Jak přenést kontakty z iPhone na iPhone?

Kontakty jsou jedním z nejdůležitějších prvků vašeho smartphonu, protože jsou vaším odkazem na vaši rodinu, přátele a vaše obchodní partnery. Ještě důležitější je, že už si nikdo nepamatuje žádná telefonní čísla ani jiné kontaktní údaje, a proto je nesmírně důležité, abychom si kontakty ponechali při přechodu z jednoho iPhone na druhý.

S příchodem iOS není přenos kontaktů z jednoho iPhone do druhého velkou výzvou a existuje spousta metod, jak toho dosáhnout. Váš výběr způsobu přenosu kontaktů bude záviset na počtu kontaktů, které chcete přenést, modelu vašeho iPhone a iPhone, na který chcete přenést.

Pokud jste si koupili nový iPhone, můžete si kdykoli vytvořit zálohu stávajících kontaktů na iCloudu a obnovit jej na novém iPhone. Pokud chcete přenést jednotlivé kontakty z iPhone na jiný iPhone, můžete zkontrolovat proces sdílení kontaktů, jak je popsáno v naší druhé části, a pokud jste již synchronizovali data na svém novém iPhone, můžete použít bezplatnou aplikaci třetí strany od v App Storu k přenosu kontaktů.

  1. Přenos pomocí iCloud:

Toto je nejjednodušší, nejbezpečnější a nejrychlejší způsob přenosu kontaktů z jednoho iPhone do jiného iPhone. Existují dva způsoby přenosu kontaktů pomocí tohoto procesu.

Pokud používáte stejný účet iCloud na obou zařízeních, postupujte podle první metody. Pokud však používáte na obou zařízeních různé účty iCloud, budete muset použít druhou metodu. Někdy se lidé pokusí přepnout účty iCloud, když získají nová zařízení.

Přenos mezi stejným iCloudem na obou zařízeních:

Než budete pokračovat, ujistěte se, že jsou oba iPhony připojeny k síti Wi-Fi. Po připojení k bezdrátové síti přejděte do nastavení, přejděte dolů a klepněte na iCloud.

Na prvním iPhone se přihlaste pomocí svého účtu iCloud a povolte synchronizace kontaktů na iPhone.

Připojte svůj iPhone a počkejte nějakou dobu a nechte iPhone synchronizovat kontakty s iCloud.

Na druhém iPhone postupujte stejným způsobem a povolte synchronizaci kontaktů. Po nějaké době přenese všechny kontakty. Ujistěte se, že jsou obě zařízení nabitá nebo používáte zásuvku. Chceme, aby proces synchronizace prošel bez jakéhokoli přerušení, aby přinesl požadované výsledky.

Přenos kontaktů z jednoho účtu iCloud do jiného účtu iCloud:

Tato metoda bude fungovat v systémech Windows, Linux, Mac a Chrome OS. Nejprve synchronizujte kontakty z iPhonu do iCloudu pomocí metody popsané v předchozí části. Počkejte, až bude proces synchronizace dokončen a vaše kontakty budou přeneseny ze starého telefonu na iCloud.

Nyní přejděte v počítači na „iCloud.com“ a přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů.

Klikněte na Kontakty na hlavní obrazovce.

Klikněte na Nastavení ikonu v levém dolním rohu a klikněte na vybrat vše.

Po výběru všech kontaktů znovu klikněte na ikonu nastavení a vyberte exportovat vCard. A je to! Můžete exportovat všechny kontakty a uložit je do počítače.

Nyní se odhlaste z tohoto účtu iCloud a „přihlaste se“ pomocí nového účtu iCloud. Postupujte podle výše uvedených pokynů a vyberte Importujte vCard. Vyberte soubor, který jste již uložili ve stolním počítači.

Nyní jste v zásadě provedli import všech kontaktů z jednoho účtu iCloud do druhého. Dalším krokem je zajistit, aby se tyto kontakty ve vašem novém účtu iCloud synchronizovaly s novým telefonem.

Přejděte do nastavení nového iPhone a přihlaste se pomocí druhého účtu iCloud. Nezapomeňte zapnout synchronizaci kontaktů z nastavení.

  1. Sdílení kontaktů z jednoho iPhone do druhého

Tato metoda je vhodná pro všechny uživatele, kteří chtějí sdílet kontakt z jednoho iPhone do jiného iPhone. Pokud jsou oba iPhony iPhone 5 nebo novější, můžete použít AirDrop, jinak můžete kontakty přenášet také přes WhatsApp nebo iMessage.

Přejděte na kontakty na svém iPhone a otevřete kontakt. Klikněte na Sdílet kontakt.

Nyní, pokud je přijímající iPhone blízko a je připojen ke stejné síti wi-fi jako vaše odesílající zařízení, klikněte na Kapka vzduchu, jinak vyberte WhatsApp, Mail nebo Zprávy ke sdílení tohoto kontaktu.

  1. Aplikace třetích stran z App Store:

Jedná se o jeden z nejjednodušších způsobů sdílení kontaktů z jednoho iPhone do jiného iPhone. K použití tohoto procesu nemusíte mít účet iCloud. To je zvláště užitečné, pokud jste v minulosti měli problémy s účtem iCloud. K provedení tohoto úkolu je v App Storu mnoho bezplatných a placených aplikací. Jednou z nejlepších aplikací pro zálohování a obnovení kontaktů na vašem iPhone je Zálohování mých kontaktů . Můžete také vyzkoušet AnyTrans Aplikace.

Pokud máte nějaké problémy s přenosem kontaktů z jednoho zařízení do druhého, dejte nám prosím vědět a my jako vždy oceníme vaši zpětnou vazbu prostřednictvím vašich komentářů a návrhů.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found