Mám se zaregistrovat do Apple Upgrade Programu pro iPhone?

Je něco více vzrušujícího než rozbalení nového iPhone? Čekání na sklouznutí víka, které vytváří dokonalou úroveň očekávání. Pokud se zaregistrujete do programu Apple Upgrade pro iPhone, můžete tu radost zažít každý rok. Ale stojí to za to náklady?

Ne, ne, nejde o matoucí výběr možností!

Vypracování finančních údajů o nákupu iPhonu může být opravdovou bolestí hlavy. Klady a zápory, skryté výdaje, průběžné platby. Je toho hodně na zvážení, zejména díky široké škále možností nákupu dostupných na webu Apple!

Proto jsme tady, abychom vám pomohli.

V tomto příspěvku jsme vysvětlili vše, co potřebujete vědět o nejzajímavějších z těchto možností: iPhone Upgrade Program.

Co je to? Kolik to bude stát? Je to dobrý nápad? Snažili jsme se, aby to bylo co nejjednodušší, protože naším cílem je pomoci vám učinit co nejlepší rozhodnutí. To znamená, že bychom měli začít varováním ...

Nejsme finanční poradci. Níže uvedené informace použijte k lepšímu pochopení programu upgradu pro iPhone, ale proveďte také vlastní průzkum.

A jako vždy, nekupujte to, co si nemůžete dovolit!

Co je program upgradu pro iPhone?

Získejte iPhone XS nebo iPhone XR s programem upgradu na iPhone. Obrázek od společnosti Apple.

Program Apple Upgrade pro iPhone vám umožní získat nejnovější iPhone každý rok zaplacením měsíčního poplatku s nulovým úrokem. Navíc váš iPhone vždy kryje AppleCare + a funguje s jakýmkoli mobilním operátorem.

V podstatě vám Apple nabízí půjčku s nulovým úrokem za cenu vašeho nového iPhone a AppleCare +. Tuto půjčku pak splácíte ve 24 měsíčních splátkách, bez dalších nákladů.

Po prvních 12 platbách můžete upgradovat na nový iPhone a začít nový 24měsíční plán. O 12 měsíců později můžete upgradovat znovu. A znovu. A tak dále.

Pokud nechcete upgradovat, pokračujte v placení měsíčních poplatků, dokud nedokončíte 24měsíční období. Musíte pouze dokončit platbu za poslední iPhone, který jste dostali, což znamená, že se můžete z plánu dostat 24 měsíců po posledním upgradu.

Když jste všichni zaplaceni, iPhone je váš a můžete si s ním dělat, co chcete. Prodejte je, nechte si je a vytvořte z nich svatyni bohů Apple.

Které telefony iPhone mohu získat?

Společnost Apple navrhla program upgradu pro iPhone, aby zákazníci mohli každý rok získat nejnovější iPhone. To znamená, že prostřednictvím programu nemůžete získat starší modely. Takže teď je iPhone XS venku, nemůžete upgradovat na iPhone X.

Apple běžně vydává výběr iPhonů společně a pro upgrade je tradičně k dispozici kterýkoli z nich. Například v době psaní tohoto článku jsou pro iPhone Upgrade Program k dispozici následující iPhony:

 • iPhone XR
 • iPhone XS
 • A iPhone XS Max

A samozřejmě každý rok existují nová vydání, na která můžete upgradovat.

V čem je háček?

Zdá se to příliš dobré, aby to byla pravda, že? Není to špatná nabídka, ale je třeba zvážit několik drobných komplikací.

1. Musíte si koupit AppleCare +

AppleCare + je součástí měsíčních plateb za program upgradu pro iPhone.

Program upgradu pro iPhone musí včetně AppleCare +, bez něj se nemůžete zaregistrovat.

AppleCare + nyní nemusí být nutně špatná věc. Pokud byste si jej ale jinak nekoupili, jedná se o dodatečný náklad. A není možné to obejít.

O AppleCare + jsme psali více v dalších příspěvcích. Ale v zásadě to stojí 149–199 $ a poskytuje vám následující výhody:

 • Dvouletá záruka namísto standardní jednoroční nabídky společnosti Apple.
 • Pokrytí až dvou případů náhodného poškození, každý za poplatek za poplatek.
 • A 24/7 online a telefonická podpora.

Můžete se také rozhodnout zaplatit o 100 $ více, abyste získali další krytí za krádež a ztrátu, i když to má ještě vyšší přebytek.

AppleCare + není nejlevnější a nejkomplexnější pojištění. Poskytuje ji však samotný Apple, takže víte, že se vám nedostane pochybné opravy. Je také jednodušší jednat s Apple než s většinou pojišťovacích společností.

2. Jste zaseknutí v ekosystému Apple

Všichni víme, že si zařízení Apple s ostatními nehrají dobře. Není to hrozné, Apple pravděpodobně nabízí nejlepší ekosystém kolem, ale pokud se nechcete zavázat k iPhonům alespoň v příštích dvou letech, pak iPhone Upgrade Program není pro vás.

Jistě, můžete se cítit zaseknutí u Apple. Existují však i horší místa.

To je pravděpodobně největší motivací Apple pro nabídku programu pro upgrade iPhonu. Čím více lidí přesvědčí k registraci, tím více lidí bude pravděpodobně každý rok kupovat nové iPhony. Díky tomu je pravděpodobné, že si koupí další produkty Apple.

Jistě, můžete změnit přepravce kdykoli chcete - na rozdíl od konkurenčních programů nabízených AT&T nebo Verizon - ale nemůžete přestat dostávat iPhony. Ne, pokud neudržíte svůj nejnovější upgrade na dva roky a nedokončíte 24měsíční platební plán.

3. Musíte složit kontrolu kreditu

Chcete-li se zaregistrovat do programu pro upgrade na iPhone, musíte složit kontrolu kreditu. To znamená, že pokud uvažujete pouze o programu pro upgrade na iPhone, protože si iPhone nemůžete jinak dovolit, nemusí být pro vás k dispozici.

Samozřejmě je pro kohokoli jednodušší platit za iPhone nad 24 měsíců, než za něj platit předem. Ale stojí za to posoudit své finance, abyste se ujistili, že vám zbývá dost peněz na to, abyste si každý měsíc mohli platby dovolit.

Společnost Apple uzavřela partnerství s Citizens One, aby poskytla financování a kontroly úvěru.

Kontrolu kreditu provádí Citizens One. A oni mohou použít měkké nebo tvrdé přitahování vašich údajů, což znamená, že pokud se vám nepodaří kredit zkontrolovat mohl ovlivnit vaše kreditní skóre v budoucnu.

Pokud máte mnoho nesplacených dluhů, nízké příjmy nebo vysoké výdaje, možná neprošlete kontrolou. V takovém případě může být lepší počkat, až se to zlepší.

Kolik stojí program upgradu pro iPhone?

Cena vašich měsíčních plateb závisí na tom, který iPhone dostanete a na jaké úrovni pokrytí AppleCare +.

Program upgradu pro iPhone nepřidává zájem. Náklady na platby tedy můžete snadno vypočítat sami. Podívejte se na celkové náklady na iPhone a AppleCare + a poté vydělte 24 měsíčními platbami. Et voila!

Dovolte mi, abych vás provedl příkladem:

iPhone XS, 64 GB, vesmírně šedá = 999 $

AppleCare + pro iPhone XS = 199 $

Celkem = 999 $ + 199 $ = 1198 $

Měsíční platby = $ 1,198 / 24 = $49.91

Ve skutečnosti je to o 0,6 ¢ více, ale Apple zaokrouhluje dolů!

Jiný iPhone - například iPhone XR - nebo jiná úroveň AppleCare + - například možnost krádeže a ztráty - vám samozřejmě poskytne jinou měsíční splátku.

K dispozici je řada měsíčních plateb na základě vašeho modelu iPhone, kapacity a úrovně pokrytí AppleCare +. Obrázek od společnosti Apple.

Existují nějaké skryté poplatky?

Z půjčky není žádný úrok, takže nikdy nezaplatíte víc, než kolik jste zaplatili předem za celou cenu iPhonu.

Existuje však několik dalších výdajů, které nejsou vždy zřejmé z měsíčních plateb uvedených na webu Apple: daň z obratu a náklady na dopravu.

1. Daň z obratu se očekává předem

Když získáte nový iPhone od společnosti Apple, je splatná daň z obratu předem.

Výše daně se samozřejmě v jednotlivých státech liší, takže nemohu přesně říci, kolik to je. Procento se ale počítá z celkových nákladů na váš iPhone a AppleCare +. Ne na vaše měsíční platby.

Měli byste také pamatovat, že při upgradu iPhonu musíte znovu zaplatit daň z prodeje. Je to chytrý nápad, nechat si pár peněz na daň z obratu, až ten den přijde. Tímto způsobem můžete upgradovat hned!

2. Nezapomeňte na náklady na služby operátora

Program upgradu pro iPhone vám poskytne zcela nový iPhone s pokrytím AppleCare +. Nezískáte smlouvu na službu SIM karty ani operátora.

To znamená, že stále musíte platit za měsíční smlouvu s operátorem, abyste na svou SIM kartu dostali texty, minuty a data. Při přihlášení do programu ale nemusíte čekat na ukončení vaší stávající smlouvy.

K registraci do programu pro upgrade na iPhone potřebujete aktivní účet u jednoho z těchto čtyř operátorů. Obrázek od společnosti Apple.

Pokud již máte smlouvu s operátorem a aktivní SIM kartu, při registraci do programu ji vložte do nového iPhonu. Pokud je to SIM karta správné velikosti pro váš iPhone.

Pokud nemáte aktivní smlouvu nebo SIM kartu, měli byste to nejprve vyřešit. Bez SIM karty nemůžete nový iPhone aktivovat.

Mohu svůj stávající telefon vyměnit?

Pokud je to iPhone: absolutně. Pokud je to něco jiného: ne tak docela.

Když se zaregistrujete do programu pro upgrade na iPhone, můžete obchodovat se svým stávajícím iPhone a snížit tak své měsíční platby. Hodnota vašeho iPhonu je podle společnosti Apple odečtena z celkových nákupních nákladů, než ji vydělíte 24, abyste dostali platby.

Recyklační robot společnosti Apple se stará o stará zařízení způsobem, který je dobrý pro planetu - a možná i pro vaši peněženku! Obrázek od společnosti Apple.

Pokud nemáte iPhone, nemůžete snížit své měsíční platby, ale stále můžete obchodovat s dárkovou kartou Apple.

Služba výměny od společnosti Apple vám umožňuje obchodovat se smartphony, tablety, počítači nebo chytrými hodinkami výměnou za dárkové karty. Částka, kterou získáte, se neustále mění. U některých zařízení Apple nabízí pouze bezplatnou recyklaci.

Háčkem dárkových karet je, že je nemůžete použít k výplatě plateb za upgrade iPhonu. Pro své měsíční platby se musíte zaregistrovat pomocí platné kreditní nebo debetní karty.

Místo toho však můžete použít svou dárkovou kartu k získání dalšího příslušenství od společnosti Apple. Věci jako pouzdro, chránič obrazovky nebo některé AirPods by s novým iPhone šly velmi pěkně.

Mohu upgradovat svůj AT&T iPhone?

Mnoho lidí si pokládá tuto otázku, zda v současné době používá AT&T, Sprint, Verizon, T-Mobile nebo jiné operátory. Odpověď zní ano, můžete upgradovat jakýkoli iPhone v Apple Store. nicméně, budete i nadále odpovědní za veškeré nezaplacené platby na tomto zařízení.

To znamená, že pokud jste v polovině dvouleté smlouvy na iPhone se společností AT&T, můžete svůj iPhone vyměnit za program upgradu na iPhone, ale zbývající část smlouvy AT&T musíte zaplatit. A nyní také musíte platit společnosti Apple.

Pokud jste již svůj telefon zaplatili a můžete smlouvu zrušit, udělejte to. Nebo se alespoň ujistěte, že jsou vaše platby sníženy na sazby pouze pro SIM kartu.

Existuje splátkový plán pro program upgradu pro iPhone?

Program upgradu pro iPhone je splátkový plán, ale je to pevně stanovené období 24 měsíců.

Celková cena, kterou zaplatíte prostřednictvím programu, je stejná jako počáteční náklady na váš iPhone s AppleCare +. Je to rozděleno na 24 stejných měsíčních plateb nebo splátek bez dalšího úroku.

Jak se zaregistruji do programu pro upgrade na iPhone?

Můžete se zaregistrovat do programu pro upgrade na iPhone v Apple Store, na webu Apple nebo pomocí aplikace Apple Store.

Vyberte ze svých platebních možností program pro upgrade iPhonu, ať už nakupujete kdekoli od společnosti Apple.

Přejděte k pokladně obvyklým způsobem a vyberte požadovaný iPhone a konfiguraci. Ujistěte se však, že kupujete jeden z nejnovějších telefonů iPhone, abyste měli nárok na tento program. K aktivaci také vyberte jednoho ze čtyř partnerů Apple:

 • AT&T
 • Sprint
 • T-Mobile
 • Verizon

Poté můžete vidět program upgradu pro iPhone jako možnost platby. Vyberte jej a vyplňte své osobní a platební údaje. Nejprve musíte projít kontrolou kreditu.

Nezapomeňte si před nákupem nebo prodejem stávajícího telefonu vytvořit zálohu!

Co musím mít?

Kontrola kreditu znamená, že k registraci do programu pro upgrade na iPhone musí být alespoň 18 let. Při registraci musíte uvést také následující informace:

 • Číslo sociálního zabezpečení
 • Datum narození
 • K registraci v Apple Store potřebujete také:
  • Řidičský průkaz / ID vydané státem
  • Kreditní nebo debetní karta / pas / vojenské ID / nedávný účet za služby / rodný list

Jak fungují upgrady v programu upgradu pro iPhone?

Registrace do programu pro upgrade na iPhone znamená, že jste souhlasili, že utratíte alespoň příštích 24 měsíců platbou za iPhone. Tím, čím se liší od platebního plánu Apple iPhone, je vaše možnost upgradovat po pouhých 12 platbách.

Sledujte, kdy máte nárok na upgrade, nebo si to ověřte u Apple. Fotografie od picjumbo.com ze služby Pexels

Když upgradujete, vyměníte svůj aktuální iPhone za nový a zahájíte nový 24měsíční platební plán. Nemusíte dokončovat splácení původního iPhonu, protože vám ho Apple vezme zpět.

Kdy mohu upgradovat svůj iPhone?

Můžete upgradovat po 12 platbách směrem k vašemu iPhone. Všimněte si znění: 12 Platby a ne 12 měsíce. Ve skutečnosti můžete upgradovat po pouhých 6 měsících za předpokladu, že jste zaplatili ekvivalent 12 plateb.

Mohli byste to zaplatit jednorázově v době upgradu, nebo byste mohli zaplatit dvakrát za prvních šest měsíců. Ať tak či onak, zaplatíte stejnou částku.

To samozřejmě znamená, že pokud se zaregistrujete do programu pro upgrade na iPhone až v březnu. Stále můžete upgradovat na nová vydání v září! Není tedy nutné čekat na ideální čas na připojení k programu.

Kolik stojí upgrade?

Poplatek za upgrade se neplatí, ale v době upgradu musíte za nový iPhone zaplatit daň z obratu. To se liší stát od státu a je vypracováno na základě celkových nákladů na váš iPhone a AppleCare +, nikoli na vaše měsíční platby.

Za zmínku stojí také to, že pokud upgradujete na dražší iPhone, vaše další měsíční platby budou vyšší. Zároveň tyto platby klesnou, pokud upgradujete na levnější iPhone - o čem může snít!

Co když je můj iPhone poškozený?

Před upgradem je třeba opravit poškození iPhonu. Obrázek od Puls.

To je místo, kde přichází AppleCare +. Poškozený iPhone nemůžete upgradovat, ale protože se na něj vztahuje AppleCare +, máte plnou záruku a ochranu až pro dva případy náhodného poškození.

Pokud chcete svůj poškozený iPhone upgradovat, musíte jej nejprve opravit. To by mohlo znamenat zaplacení přebytku AppleCare + za opravu náhodného poškození. Pokud jste již své dva případy náhodného poškození využili, musíte zaplatit poplatek za opravu mimo záruku.

Jakmile je váš iPhone opraven, můžete jej upgradovat jako obvykle.

Ponechám si při aktualizaci svůj iPhone?

Ne. Svůj iPhone si můžete nechat, jen když se rozhodnete splatit celých 24 měsíců. Při upgradu bude váš aktuální iPhone vyměněn za nový.

Přemýšlejte o tom jako o výměně za cokoli, co vám na tomto iPhonu zbývá.

Pokud tedy váš původní iPhone a AppleCare + stojí 1 200 $. Po 12 měsících jste zaplatili polovinu z nich a v příštích 12 měsících zbývá zaplatit 600 $. Když upgradujete, Apple vezme váš iPhone a odepíše zbývající zůstatek.

Pokud neprovedu upgrade po 12 měsících, zaplatím více?

Ano, platíte více, ale svůj iPhone máte také déle. Takže se to trochu vyrovná. Důležité je zvážit, kolik vám zbývá na výplatu, a kolik za to můžete svůj iPhone samostatně prodat.

Pokud plánujete 23 měsíců a váš iPhone s AppleCare + stojí 1200 $, k zaplacení vám zbývá už jen 50 $. Pokud nyní upgradujete, to je vše, co za to od společnosti Apple získáte.

eBay je dobrá volba pro soukromý prodej vašeho iPhone, ale nezapomeňte účtovat poplatky! Obrázek z Wikipedie.

Přesto byste mohli docela snadno prodat dvouletý iPhone za více než 50 $. V takovém případě je lepší zaplatit poslední měsíc a prodat svůj iPhone samostatně. Poté tyto peníze použijte na nový upgrade.

Pokud však plánujete pouze 18 měsíců, stále máte na zaplacení dalších 300 $. V závislosti na stavu vašeho iPhonu by mohlo být těžší prodat jej za více než to. Nebo vaše zisky navíc nemusí stát za námahu.

Podívejte se na eBay na aukce použitých iPhone, abyste získali představu o tom, za jaké ceny vaše zařízení platí. Řazení podle nejbližšího konce a ujistěte se, že iPhony, na které se díváte, na ně mají skutečně nabídky!

Jak upgraduji svůj iPhone?

Navštivte webovou stránku Programu upgradu pro iPhone a zkontrolujte způsobilost upgradu. Zajišťuje, že jste v plánu byli alespoň šest měsíců a provedli jste ekvivalent 12 plateb.

Prvním krokem je kontrola způsobilosti k upgradu. Obrázek od společnosti Apple.

Poté můžete zvolit upgrade prostřednictvím samotného webu, v aplikaci Apple Store nebo návštěvou Apple Store. Vyberte si další iPhone, který chcete, a úroveň pokrytí AppleCare +, abyste určili své pokračující měsíční platby.

Stejně jako při připojení musíte aktivovat svůj iPhone u jednoho ze čtyř partnerských operátorů Apple. Musíte také potvrdit své osobní a platební údaje.

Nakonec počkejte, až obdržíte nový upgrade. Pokud jste v obchodě, mělo by to být hned. V opačném případě získáte odhad dodání, když požádáte o upgrade. Součástí dodávek je sada pro výměnu, pomocí které můžete svůj iPhone odeslat zpět.

Nezapomeňte si před obchodováním s iPhonem vytvořit novou zálohu na iCloud nebo iTunes!

S jakými operátory mohu program upgradu pro iPhone používat?

iPhony z iPhone Upgrade Program fungují s jakýmkoli operátorem. Nicméně! Když se zaregistrujete do programu nebo upgradujete zařízení, musíte svůj iPhone aktivovat prostřednictvím jednoho z partnerů společnosti Apple:

 • AT&T
 • Sprint
 • T-Mobile
 • Verizon
I když je váš iPhone odemčený, musíte se zaregistrovat nebo upgradovat u jednoho z těchto operátorů. Obrázek od společnosti Apple.

To je trochu rozporuplné. A je to trochu. Technicky po aktivaci iPhonu můžete SIM změnit na jiného operátora. Ale abyste se dostali tak daleko, musíte mít účet u jedné ze čtyř uvedených výše.

Pro jednoduchost je nejjednodušší zůstat u jednoho z těchto dopravců. Proto se k tomu připojili se společností Apple.

Jsou iPhony odemčené?

Ano. Každý iPhone, který si koupíte přímo od společnosti Apple, se odemkne.A to zahrnuje zařízení, která získáte prostřednictvím programu Apple Upgrade pro iPhone. To znamená, že pracují s jakýmkoli mobilním operátorem.

Po aktivaci u jednoho ze čtyř partnerských operátorů společnosti Apple můžete vyměnit SIM kartu za cokoli chcete a bude to fungovat.

Jaké další možnosti platby existují?

Čtete to možná jen proto, že vás zmátla řada platebních možností dostupných na webu Apple.

 • Platby Apple iPhone
 • Instalační programy AT&T
 • Platební program pro zařízení Verizon
 • Jednorázová platba
 • Nebo program upgradu pro iPhone.

Existuje spousta možností a může to být více než trochu matoucí. Každou z možností jsme vysvětlili porovnáním níže.

Platby Apple iPhone

Ačkoli to zní velmi podobně jako program pro upgrade na iPhone, Apple iPhone Payments se liší několika velmi důležitými způsoby:

 • K dispozici jsou všechny iPhony
 • Nemusíte kupovat AppleCare +
 • Po 12 měsících nedostanete možnost upgradovat.
 • Apple zaokrouhluje měsíční platby na nejbližší 99 ¢!
Platby Apple iPhone umožňují zůstat u iPhonů, ale nedávají vám možnost upgradovat každý rok.

Kromě toho je to v podstatě stejná 24měsíční půjčka s nulovým úrokem. Vaše měsíční platby jsou nižší, protože nepotřebujete AppleCare +, ale díky zaokrouhlení nahoru jsou další alternativy níže atraktivnější.

I po 12 měsících byste se mohli rozhodnout upgradovat svůj iPhone, ale to by záleželo na tom, zda byste jej prodali soukromě a peníze použili na splacení zbývajících 12 měsíců své půjčky.

To se v zásadě děje s programem pro upgrade na iPhone, až na to, že nyní nemáte záruku, že můžete svůj iPhone prodat za 50% jeho původní ceny. Vzhledem k tomu, že nemáte AppleCare +, stojí opravy více, pokud jej poškodíte.

Instalační programy AT&T

V AT&T jsou k dispozici dva instalační programy:

 • AT&T Další
 • Nebo AT&T příští každý rok.
Platební plány AT&T vás spojují s jejich servisní sítí, ale umožňují vám přejít na jiné smartphony.

Obě možnosti nabízejí půjčku s nulovým úrokem s možností částečného upgradu. Vzhledem k tomu, že dohodu poskytuje společnost AT&T, nemusíte každý rok upgradovat na jiný iPhone. Místo toho můžete zkusit Google nebo Android. Ale uvízli jste v AT&T.

Pokud zrušíte službu AT&T, očekávají, že zbývající částku na vašem zařízení uhradíte v plné výši.

1. AT&T Další

Tento plán nabízí nejnižší měsíční platby, protože termín je prodloužen na 30 měsíců. To neznamená, že platíte celkově méně, jen že platíte stejnou částku po delší dobu. Což znamená, že nemůžete upgradovat tak často.

Poté, co vyplatíte 80% svého zařízení, což je 24 měsíců, máte možnost upgradovat. To znamená, že společnost AT&T vám za váš dva roky starý telefon dá pouze 20% hodnotu protiúčtu. Pravděpodobně toho můžete získat více na nezávislém trhu.

2. AT&T příští každý rok

Tento plán je totožný s programem upgradu pro iPhone, kromě toho, že jste vázáni na AT&T namísto Apple. A nemusíte mít AppleCare +.

Náklady na váš iPhone jsou rozloženy na 24 měsíců a vy se můžete rozhodnout upgradovat po prvních 12 měsících. Když to uděláte, začne další 24měsíční období.

Platba zařízením Verizon

Plán plateb společnosti Verizon vás také spojuje s jejich servisní sítí, ale osvobozuje vás od přechodu z iPhonů.

Tento plán je opět stejný jako program upgradu pro iPhone - aniž byste museli kupovat AppleCare + - ale místo Apple vás spojuje s Verizon.

Náklady na váš iPhone jsou rozloženy na 24 měsíců a vy se můžete rozhodnout upgradovat po prvních 12 měsících. Protože používáte Verizon, můžete místo toho upgradovat na zařízení Google nebo Android.

Stejně jako v případě AT&T, i když zrušíte službu Verizon, musíte okamžitě zaplatit zbytek telefonu, takže jste po celou dobu tarifu spojeni s Verizonem.

Který je nejlepší?

To je skvělá otázka a odpověď závisí na tom, co chcete. Jelikož se jedná o příspěvek o programu upgradu pro iPhone, jehož hlavním prodejním bodem jsou každoroční upgrady, předpokládám, že jste za tím.

Další otázkou je věrnost značce. Ať už si vyberete jakýkoli plán, jste s ním spojeni minimálně dva roky: Apple, AT&T nebo Verizon. S kým se cítíš nejbezpečněji?

Pokud zrušíte svůj servisní plán u AT&T nebo Verizon, musíte zbývající zůstatek na smartphonu zaplatit v další měsíční platbě. Zatímco Apple vám umožňuje kdykoli přejít na jiného poskytovatele služeb, stačí se držet iPhonů.

A konečně, máte sklon k nehodám? Máte pocit, že potřebujete AppleCare +? Váš nový iPhone již má jednoroční záruku, a pokud upgradujete každý rok, nepotřebujete víc. Ale AppleCare + jej chrání před náhodným poškozením.

Rozdíl je v AppleCare +, pokud jej přidáte, všechny možnosti mají stejnou cenu. To je stejné, jakýkoli iPhone, který chcete získat.

Pokud nechcete AppleCare +, je k dispozici program upgradu pro iPhone. Jelikož se jedná o neobchodovatelný nákup a vaše měsíční platby jsou podstatně nákladnější.

Pokud stále chcete zůstat u Apple, ale nechcete AppleCare +, je pravděpodobně nejlepší volbou Apple iPhone Payments. Tímto způsobem musíte při upgradu samostatně prodat svůj iPhone.

Jen se ujistěte, že máte z prodeje dostatek na splacení zbývajícího zůstatku u Apple, a poté spusťte nový platební plán s dalším iPhone, který chcete.

Liší se program upgradu pro iPhone ve Velké Británii?

Nejprve se jedná o aktualizaci iPhonu Program. Divné, že? Ale to není jediný rozdíl pro Brity:

 • Není třeba platit žádnou daň z obratu předem, ale zaplatíte předem částku 69 GBP, která se odráží od celkových nákladů na iPhone.
 • Půjčka je financována prostřednictvím banky Barclays namísto Citizen one.
 • Získáte odemčený iPhone, stejně jako USA, ale k jeho aktivaci nemusíte mít účet u žádného konkrétního operátora. Můžete si libovolně vybrat libovolného operátora.
 • Do AppleCare + není možné přidat pokrytí Krádeží a ztrátami.
 • A konečně se můžete zaregistrovat pouze v Apple Store. Není k dispozici online ani prostřednictvím aplikace Apple Store.
Ve Velké Británii musíte navštívit Apple Store osobně, abyste se připojili k programu upgradu pro iPhone. Obrázek od společnosti Apple.

Zdá se to jako několik rozdílů, ale podstata programu (mě) je stejná. Získáte půjčku s nulovým úrokem pro svůj iPhone s možností upgradovat každých 12 měsíců.

Mám se zaregistrovat do programu pro upgrade na iPhone?

Program upgradu pro iPhone je dobrá volba, pokud chcete mít každý rok nejnovější iPhone. Abychom věci ještě více zjednodušili, vytvořili jsme krátký seznam kladů a záporů.

Pros programu upgradu pro iPhone

 • Je to půjčka s úrokem 0% rozdělená mezi 24 relativně nízkých plateb.
 • Nejste vázáni na jediného poskytovatele služeb, protože iPhone je odemčený.
 • S upgradem se nemusíte obávat samostatného prodeje iPhonu.
 • Pokud chcete vyplatit polovinu iPhonu, můžete upgradovat za pouhých šest měsíců.
 • Váš iPhone je po dobu platnosti plánu chráněn proti náhodnému poškození.

Nevýhody upgradu iPhone

 • AppleCare + je drahý požadavek, který možná necítíte, že potřebujete.
 • Musíte složit kontrolu kreditu a rozpočet pro další měsíční platbu.
 • Jste spojeni s Apple a nemůžete snadno přejít na jiný smartphone.
 • Když se připojíte nebo upgradujete, stále musíte zaplatit daň z prodeje předem.
 • Abyste se mohli připojit nebo upgradovat, potřebujete účet u některého z partnerských dopravců společnosti Apple.
Který iPhone chcete získat jako další aktualizaci? Obrázek od společnosti Apple.

Fíha! To je jen o tom. Doufáme, že tento příspěvek byl užitečný. Sdělte nám v komentářích dotazy týkající se vašeho programu pro upgrade na iPhone a my vám určitě poskytneme odpovědi, které hledáte.

Poslední příspěvky