Jak omezit iMessage na iPad, iPod a iPhone

Na iPodu touch, iPadu nebo iPhonu můžete snadno omezit iMessage; i když neexistuje přímý způsob, jak toho dosáhnout pomocí omezení, známých také jako rodičovská kontrola. Zde je postup:

Kroky: Jak omezit iMessage pomocí rodičovské kontroly

1. Zakažte iMessage přechodem do Nastavení> Zprávy a přepnutím jezdce iMessage do polohy VYPNUTO ji deaktivujte. Pokud je již služba iMessage zakázána, tento krok přeskočte.

2. Nyní musíte zamknout možnost změnit nastavení účtu v omezeních (označovaných také jako rodičovská kontrola), abyste mohli iMessage povolit pouze vy. Klepněte na Nastavení> Obecné> Omezení. Pokud jste již dříve povolili omezení, budete vyzváni k zadání přístupového kódu a zadání přístupového kódu. Pokud ne, klepněte na Povolit omezení a zadejte přístupový kód. Vyberte přístupový kód, který si budete pamatovat. Nezapomeňte svůj přístupový kód, protože k deaktivaci omezení bude vyžadován přístupový kód.

3. Klepněte na Povolit změny: a vyberte Účty a poté klepněte na Nepovolit změny. Nyní je přístup k iMessages omezen.

Poznámky:

A. Upozorňujeme, že aplikace Zprávy bude na domovské obrazovce stále k dispozici, ale při pokusu o její otevření se zobrazí zpráva „Tento iPad má omezené možnosti vytváření účtů iMessage“

b. Na iPhonu můžete omezit iMessage, ale výše popsaná metoda aplikaci Zprávy neomezí. To znamená, že zprávy využívající SMS a MMS budou i nadále fungovat.

Poslední příspěvky