Jak opravit iPad Mini se nezapne problém

Několik uživatelů nahlásilo problém, při kterém iPad mini přestal reagovat, zjevný iPad Mini problém nezapne. Přesněji řečeno, iPad mini (a) se nezapne (b) se jeví jako zamrzlý a (c) má černou (nebo prázdnou) obrazovku. Pokud je váš iPad mini „mrtvý“, nefunguje správně nebo nereaguje, vyzkoušejte následující tipy.

Související: Odstraňování problémů s iPadem, Jak opravit problémy s iPadem

Opravte problém s iPadem Mini

  1. Zkuste iPad mini restartovat. Jednoduše stiskněte a podržte tlačítko zapnutí / vypnutí, dokud se neobjeví červený jezdec, a poté jezdec posuňte. Chcete-li zařízení znovu zapnout, stiskněte a podržte tlačítko zapnutí / vypnutí, dokud se neobjeví logo Apple.
  2. Pokud váš iPad mini nereaguje (dotyková obrazovka nebo tlačítka) z důvodu některých špatně fungujících aplikací; zkuste aplikaci ukončit. Chcete-li to provést, dvakrát stiskněte tlačítko Domů, klepněte a podržte aplikaci, dokud se nezachvěje, a poté ji zavřete stisknutím znaménka (-).
  3. Pokud vaše zařízení stále nereaguje, zkuste zařízení resetovat. Jednoduše stiskněte a podržte tlačítko zapnutí / vypnutí a tlačítko Domů po dobu nejméně deseti sekund, dokud se zařízení nevypne a nezačne restartovat. Toto neodstraní aplikaci, skladby, kontakty ani žádná další data, která máte.
  4. Pokud se váš iPad nezapne, zkontrolujte, zda je váš iPad mini dostatečně nabitý, aby se mohl zapnout. Připojte svůj iPad k elektrické zásuvce a nabíjejte alespoň dvacet minut.
  5. Pokud problém přetrvává, připojte zařízení k počítači, spusťte iTunes a zkuste zařízení obnovit pomocí iTunes kliknutím na možnost „Obnovit“ (karta Souhrn). Upozorňujeme, že obnovením zařízení odstraníte všechna svá nastavení, média a data.

Není čas? Podívejte se na naše video!

Zabalit to

Doufám, že vám tyto opravy pomohou oživit iPad mini. Je naštvaný mít mrtvé zařízení, zejména tablet, který opravdu milujete a používáte k mnoha účelům.

V případě, že se váš iPad stále chová, je to dobré znamení, že uvnitř tabletu něco není v pořádku, což znamená hardwarový problém. Vezměte jej do nedaleké opravny nebo navštivte Apple Store.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found