7 Musí mít hry MMORPG pro váš iPhone

Mnoho lidí dává přednost hraní her na iPhone kvůli jeho rychlosti a dlouhé výdrži baterie. Právě z těchto důvodů je iPhone bezesporu jedním z nejlepších telefonů pro hraní MMORPG nebo Masivně online hraní rolí pro více hráčů. Herní společnosti se zaměřují na tyto hry, protože jsou tolik potenciálních hráčů. Ve výsledku máte na výběr z mnoha her. Bez ohledu na to, jakou hru máte rádi, v App Storu určitě najdete něco zajímavého.

Zdůraznili jsme také tři hry, které naprosto vypadají úžasně na displeji sítnice na obrazovkách iPhone 7 a iPhone 7 plus. Čip A10 Fusion v těchto nových zařízeních odpovídá zvýrazněným hrám.

Sedm nejlepších MMORPG, které se mají hrát na vašem iPhone

  • Střet klanů

Tuto hru není třeba nijak představovat, protože se stala tak masivně populární. Má velmi expanzivní a konkurenceschopné pokračování, natolik, že se stala ikonickou hrou. Získáte plnou svobodu přizpůsobení svého vlastního města a také navrhnete útočný styl věže při útoku na jiná místa. Estetika, prostředí a celkový dojem ze hry je prostě podmanivá. Vyvinutý tvůrci Boom Beach zjistíte, že kvalita je téměř stejná.

  • Dungeon Hunter 5

Tato hra má nabitou výzbroj 900 kusů a zahrnuje stovky dovedností a technik. Pro každou misi jsou k dispozici ta nejlepší kouzla a vybavení, aby ji zvládli. Obsahuje sólovou stopu, kde lovíte příšery a další darebáky v celkem 69 misích. Existuje spousta prostředí, kterým čelíte po cestě jako rustikální Valen Outpost. Můžete dovolit hrát s vámi dalším 3 hráčům a pomoci vám dokončit vaše mise. Kořist, kterou nasbíráte na cestě, potřebuje ochranu před přisluhovači a pasti místností. Tato hra má toho tolik, že vás po každé misi ještě více zaujme.

  • Avabel

Avabel je další 3D MMORPG, který si zaslouží vaši pozornost. Nabízí funkce, jako jsou postupné útoky pomocí skoků, kombinace úderů, lovů monster. Zahrnuje dvě pole, hlavní věž pro více hráčů a Dungeon pro hráče pro více hráčů i sólo hráče. Režim PvP ve hře umožňuje až 1000 hráčům hrát v reálném čase, což ukazuje, jak je to masivně multiplayer. Díky estetice je hra jednou z nejlepších her pro více hráčů.

  • Řád a chaos

Je to zdaleka jediná hra, která nabízí komplexní MMO zážitek zejména na vašem telefonu. Vytvoříte si vlastní postavu a hra zahrnuje 15000 dovedností a 8000 vybavení. Rozšířené o 5 závodů prozkoumáváte Haradona a po cestě si vytváříte přátele a nepřátele. Obchodujete, bojujete v soubojích a komunikujete se spojenci ve skutečně esenci pro více hráčů. Když vytvoříte vylepšenou párty, můžete svůj tým rozrůst, aby se stal neporazitelným, a dobýt legendární dungeony. Po dokončení 1500 úkolů bude dokončení této hry trvat spoustu času.

  • Heroes of Incredible Tales

Heroes of Incredible Tales zahrnuje úžasné 3D prostředí řízené Unreal Engine 4. Hraní je relativně jednodušší, protože ovládání je jednoduché a existuje velká flexibilita kombinací. Připravte se na rozpoutání několika útoků jediným klepnutím, abyste své útoky v průběhu času zvládli a naučili se je dělat společně s jednoduchými ovládacími prvky. Můžete si vybrat ze široké škály vybavení, abyste si přizpůsobili své hrdiny, a jděte až ke změně skinů. Můžete vyzvat ostatní hráče v aréně nebo krájet příšery a prozkoumávat svět svým vlastním tempem.

  • Vniknutí

Tato hra využívá data gpa k překlenutí virtuálního světa do skutečného světa. Jedná se o rozvíjející se rozšířenou hru a je jedinečná v tom, že k utváření epizod hry využívá události ze skutečného světa. Vizuálně to vypadá jednoduše, protože hlavní pozornost je věnována META, kde hráči udržují portály a spolupracují.

  • Dobytí království

Tato hra má několik druhů prostředí a je jednou z nejlepších MMORGP pro váš iPhone. Nabízí boje, řízení města a strategii. Pokud jste rádi hráli Farmville, tato hra vás určitě osloví. Na rozdíl od Farmville bojujete také vy, takže jde o kombinaci strategie a síly. Není to tak populární, ale mělo by to být, protože se jedná o hru s jemným designem, díky které budete mít motivaci ji získat více.

Většina z těchto MMORPG je zdarma ke stažení z App Store, takže i když se vám hra nelíbí, nedochází ke ztrátám. Některé z těchto her již mají po celém světě miliony hráčů, zatímco jiné se dohánějí.

Nejlepší 3 hry na iPhone 7 / iPhone 7 Plus

Pokud máte nový iPhone 7 nebo iPhone 7 plus, existují hry, které na těchto zařízeních ožívají a stojí za to se na ně podívat. Čip A10 Fusion na těchto nových zařízeních přidává vážný výpočetní výkon a výkon.

  • Oz Broken Kingdom

Tato hra je zdarma ke stažení a má docela vážnou vyspělou grafiku. Budete vést bitvu proti Velké temnotě, která vrhla svůj stín na mírumilovnou Zemi Oz. Legendární hrdinové Oz - Tin Man, Lion a Scarecrow vypadají na novém iPhonu 7 s úctou, protože se snaží zastavit rostoucí zlo, obnovit rovnováhu magie a vrátit království jeho právoplatnou slávu. Toto je ve skutečnosti jedna z těch her, které Apple ukázal ve své hlavní řeči.

  • Cesta k Lumě

Retina displej na novém iPhonu 7 / 7+ této hře odpovídá. Uvidíte úžasně navržené 3D světy. Pokud vám záleží na ochraně životního prostředí, nebudete v této hře zklamáni.

  • Geometrické války - Velmi barevná a rychlá hra, která vypadá úžasně na obrazovce iPhone 7 plus. Vstupte do světa podobného trónu a střílejte desítky bláznivých barevných tvarů, které vám přijdou do cesty.

Samozřejmě existuje mnoho dalších titulů, jako jsou Rayman Adventures a Riptide GP: Renegade, které stojí za to vyzkoušet na vašem novém zařízení iPhone 7.

Pokud jste vášnivým hráčem, nebudete těmito výběry zklamáni.

Jsou jejich další hry, které jste si mohli na iPhonu 7/7+ vyzkoušet, díky nimž jste nemluvili? Sdílejte prosím své oblíbené herní tituly pomocí níže uvedených komentářů.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found