položce „Správa předplatných“ prostřednictvím obchodu App Store.

Nejprve si jej všiml Federico Viticci v Macstories, jedná se o jednodušší způsob, jak se přímo dostat ke všem předplatným na vašem iPhone.

Pamatujte, že vaše členství se obnoví, pokud automatické obnovení nevypnete více než 8 hodin před datem obnovení.

Víme, že se jedná o základní tip, ale v duchu jarního čištění si myslím, že bude dobrým doplňkem, abyste se znovu přihlásili k odběru v režimu automatického obnovení a nechali si pouze ty, které absolutně milujete a pravidelně čtete.

Sdělte nám prosím prostřednictvím komentářů všechny další tipy, které máte k pravidelné správě těchto předplatných.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found