Odolnost zařízení iPhone 7, co potřebujete vědět

Škrábance na klíče, kapky 7 stop, ohyby a ohně; iPhone 7 nese vše!

Zajímá vás trvanlivost iPhone 7? Apple označuje svůj iPhone 7 za nejlepší iPhone všech dob. Aby dokázali toto tvrzení, lidé testují odolnost tohoto nejnovějšího iPhonu. Dělají věci se svými iPhony, které se nám běžným uživatelům telefonů zdají jako noční můra. Věci jako úmyslné poškrábání nebo pád z docela vysoké výšky. No ... někdo to musí všechno otestovat, abychom opravdu věděli, jestli to odpovídá humbuku.

Bez dalších okolků jsme tady…

A co škrábance?

JerryRigEverything provedla řadu polních testů odolnosti iPhone 7, včetně poškrábání několika objekty. Testy provedli na všech součástech iPhone, nejen na obrazovce, ale také na fotoaparátu, domovském tlačítku (dotykové ploše), prakticky na každé straně iPhone. První test, zkouška škrábání, sleduje Mohovu stupnici tvrdosti od 2 do 9. Je na iPhonu otisk skleněné obrazovky nebo je jeho obrazovka imunní vůči tvrdým a ošklivým škrábancům? Na stupnici tvrdosti 2–9 se většina smartphonů začíná škrábat na úrovni 6. Stejně tak udělal i nový iPhone 7, který ukazuje, že má stejnou obrazovku jako průměrný chytrý telefon. Pokud by naše iPhony byly dodávány se safírovými obrazovkami, pak by to mohlo poškrábat na úrovni 8 nebo 9.

Testy používaly klíče a dokonce i žiletky na zadní straně. Jet black iPhone odolával poškrábání kláves docela dobře, ale ne ostrou čepelí. S klíči nebo mincemi v kapse u iPhonu se tedy nemusíte obávat poškrábání. Ale nenechávejte to příliš blízko věcí ostrých jako kovová čepel ...

Domácí dotyková podložka v pevné fázi (dříve známá jako domovské tlačítko) byla testována na poškrábání. Dotyková podložka je velmi robustní a začala škrábat přes úroveň 6. Ale obrazovka iPhonu ještě není vyrobena ze safíru. Na rozdíl od jiných chytrých telefonů, které používají jako domovská tlačítka plastová tlačítka, vydrží tato polovodičová domácí podložka mnohem déle. Sluchátko je vyrobeno z kovu a je tedy podstatně pevnější. Zůstane na místě i po poškrábání žiletkou ale poškodí se.

Objektiv fotoaparátu je poměrně silný a překvapivě je imunní vůči žiletce, ale došlo k drobným škrábancům ... takže stále nebyl vyroben zafír. Vedle fotoaparátu má Quad LED True Tone Flash čtyři LED diody, díky nimž je blesk jasnější. Ale také se škrábance od žiletky. Ostatní části iPhone včetně tlačítek a pásem antén jsou také docela robustní. Plastová tlačítka docela snadno spadnou nebo ztratí barvu, ale kovová tlačítka iPhone 7 zůstanou na místě. Pásky antény jsou plastové, protože je technologie vyžaduje, ale jsou odolné vůči poškrábání méně ostrými předměty.

Cítit hořet

Tým JerryRigEverything také testem odolnosti iPhone 7 testoval test vypalování. LCD obrazovka iPhonu 7 trvala přibližně 10 sekund, když se dostala do kontaktu s plamenem. Pak se pixely vypnuly ​​a oblast v kontaktu zčernala. Ale dříve se obrazovka vrátila do normálu a fungovala v pohodě. U ostatních modelů chytrých telefonů, zejména u Samsungu, jsou postižené oblasti bílé a nikdy se neobnoví. Takže iPhone 7 je mnohem lepší v odolávání popáleninám plameny. To ale neznamená, že iPhone přežije větší, silnější a delší oheň.

Zkouška ohybem

IPhone 7 není při ohýbání příliš flexibilní. Hydroizolační lepidlo mezi rámem a sítem se při působení tlaku přetrhne. Samotný telefon je docela elastický a odolává ohýbání aleztrácí odolnost proti vodě. Dlouhodobé sezení na vašem iPhone se nedoporučuje, protože to snižuje jeho odolnost vůči vodě.

Věnujte tedy pozornost iFolks, kteří důsledně nosí vaše telefony v zadních kapsách! Nezapomeňte si před sedáním vyjmout iPhone.

Pádový test

Pád vašeho iPhone z výšky není zdaleka ideální. Většina telefonů iPhone má tendenci být docela křehká. Ve společnosti TabTimes ze Sydney v Austrálii tým testoval nový iPhone 7 a iPhone 7 Plus pro konečný pádový test. Udělali 12 kapek ze dvou různých výšek (7 stop byla nejvyšší zkoušená) a výsledek je docela překvapivý: iPhony přežily! Ano, bylo tam několik odřenin a škrábanců. Ale obrazovka byla naprosto v pořádku a nepraskala. Ve skutečnosti byly telefony dokonce upuštěny s obrazovkou dolů a stále to přežilo jen s několika škrábanci. Takže i když obrazovka iPhonu 7 není safírová to je stále velmi silný.

I po tuctu kapek fungoval iPhone dobře! Ve výsledku nám vyhovuje tvrzení společnosti Apple, že iPhone 7 je opravdu odolný a odolný proti pádu. A myslíme si, že je to velmi dobrá věc. Protože čas od času byste mohli svůj telefon odhodit. A nic není horšího, než náhodou shodit telefon a navždy ho políbit na rozloučenou.

Konečný verdikt

Obě videa ukazují spolehlivé důkazy o tom, že nový iPhone 7 je odolný, odolný a odolný vůči méně ostrým škrábancům a dokonce i plamenům. IPhone zůstává jedním z nejdražších chytrých telefonů na trhu. A to by měl být dostatečně silní, aby snesli škrábance a kapky, protože zjevně nikdo nechce, aby musel každý iPhone vyměňovat každých pár měsíců.

Rex je venku a testuje svůj nový iPhone 7 za poslední tři týdny. Podívejte se na názory a recenze Rexe zde: - Moje první 2 týdny s iPhone 7

Chraňte své investice!

Potřebujete ochranu pro svůj nový iPhone? Pokud ano, podívejte se na tyto úžasné, krásné a pouzdra pro iPhone a iPad vyrobené společností Fair Labor - MADE IN USA, přímo z Minneapolisu v Minnesotě.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found