Zastavení otevírání fotografií při připojování iPhone, How-To

Několik uživatelů nám napsalo, že když připojí svůj iPhone nebo iPad k počítači, Fotky v iTunes se automaticky otevírají přesčas. To může být docela nepříjemné. tento problém se častěji objeví, když upgradujete nebo přeinstalujete svůj OS X na Mac.

Zdroj: Apple

V každém případě je to snadné opravit a můžete zastavit otevírání fotografií pomocí několika změn v počítači. Níže můžete zkontrolovat oba tyto kroky, abyste se ujistili, že vám pomohou vyřešit tento problém.

Krok - 1 Prvním z těchto kroků je nastavení vašeho iTunes. Připojte svůj iPhone nebo iPad pomocí kabelu k počítači. Když váš počítač automaticky spustí Fotky pro připojené zařízení, přejděte v horní části na kartu „Importovat“. Klikněte na to. Přímo pod hlavní nabídkou najdete název zařízení a za ním Otevřete Fotky pro toto zařízení.Zrušte zaškrtnutí políčka vedle této možnosti.

Tím zajistíte, že když toto zařízení příště připojíte k počítači, nebude vás otravovat otevřením fotografií.

Krok - 2 Pokud výše uvedená možnost pro vás nefungovala, můžete použít svůj terminál v počítači Mac a deaktivovat tuto nepříjemnost. Vyhledejte aplikaci Terminal ve složce Applications a spusťte ji na svém Macbooku. pokud jste spustili terminál, pokračujte a použijte následující příkaz. Příkaz můžete zkopírovat a vložit z příkazového řádku níže a stisknout klávesu Enter.

defaults -currentHost write com.apple.ImageCapturedisableHotPlug -bool true

Tím se zastaví automatické otevírání fotografií, když připojíte iPhone nebo iPad k počítači.

Neváhejte se podělit o tip a sdělte nám svůj názor v komentářích níže. Jaké jsou vaše oblíbené tipy a triky, pokud jde o používání aplikace Photos na vašem Macbooku?

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found