Aktualizace aplikací nefungují (nebo se nezobrazují) v App Store

Několik uživatelů uvedlo, že App Store nezobrazuje aktualizace správně, což znamená, že ačkoli odznak označuje, že jsou k dispozici aktualizace, App Store říká „Aplikace jsou aktuální“

Jak opravit:

Musíte úplně zavřít aplikaci App Store. Chcete-li to provést, dvakrát stiskněte tlačítko Domů, klepněte a podržte ikonu App Store a poté, když se začne vrtět, klepněte na znaménko mínus. Nyní stiskněte znovu tlačítko Domů a otevřete svůj App Store klepnutím na ikonu App Store.

Aktualizace App Store se neaktualizují

Toto je jiný typ problému, který se zobrazí, když v obchodu s aplikacemi stisknete tlačítko „Aktualizovat vše“. Když klepnete na Aktualizovat vše, měl by obchod s aplikacemi automaticky aktualizovat všechny vaše aplikace, které vyžadují novou aktualizaci. Mnoho uživatelů však zjistí, že automatické aktualizace nikdy neprojdou, nebo se aktualizují velmi pomalu.

Pokud máte tento problém po nedávné aktualizaci systému iOS, zde je několik tipů, jak tento problém vyřešit. Vyzkoušejte jednotlivé operační systémy podle následujících kroků a zkontrolujte, zda je problém vyřešen.

Zde je návod, jak opravit neaktualizování App Store

 • Prvním krokem, který se často osvědčil ve většině problémů s iPhone, je tvrdý reset vašeho zařízení. To platí zejména po aktualizaci zařízení na nejnovější iOS. Proveďte tvrdý reset na vašem iPhone. Neztratíte žádná data.
  • Jak provést tvrdý reset na vašem iPhone 7/8 / X a dalších modelech
 • Dalším krokem, pokud jsou vaše aplikace stále v režimu aktualizace, je pokus o změnu serverů DNS v zařízení. Aktualizujte DNS na svém iPhone na 8.8.8.8 nebo 8.8.8.4 a vyberte ruční konfiguraci
  • Jak konfigurovat DNS na vašem iPhone
 • Tento problém někdy vyřeší také odhlášení z App Store a opětovné přihlášení
 • Pokud to souvisí s Wi-Fi, můžete několikrát zkusit zapnout / vypnout Wi-Fi v Nastavení a poté zkusit zjistit, zda se vaše aplikace začínají aktualizovat vyšší rychlostí. Stejně jako pomalé připojení Wi-Fi může být v tomto případě užitečné také Obnovení síťových připojení na vašem iPhone.

Příbuzný:

 • App Store nefunguje: Prázdná obrazovka
 • Jak zapnout a vypnout Genius pro aplikace na iPad, iPhone nebo iPod touch
 • Nelze se připojit k obchodu iTunes / App Store

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found