Jak přejít z iOS 9.3 na iOS 9.2

Aktualizace: Společnost Apple oznámila, že jejich oficiální firmware iOS 9.3 bude pro veřejnost zveřejněn později. Pokud máte šanci získat upgrade, ale z nějakých důvodů s ním nejste spokojeni, můžete pomocí následujících metod obnovit zpět na dřívější verzi iOS.

I když iOS 9.3 slibuje mnoho dobrých funkcí, problémy související s 9.2 zanechaly v ústech nevkus. Existuje řada z nás, kteří se stále zotavují z problémů s wi-fi, problémů s vybíjením baterie atd. Souvisejících s upgradem 9.2. Zdá se, že iOS 9.3 se z hlediska výkonu drží dobře. Zpoždění uživatelského rozhraní bylo docela sníženo a vyhledávání reflektorů se pokaždé otevře bez problémů se zpomalením. Lidé, kteří mají iPhone 6S Plus, mohou opravdu vidět rozdíl v rychlosti, protože 3D animace jsou docela plynulé. Ve skladových aplikacích je také integrováno více bezpečnostních funkcí, zejména v prostředí Notes. Nastavení Night Shift je rozhodně tolik potřebné, jak vidíte z našeho článku, který jsme včera probrali.

Pokud však máte problémy s iOS 9.3 Beta v tom, že vidíte ještě více, problémy pro váš iPhone, iPod touch nebo iPad, můžete provést downgrade zpět na iOS 9.2 a počkat, až vyjde veřejné vydání 9.3.

Pokud si myslíte, že iOS 9.3 není pro vás, tento výukový program vás provede jednotlivými kroky k přechodu zpět na iOS 9.2 pomocí iTunes v systému Mac nebo Windows.

Jak přejít z iOS 9.3 na iOS 9.2

Než začneme, možná budete chtít provést zálohu zařízení. Jde pouze o zajištění toho, že pokud se během procesu přechodu na nižší verzi něco pokazilo, můžete se vždy vrátit zpět ke svému normálnímu iOS 9.3, aniž byste ztratili jakékoli aplikace, obrázky a další data.

Chcete-li vytvořit zálohu svého iPhonu nebo iPadu, přejděte do Nastavení> iCloud. Zde budete moci vybrat jednotlivá data, která chcete zahrnout do zálohy. Jakmile to odstraníte, pojďme s přechodem na nižší verzi.

  1. Stáhněte si Recboot a přepněte iPhone do režimu obnovení
  2. Připojte svůj iPhone nebo iPad k počítači a spusťte iTunes
  3. Klepněte na Obnovit ve vyskakovacím okně iTunes
  4. Klepněte na Obnovit a aktualizovat
  5. V aktualizátoru iOS 9.2 zvolte Další
  6. Souhlasíte se zahájením downgrade

Tento proces obvykle trvá asi 15 až 20 minut, takže buďte trpěliví a nepřerušujte ho. Jakmile je váš iPhone nebo iPad obnoven zpět na iOS 9.2, měl by se znovu zobrazit jako normální.

Mimochodem, požádal jsem vás o zálohu vašeho zařízení iOS dříve a doufám, že jste to udělali, protože vše, co nyní vidíte v zařízení, je čistý firmware iOS 9.2. Jinými slovy, k dispozici jsou pouze akciové aplikace a nic jiného.

Zálohu můžete načíst zpět do iTunes a vybrat Obnovit z této zálohy. Vyberte si archivovanou zálohu, kterou jste vytvořili dříve před upgradem na iOS 9.2.

Poslední příspěvky