Co je Apple ID a jak jej mohu získat?

Pokud vlastníte jakékoli produkty Apple (iPad, iPhone, iPod, Apple TV, Macbook atd.), Je pravděpodobné, že již máte Apple ID. Pokud jste však v Apple nováčkem, tento článek vysvětluje některé základní informace o Apple ID a jak je můžete získat.

Co je to Apple ID

V zásadě je Apple ID účet typu vše v jednom, který můžete využít k využívání výhod různých služeb a produktů Apple, jako jsou FaceTime, iMessage, iCloud, iTunes Store, Mac App Store a App Store. Naleznete zde seznam nejběžnějších služeb a produktů Apple, které používají Apple ID. Pro různé služby nepotřebujete různá Apple ID. S jedním Apple ID můžete využívat všechny tyto služby. I když nepotřebujete Apple ID, abyste mohli používat produkt Apple (například iPhone), bez něj nebudete moci používat mnoho funkcí vašeho produktu Apple. Bez Apple ID můžete zařízení Apple stále používat na základní úrovni. Například bez Apple ID nemůžete stahovat a instalovat aplikace, kupovat mediální obsah (filmy, pořady atd.) A nemůžete odesílat ani přijímat zprávy iMessages.

Jak se zaregistrovat k Apple ID

Můžete si zaregistrovat Apple ID na stránce Moje Apple ID. Registrace je zdarma a nepotřebujete kreditní kartu. Jediné, co potřebujete, je platná e-mailová adresa. Upozorňujeme, že Apple ID musí být platná e-mailová adresa (např. [Chráněn e-mailem] nebo [chráněn e-mailem]). To znamená, že vaše přihlašovací ID bude e-mailová adresa, kterou si vyberete. Existují také další způsoby, jak vytvořit Apple ID. Například při prvním nastavení zařízení iOS je jedním z volitelných kroků vytvoření Apple ID.

Upozorňujeme, že již můžete mít Apple ID. Pokud si to nepamatujete nebo si nejste jisti, můžete zkusit najít své Apple ID na stránce Najít své Apple ID.

Takto můžete získat Apple ID.

1. Navštivte Moje Apple ID (Moje Apple ID)

2. Klikněte na „Vytvořit Apple ID“

3. Vyplňte formulář.

4. Po odeslání formuláře budete přesměrováni na stránku, která říká „ověřte svou e-mailovou adresu“. Nyní se musíte přihlásit ke svému e-mailovému účtu a kliknout na odkaz Ověřit nyní. Pokud tento e-mail nedostanete, přečtěte si tento článek.

5. Po kliknutí na odkaz Ověřit nyní budete vyzváni k přihlášení pomocí nově vytvořeného přihlašovacího jména a hesla Apple ID.

6. Vaše Apple ID je nyní ověřeno a můžete jej začít používat.

Další běžné problémy:

  • Nastavení účtu Apple ID na iPadu, iPodu nebo iPhonu
  • Mohu smazat Apple ID?
  • Jak změnit odpovědi na bezpečnostní otázky pro Apple ID?
  • Převeďte nákupy na jiné Apple ID

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found