Jak opravit rozdělení alba v Apple Music

Nyní, když je macOS Catalina oficiálně k dispozici ke stažení pro všechny, došlo k mnoha novým změnám. Jednou z takových změn je konec iTunes a zavedení „nové a vylepšené“ aplikace Apple Music.

Tato aplikace je známá jako aplikace Catalyst, což znamená, že je to v podstatě aplikace pro iPad, která byla portována na Mac. Nyní však existuje spousta problémů, které trápí uživatele, když je iTunes nadobro pryč.

Co se děje s Apple Music

Jak jsme již zmínili, macOS Catalina představuje aplikace Catalyst pro Mac. To by mělo být výhodou jak pro uživatele, tak pro vývojáře, protože tyto aplikace se mohou dostat do rukou více lidí.

Tito hardcore a oddaní uživatelé iTunes však ztratili slušné množství funkcí. Místo toho, abyste se soustředili na organizování vaší hudební knihovny, se nový důraz zaměřuje na streamovací službu Apple Music.

S omezenou funkčností uživatelé zaznamenali více problémů, které mohou způsobit odstranění chloupků. Ostatní uživatelé však hledají řešení, jak usnadnit život všem.

Opravte rozdělení alba

Jedním z takových problémů, které trápí uživatele Apple Music, je to, že Alba v knihovně se rozdělovala. Zdá se, že neexistuje žádný skutečný rým ani důvod, proč se to stále děje. Také to (samozřejmě) skutečně ovlivňuje pouze alba, která byla nahrána uživatelem.

Po rozdělení alba to znamená, že vaše knihovna bude přeplněná a spletitá. Kdo chce vidět tři různé výběry alb s různými skladbami? Nikdo, to je kdo.

Naštěstí existuje řešení, které se vznáší, aby pomohlo zmírnit tento poměrně nepříjemný problém.

  1. Otevřete Apple Music
  2. Klikněte pravým tlačítkem na album
  3. VybratZískat informace
  4. Zrušte zaškrtnutíSestavení
  5. Klepněte naOK

Poté, co vybereteOK, zkuste zavřít Apple Music a poté ji znovu otevřít. To pomůže vypracovat všechny možné pavučiny a zároveň potvrdit, že oprava fungovala.

Co když se alba budou i nadále dělit?

V případě, že jste se pokusili zrušit zaškrtnutí možnosti Kompilace a problém stále přetrvává, je třeba vyzkoušet ještě jednu věc. Tato poslední metoda vyžaduje, abyste měli hudbu uloženou kdekoli v počítači.

Budete však muset album ze své knihovny úplně smazat. Pak se vraťte a přidejte album do Apple Music pomocí těchto kroků:

  1. Otevřete Apple Music
  2. Na panelu nástrojů vyberteSoubor> Importovat
  3. Vyhledejte album, které je třeba přidat, a vyberte jej

Po dokončení alba by problémy měly přestat existovat. V případě, že to udělají, pokračujte a zkontrolujte, zda je kompilace zaškrtnuta nebo ne. Pokud problémy přetrvávají, můžete také kontaktovat podporu Apple Music.

Závěr

Do aplikací Catalyst vkládáme velké naděje, zejména když na palubu skočí stále více vývojářů. Zdá se však, že společnost Apple dodala nedokončený produkt s hudbou na macOS Catalina.

Je zřejmé, že s produkty a aplikacemi prvního vydání je spousta chyb a my můžeme jen doufat, že odtud věci půjdou nahoru. Pokud jste narazili na stejný problém, ale našli jste jinou metodu opravy rozdělení alba, vypněte zvuk v komentářích níže.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found