V Safari na iPadu / iPhone / iPod Touch nelze posouvat dolů

Většina lidí ví, že při procházení webové stránky je třeba táhnout prstem nahoru, dolů nebo do strany. Někdy se však rámy HTML používají k tomu, aby se uvnitř jedné webové stránky mohlo zobrazit více dokumentů „.html“ (viz dokument PDF v rámečku níže). Mnohokrát jsou tyto rámce vloženy na webovou stránku a musíte mít možnost posouvat se dolů a zobrazit celý obsah (např. Seznamy, formuláře atd.) Rámečku namísto celé stránky.

Přečtěte si nejnovější články o Safari

2018/2019 došlo ke zvýšené integraci Safari a klíčenky icloud, což uživatelům umožnilo ukládat hesla a měnit chování pro automatické vyplňování silnými hesly.

  • Jak odebrat web z nastavení hesla „Nikdy neukládat“ Safari

V roce 2019 jsme také zaznamenali nárůst případů, kdy uživatelé zjistili, že jejich Safari bylo přesměrováno na Bing kvůli škodlivé aktivitě. Zde je návod, jak se můžete o tento problém přesměrování postarat.

  • Jak opravit problém s přesměrováním Safari na Bing malware
  • Safari nereaguje nebo je zmrazené, jak na to
  • Jak se zbavit podvodných oken Safari

Pokud na svém zařízení iOS posunete dolů pouze jedním prstem, celá stránka se posune dolů, nikoli pouze rámeček. Pokud se chcete posouvat v rámci na webové stránce namísto celé stránky, uvnitř rámečku budete muset použít dva prsty. Důvodem je především skutečnost, že web, který navštěvujete, obsahuje některé špatně navržené designové prvky (CSS, HTML 5, JavaScript atd.), Takže je Safari nemůže správně vykreslit.

Chcete-li tento problém překonat, zkuste toto:

  • NEDĚLEJTE TO. Stačí klepnout na část vnitřní posuvné lišty, do které chcete přejít
  • Zakažte JavaScript v Safari klepnutím na Nastavení> Safari. Javascript můžete také vyhledat na vyhledávací liště Nastavení a vyhledat jej.
  • Zkuste poklepat na obě strany obrazovky na okrajích
  • Stiskněte dvěma prsty uvnitř okna, které se pokoušíte posouvat, a současně je posouvejte nahoru nebo dolů. Nebo přitiskněte palec a ukazováček k sobě a pohybujte jimi nahoru nebo dolů

Podívejte se také na šedou lištu ve spodní části textového pole, vpravo je v rohu tři šikmá čárová grafika. Pokud se toho dotknete, otevře se textové pole pokaždé, když se ho dotknete, o něco více. Pokud to textové pole webové stránky nemá (a většina nemá), zkuste stisknout a podržet text, aby se zobrazil indikátor výběru. Když přetáhnete indikátor pod hranici textového pole (kde je skrytý text), selektor jej vynutí nahoru. Dokud Apple na klávesnici nevloží klávesy se šipkami, je to jediné řešení, které jsme našli.

Problém se zmrazením iOS 12 a Safari na iPadu a iPhone

Počínaje iOS 12 představila společnost Apple několik nových experimentálních funkcí, které mohou způsobovat problémy s procházením v Safari. Zkontrolujte prosím tato nastavení a proveďte úpravy a poté otestujte, zda je váš problém vyřešen.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found