9 nejlepších aplikací pro fotoaparáty a fotografie pro uživatele Instagramu na iPhone

Instagram je jednou z těch věcí, které se staly všudypřítomnými. Spolu s Facebookem, Twitterem a Snapchatem je to jedna z hlavních platforem sociálních médií. A to znamená, že je to skvělé místo pro zveřejňování a prohlížení fotografií, stejně jako výkonný nástroj pro marketingové a obchodní interakce.

Zatímco Instagram je samostatná aplikace, ve skutečnosti existuje několik dalších aplikací, které se s ní dobře spárují. Instagram je především o fotografiích, takže kvalita obrázků, které zveřejňujete, je klíčová. S ohledem na to je zde několik skvělých aplikací pro úpravy, design, fotoaparát a další aplikace, které mohou vylepšit vaši hru Instagram.

PŘÍBUZNÝ:

  9. Facetune

  Pokud jsou selfie selfie na Instagramu vaší rychlostí, pravděpodobně si budete chtít stáhnout Facetune. Je to aplikace pro úpravu fotografií s velmi konkrétním cílem: aby vaše selfie vypadaly mnohem lépe. Není to zdarma, ale pokud to se svou selfie hrou myslíte opravdu vážně, pravděpodobně to stojí za to.

  Facetune může dělat cokoli, od bělení zubů až po airbrush pokožku. Je také neuvěřitelně snadné a poměrně intuitivní. I když ve srovnání s jinými aplikacemi pro úpravu fotografií může mít omezenou sadu funkcí, plní své úkoly mimořádně dobře.

  8. Bumerang

  Někdy je nejlepší jít na první párty. A pokud jde o videa s krátkým opakováním, Instagram má vlastní oficiální aplikaci: Boomerang. Je to poník s jedním trikem, ale dělá to, co dělá, velmi dobře.

  Boomerang v zásadě umožňuje uživatelům vytvářet jednosekundové smyčkové videoklipy tím, že pořídí sérii fotografií a spojí je dohromady. Protože je to aplikace první strany, integrace Instagramu je špičková. A hej, na těch krátkých smyčkových klipech je prostě něco zábavného.

  7. Přeložit

  Někdy tato příležitost vyžaduje spíše repostování obrazu než vytváření původního obsahu. Ať už jste firmou nebo stránkou, která upravuje uživatelský obsah, existuje několik aplikací, které umožňují repostování stejně jednoduše jako Repost pro Instagram.

  Tato aplikace umožňuje uživatelům sdílet obrázek z účtu jiné osoby samostatně. Rovněž zvládne popis a automaticky je připíše. Jen se ujistěte, že máte dobrý důvod nejprve přeposlat něčí obsah.

  6. Canva

  Pokud používáte svoji Instagramovou stránku pro obchodní nebo marketingové účely, pravděpodobně si budete chtít stáhnout Canvu. Není to technicky editor fotografií. Místo toho se spíše podobá aplikaci pro návrh sociálních médií. Pojďme to vysvětlit.

  Canva vám umožňuje vytvářet rozložení pro více obrázků, přidávat do vašich příspěvků grafiku a překrývat text přes obrázky. Existuje také řada předdefinovaných šablon, které vám umožní snadno vložit obrázek a poslat jej ve spěchu. Canva vám pomůže vytvořit poutavou grafiku - vše na vašem iPhone.

  5. Giphy Cam

  Instagram nemusí být jen o seriózních fotografiích krajin nebo skvělých pózách jógy, které můžete dělat. Někdy se chcete jen pobavit a být hloupí. A pokud je to váš plán, Giphy Cam vám pomůže se tam dostat.

  Tato aplikace umožňuje uživatelům kombinovat pořízené obrázky a videa s upečenými animacemi GIF, jako jsou duhové kočky nebo sluneční brýle. Výsledkem je nový GIF, který je stejně výstřední a zábavný, jak to zní.

  4. Snapseed

  Pokud jde o úpravy fotografií, na počítačích je nainstalován Photoshop. A zatímco pro iOS je k dispozici Photoshop, nejbližší věc, kterou má mobilní telefon k výkonné sadě pro úpravu fotografií, je Snapseed. Jedná se o bezplatné stažení a je vysoce doporučeno pro každého, kdo fotí iPhone.

  Zatímco VSCO je skvělé pro filtry, Snapseed je vybaven granulárními nástroji pro úpravy a opravy fotografií. Pomocí vestavěných štětců můžete doladit v podstatě jakoukoli část své fotografie a také obsahuje systém šablon, který umožňuje uživatelům vytvářet „hromádky“ filtrů pro budoucí použití.

  3. PicStitch

  Někdy nechcete, aby byl váš instagramový kanál přeplněný několika fotografiemi stejné doby nebo události. Jistě, do jednoho příspěvku můžete přidat několik obrázků. Ale na jednoduchosti koláže je něco okouzlujícího.

  Instagram má vlastní aplikaci pro tvorbu koláží s názvem Layout. Ale je těžké porazit PicStitch třetí strany. Tato aplikace je bezplatná, vysoce hodnocená a dodává se s více než 240 různými rozloženími a integrovanou sadou pro úpravy fotografií.

  2. Osvítit

  Osvětlení vytvářejí dobří lidé, kteří vyvinuli Facetune. Jedná se o editor fotografií nabitý funkcemi jako některé další aplikace na našem seznamu, ale díky svým jedinečným vlastnostem si zaručuje své vlastní místo. Na druhou stranu to není zadarmo. Než kousnete kulku, zvažte tedy, co vlastně hledáte v editoru fotografií.

  Kromě výkonných funkcí pro úpravu fotografií má Enlight několik vestavěných nástrojů, které uživatelům umožňují vytvářet ze svých obrázků umělecká díla. Je těžké to vysvětlit v textu, ale stačí se podívat na výsledky některých z těchto nástrojů. I když je to 3,99 USD, tato cena může být pro kreativně smýšlející mezi námi za to.

  1. VSCO

  Instagram má vestavěné filtry, ale už je to dlouho, co byly tyto filtry zajímavé nebo jedinečné. Od té doby přišla řada aplikací třetích stran, aby zaplnila mezery. A nepochybně nejlepší aplikací pro jakýkoli typ aplikace filtrů je VSCO.

  VSCO nabízí celou řadu výchozích, vysoce kvalitních filtrů, stejně jako výkonné nástroje pro úpravu fotografií a upečený sociální aspekt. Existuje však také spousta různých filtrů pro nákup, které v zásadě zajišťují, že vám nikdy nedojdou možnosti.

  Jaká je vaše oblíbená aplikace Instagram Camera / Photo?

  Dejte nám vědět v komentářích! Rádi sdílíme.

  Poslední příspěvky

  $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found