Nejlepší způsoby, jak snížit kabel s Apple TV v roce 2018

Apple TV se stala mimořádně skvělou volbou pro ty, kteří chtějí stříhat kabel. Společnost Apple nedávno uvedla na trh Apple TV 4K, která vám poskytuje nejlepší možnou kvalitu obrazu při stravování pro ty, kteří vlastní 4K televizory.

V dnešní době jsou tradiční set-top boxy házeny stranou. Je to způsobeno explozí streamovacích služeb, což vám umožní ušetřit pár babek a při sledování vašeho oblíbeného obsahu se spoléhat pouze na domácí internet.

Čtyři největší kabelové a satelitní společnosti ztratily v roce 2017 1,5 milionu zákazníků placené televize.

I když existují některé kanály, které nabízejí samostatná předplatná (tj. HBO, Cinemax, Starz), vidíme spuštění více náhradních streamovacích služeb. Nejnovější z nich pochází od lidí z Googlu prostřednictvím YouTube TV, ale dnes se podíváme na několik různých možností.

PlayStation Vue

PlayStation Vue byla spuštěna v roce 2015 na omezených trzích. Od té doby společnost Sony rozšířila nejen pokrytí trhu, ale také různý počet dostupných kanálů.

V současné době nabízí PlayStation Vue čtyři různé plány:

  • Přístup - 39,99 $ měsíčně s více než 45 kanály
  • Jádro - 44,99 $ měsíčně s více než 60 kanály
  • Elita - 54,99 $ měsíčně s více než 80 kanály
  • Ultra - 74,99 $ měsíčně s 90 kanály

Skok mezi různými úrovněmi je značný, dokud nepřejdete mezi elitou a ultra. Rozdíl je v tom, že Ultra PlayStation Vue obsahuje hity HBO, Showtime a EPIX. Úroveň Elite mezitím vyžaduje, abyste si zakoupili tyto možnosti jako prémiové doplňky.

Kromě čtyř různých plánů, ze kterých si můžete vybrat, nabízí PlayStation Vue několik dalších dobrot. Existují různé doplňky, například Sports Pack, nebo můžete přidat konkrétní filmové kanály, jako je HBO, Showtime, Cinemax a další.

A konečně, PlayStation Vue obsahuje cloudové DVR, které vám umožní nahrávat tolik obsahu, kolik chcete. Tento obsah bude uložen až 28 dní, než bude automaticky odstraněn z cloudu.

Pokud chcete PS Vue roztočit, můžete se zaregistrovat na 5denní zkušební verzi zdarma.

Hulu s živou televizí

Hulu je jednou z nejlepších možností na trhu pro ty, kteří chtějí dohnat své oblíbené televizní pořady. V květnu loňského roku byla spuštěna Hulu s Live TV.

Na rozdíl od jiných možností na této stránce nabízí Hulu pouze jeden plán, jehož cena je 39,99 USD měsíčně. Odtud získáte přístup k více než 50 kanálům, které obsahují některé z nejpopulárnějších možností.

Tato měsíční cena také umožní uživatelům přístup ke streamovací knihovně Hulu. To znamená, že vám pravděpodobně nikdy nedojde obsah, který byste mohli sledovat, a můžete dohnat své oblíbené pořady.

K dispozici jsou některé prémiové doplňky od HBO, Showtime a Cinemax, které se pohybují od dalších 8,99 $ až po 14,99 $ měsíčně. Hulu také zahrnoval funkci Cloud DVR, která vám umožní uložit až 50 hodin obsahu.

Hulu nabízí bezplatnou 7denní zkušební verzi, než budete muset utratit své těžce vydělané peníze.

DirecTV TEĎ

Mnoho lidí se v příštích měsících začne aklimatizovat na DirecTV Now. Důvodem je vynikající nabídka, která vyžaduje, abyste zaplatili za 3 měsíce služby a na oplátku získáte Apple TV 4K zdarma.

DirecTV Now je podnikem mezi DirecTV a AT&T, poté, co byl spuštěn v listopadu 2016. V prosinci 2017 AT&T tvrdila, že existuje více než 1 milion předplatitelů.

Pokud jde o to, co je nabízeno, můžete si vybrat ze čtyř různých plánů:

– *Žij trochu* - 35 $ měsíčně za více než 60 kanálů

– *Akorát* - 50 $ měsíčně za více než 80 kanálů

– *Go Big* - 60 USD měsíčně za více než 100 kanálů

– *Musím to mít* - 70 $ měsíčně za více než 120 kanálů

Snad nejatraktivnější aspekt DirecTV Now přichází v kategorii prémiových doplňků. Zatímco ostatní služby si za HBO účtují až 15 $, DirecTV Now nabízí následující doplňky:

  • HBO - $ 5 / měsíc
  • Cinemax - $ 5 / měsíc
  • Starz- 8 $ / měsíc

Můžete také použít přihlašovací údaje DirecTV Now k použití s ​​různými samostatnými streamovacími aplikacemi. To znamená, že budete moci sledovat obsah z NBC, CBS, Fox a dalších pouze pomocí přihlašovacích údajů DTV Now.

Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet vodu, nabízí DirecTV Now sedmidenní bezplatnou zkušební verzi.

Sling TV

Sling TV je další možnost, která je na trhu již nějakou dobu. Někdo by mohl říci, že Sling byl jedním z katalyzátorů, který uživatelům umožňoval skutečně přerušit kabel.

Ceny Sling TV mohou být na první pohled trochu divné, protože existují jen tři možnosti. Sling TV Orange má cenu 20 $ za měsíc, Sling TV Blue je 25 $ za měsíc, Sling TV Orange + Blue je 40 $ za měsíc.

Sling TV Orange nabízí 30 různých živých kanálů, zatímco předplatné Blue nabízí 45 kanálů. S Blue však nebudete mít kanály jako Disney nebo ESPN. Místo toho budete moci streamovat na více zařízeních, zatímco Sling Orange umožňuje pouze jedno zařízení.

Sling Blue + Orange je nejlepší z obou světů, protože získáte všechny kanály nabízené službou Sling TV. Budete také moci streamovat až na třech zařízeních současně.

Pokud chcete Sling TV roztočit, nabízí společnost 7denní bezplatnou zkušební verzi.

YouTube TV

Poslední možností v dnešní sestavě je nejnovější možnost připojit se k sestavě šňůrek. YouTube TV byla spuštěna v dubnu loňského roku a pochází přímo od společnosti Google.

YouTube TV, která je v současné době k dispozici na 80 různých trzích, nadále roste. Ve skutečnosti byla nedávno přidána podpora jak pro Apple TV, tak pro Roku Ultra / Roku Streaming Stick +.

Co se týče cen, věci už nemohou být jednodušší, protože 35 $ za měsíc vás dostane přes 50 kanálů. Existuje jen pár doplňků, které přicházejí v podobě Showtime ($ 11 / měsíc) a Fox Soccer Plus ($ 15 / měsíc).

23. února Google oznámil zvýšení cen pro Youtube TV a přidal další možnosti pro milovníky sportu.

Podle Rueters,

Necelý rok po spuštění YouTube TV společnost zvyšuje cenu na 40 USD měsíčně z 35 USD měsíčně, protože přidává Turnerovy kanály, mezi něž patří TNT, CNN a TBS, a brzy přidá MLB Network a NBA TV, společnost řekl.

Jedním z atraktivních aspektů YouTube TV je funkce Cloud DVR. Google tvrdí, že můžete nahrát tolik obsahu, kolik chcete, a DVR udrží obsah až 9 měsíců.

Ti, kteří chtějí vyzkoušet YouTube TV, se mohou zaregistrovat na Třicátý den zkušební verze zdarma. To je zdaleka nejdelší ze skupiny.

Který je nejlepší?

Pro někoho je opravdu těžké říci, která živá televizní streamovací služba je pro každého nejlepší. Možná budete mít potřeby, které ostatní nebudou, a naopak, což to ztěžuje.

Pokud hledáte nejsilnější systém při stříhání kabelu, pravděpodobně se rozhodnete pro PlayStation Vue nebo DirecTV Now. To bude každý měsíc nákladné, ale přesto to může být životaschopná volba, pokud se opravdu chcete zbavit kabelových skříněk.

YouTube TV má mírný náskok v tom, že zahrnuje předplatné YouTube Red. Tímto odstraníte všechny reklamy z vašich videí na YouTube a zároveň získáte další výhody. Také ušetříte 10 $ měsíčně, protože to je cena předplatného Red.

Pro ty, kteří nechtějí vše navíc, jsou Sling TV a Hulu Live TV pravděpodobně nejlepší volbou. Hulu zde získává výhodu díky tomu, že získáte přístup k celé streamovací knihovně společnosti.

Nejlepší možnosti Apple TV pro milovníky sportu

Tenhle byl těžký vzhledem k tomu, že ESPN nabízejí všechny streamovací služby. Fotbaloví nadšenci se však budou chtít podívat na PlayStation Vue nebo YouTube TV.

Důvodem je skutečnost, že můžete přidat Fox Soccer Plus k oběma službám. Cena za FSP je pro obě platformy stejná jako 15 $ měsíčně a stále budete mít k dispozici základní kanály Fox Sports 1 a ESPN.

YouTube TV se také stává impozantním konkurentem, pokud jde o sportovní viwerhip. Google v letošním roce pomocí televizních reklam zacílil na sportovní fanoušky. Podle serveru iSpot.tv, který sleduje televizní reklamy, se v letošním roce v televizi objevilo devadesát šest procent reklam YouTube TV v televizi, včetně Super Bowlu. Google nyní bude brzy podporovat MLB Network a NBA TV.

Nejlepší možnosti Apple TV pro filmové nadšence

Pokud jste někdo, kdo miluje sledování filmů a originálních seriálůHra o trůny, pak DirecTV Now jde na nejlepší volbu. Zatímco všechny ostatní streamovací platformy nabízejí možnost přidat do mixu alespoň HBO a Cinemax, pouze DirecTV Now nabízí obě výše uvedené možnosti a Starz. Nejlepší na tom je skutečnost, že DTV Now účtuje předplatitelům pouze 5 $ měsíčně za HBO i Cinemax a 8 $ měsíčně za Starz.

Při srovnání s jinými možnostmi by další nejlepší možností byla pravděpodobně PlayStation Vue. Je to díky různým nabízeným balíčkům, které zahrnují buď HBO & Cinemax za 21,99 $ měsíčně, nebo Epix a Showtime za 13,99 $ měsíčně. Kromě toho můžete skočit na předplatné PS Vue Ultra a získat více než 85 dalších kanálů včetně všech tří možností.

Závěr

Na trhu existuje spousta různých streamovacích služeb a je pravděpodobné, že v budoucnu přijdou další. S těmito pěti možnostmi však bude těžké najít lepší možnosti jinde.

Nejlepší na tom je, že můžete Apple TV používat (nebo si ji levně pořídit) a kabel opravdu odstřihnout. Pokud jste chtěli jít o kilometr dál, mohli byste si vzít digitální anténu, připojit ji k televizi a získat všechny vaše místní kanály v éteru.

Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte bezplatné předplatné poskytované některým z těchto poskytovatelů služeb a poté si můžete vybrat, kterého se chcete držet.

Sdělte nám, pro jakou streamovací službu jste se rozhodli a proč jste se tak rozhodli!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found