Jak rychle najít umístění spořiče obrazovky pro Apple TV

Pokud je vaším oblíbeným spořičem obrazovky možnost spořič obrazovky z antény Apple TV, nejste sami. Tyto úžasné fotografie pořízené shora jsou dechberoucí. A s vydáním tvOS 12 nyní můžete vidět, kde byly tyto letecké scény natočeny, a zde.

Příbuzný:

  • Jak pořizovat snímky obrazovky Apple TV nebo záznamy obrazovky na Macu
  • Jak používat aplikaci Apple TV Remote na iPhone
  • Jak zobrazit filmy z iPhone Memories na Apple TV

Nastavte letecký spořič obrazovky

Pokud aktuálně máte na Apple TV jiný spořič obrazovky, můžete místo toho rychle přepnout na anténu.

Otevři Nastavení na Apple TV a vyberte Všeobecné. Klepněte na Spořič obrazovky a vybrat Letecký.

Vyberte letecký spořič obrazovky Apple TV.

Podívejte se na umístění spořiče obrazovky pro Apple TV

Nemusíte čekat, až se aktivuje spořič obrazovky, abyste jej viděli. Stačí se přesunout do levé horní části domovské obrazovky Apple TV a stisknout Tlačítko nabídky na dálkovém ovladači.

Když uvidíte letecký spořič obrazovky, stačí lehce klepněte na touchpad na dálkovém ovladači Siri. V levém dolním rohu obrazovky se poté krátce zobrazí umístění tohoto krásného leteckého pohledu.

Letecký spořič obrazovky z poloostrova Nuussuaq v Grónsku.

Uvidíte nádherné scény, jako je poloostrov Nuussuaq v Grónsku, centrum Burj Khalifa v Dubaji, a vesmírný pohled na Tichý oceán směrem k USA.

Prostorový pohled na spořič obrazovky z Tichého oceánu.

Přepněte na jiný letecký spořič obrazovky

I když nemáte možnost vybrat si jako spořič obrazovky konkrétní leteckou scénu, vy umět snadno přepínat z jednoho do druhého. Když se zobrazí spořič obrazovky, mezi scénami se můžete pohybovat přejetím prstem po dotykové ploše dálkového ovladače Siri vlevo a vpravo.

Stáhněte si další spořiče obrazovky z antény

Nové letecké spořiče obrazovky pro vaši Apple TV si můžete stáhnout pravidelně a automaticky, pokud vás opravdu baví.

Otevři Nastavení na Apple TV a vyberte Všeobecné. Klepněte na Spořič obrazovky a vybrat Stáhněte si nové video. Poté vyberte z možností Denní, Týdenní nebo Měsíční.

Vyberte si z denního, týdenního nebo měsíčního stahování leteckého videa.

Všimněte si zprávy na této obrazovce, že každé letecké video může mít až 950 MB, což je docela velké. Pokud si jich tedy stáhnete několik a z důvodu obav o úložiště už nic nechcete, vraťte se zpět do této oblasti a vyberte Nikdy.

Nevidíte, kde byl natočen spořič obrazovky?

Ujistěte se, že jste aktualizovali software Apple TV na tvOS 12 nebo novější. Apple nabízí pohodlný způsob automatické aktualizace softwaru, ale můžete také zkontrolovat ruční aktualizace.

Jděte do Nastavení >Systém >Aktualizace softwaru a vybrat Aktualizujte software.

Ručně aktualizujte software Apple TV.

Už se nedivte o těch úžasných pohledech

Pokud jste byli zvědaví na umístění spořičů obrazovky pro Apple TV a možná jste dokonce použili Google k jejich vyhledání, nemůžete se divit. Tato šikovná aktualizace tvOS vám ukáže, odkud tyto úžasné scény pocházejí.

Rádi používáte spořiče obrazovky z antény na Apple TV? A pokud ano, považujete tuto novou funkci za skvělou? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found