Jak přidávat, sdílet a tisknout lístky na filmy z peněženky Apple

Aplikace Apple Wallet, která odpovídá svému názvu, má být náhradou (nebo alespoň digitální verzí) vaší fyzické peněženky. Do Peněženky můžete uložit spoustu věcí, například debetní nebo kreditní karty, věrnostní nebo členské karty a pro časté návštěvníky kina lístky do kina.

Tady je vše, co potřebujete vědět o přidávání lístků do Apple Wallet, sdílení lístků z Wallet a dokonce i jejich tisku z Peněženka.

Přidejte lístky do kina do peněženky Apple

Přesná metoda se liší, ale většina společností nabízejících lístky na filmy nabídne snadné tlačítko Přidat do peněženky.

Existuje spousta společností na prodej jízdenek a divadel, takže je nemožné je zde všechny pokrýt jednotlivě. Naštěstí je přidání lístku do kina do peněženky Apple obvykle hračka.

Prvním krokem je stažení aplikace, kterou chcete použít k nákupu lístků. Většina kin, jako AMC nebo Regal, bude mít své vlastní aplikace. Ticketové společnosti jako Atom a Fandango jsou také dobrou volbou pro nákup lístků do kina.

Tyto aplikace budou mít různé způsoby nákupu lístků, ale obvykle budou docela jednoduché.

Jakmile je lístek zakoupen, měli byste k němu mít snadný přístup z aplikace. Téměř plošně, jakmile si budete moci prohlédnout lístek, budete jej moci přidat do Peněženky.

Stačí hledat jakýkoli typ možnosti, který říká Přidat do peněženky (nebo Přidat do vkladní knížky v případě některých starších aplikací). Pokud v aplikaci nenajdete žádné možnosti související s peněženkou, doporučujeme vám kontaktovat divadelní společnost nebo firmu na prodej vstupenek, kterou jste použili, nebo zkontrolovat další pokyny na jejich webu.

Příklad: Fandango

Pro účely tohoto článku použijeme jako příklad aplikaci Fandango, abyste získali základní informace o přidání lístku do Peněženky.

 • Otevřete aplikaci Fandango.
 • Klepněte na Účet v pravém dolním rohu.
 • V nabídce vyberte možnost Nákupy.
 • Odtud klepněte na konkrétní lístek do kina, který chcete přidat do Peněženky.
 • Na této stránce se zobrazí vaše vstupenka do kina a umístění do kina. Uvidíte také QR kód - pod tímto by měla být možnost Přidat do peněženky Apple.
 • Klepněte na Přidat do peněženky Apple.
 • Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.

Jakmile je lístek v peněžence, můžete jednoduše otevřít aplikaci Peněženka, vybrat lístek a ukázat jej příjemci vstupenek v kině, abyste získali vstup.

A co e-mail?

Pokud na svém iPhonu nechcete lístkovou aplikaci, můžete si zkusit koupit lístek do kina z prohlížeče. Obecně vám divadelní nebo lístková společnost zašle informace o lístku e-mailem.

Aplikace Peněženka je obvykle docela inteligentní a bezproblémově se integruje do aplikace iOS Mail. Stejně jako u palubních vstupenek i iOS někdy detekuje filmový lístek v Mailu a automaticky jej přidá do Peněženky. Prvním krokem je tedy zkontrolovat Peněženku a zjistit, zda se váš lístek objevil.

Pokud ne, přejděte do aplikace Pošta a vyhledejte e-mail s lístkem. Stejně jako u aplikací budou různé společnosti posílat různé e-maily. Pokud však divadelní společnost nebo společnost na prodej vstupenek podporuje Apple Wallet, obvykle bude existovat prominentní způsob přidání lístku do vašeho zařízení iOS.

Můžete sdílet lístky z Apple Wallet?

Sdílení lístku z Apple Wallet je snadné. Lístek je ale stále možné použít pouze jednou.

Ano. Jakmile je lístek ve vaší peněžence Apple, můžete jej sdílet s jiným zařízením pomocí listu iOS Share. To vám umožní použít tento lístek na druhém zařízení. Pamatujte, že lístek nebudete moci použít dvakrát - toto není trik, jak získat dva lístky za cenu jednoho nebo tak něco.

 • Otevřete peněženku Apple.
 • Klepněte na lístek do kina, který chcete sdílet.
 • V pravém horním rohu by se měla zobrazit ikona se třemi tečkami. Klepněte na něj.
 • V této další nabídce přejděte dolů a klepněte na Sdílet Pass.
 • Zašlete průkaz prostřednictvím zpráv, pošty nebo AirDrop.

Jakmile je průkaz odeslán, je docela snadné jej přidat do peněženky Apple na přijímajícím zařízení. Například ve Zprávách jednoduše klepnete na průchod a kliknutím na tlačítko Přidat jej uložíte do Peněženky.

Můžete tisknout lístky do kina z Apple Wallet?

Technicky si můžete tiket vytisknout z Apple Wallet. Ale opravdu to není třeba.

Ale co když máte rádi fyzické lístky do kina - je možné si lístek vytisknout z Apple Wallet?

Technicky ano. Neexistuje však žádný způsob, jak vytisknout lístek do kina přímo z Apple Wallet. Budete muset použít alternativní řešení. Kromě toho není žádný důvod si filmový lístek skutečně vytisknout, pokud jej již máte uložený v peněžence Apple.

Divadla, která umožňují přidání lístků do Apple Wallet, jim také umožní přímé použití z iPhonu. Jinými slovy, stačí jim ukázat lístek na vašem zařízení - není třeba je tisknout.

Pokud trváte na fyzické kopii, doporučujeme vytisknout lístek z vašeho e-mailu. V poštovní aplikaci stačí otevřít e-mail s lístkem. Stiskněte tlačítko Odpovědět a poté Tisk.

Odtud stačí projít běžnými kroky tisku iOS. Budete muset vybrat tiskárnu ve vaší síti Wi-Fi.

Máte potíže s přidáním lístku do kina do Apple Wallet?

Pokud narazíte na potíže s přidáním lístku do kina do Apple Wallet kdykoli během procesu, můžete vyzkoušet několik věcí.

 • Proveďte „standardní řešení problémů“. Zavřete aplikaci Apple Wallet a znovu ji otevřete. Pokud se to nepodaří, restartujte iPhone.
 • Ujistěte se, že je iOS aktuální. To se obvykle postará o chyby na straně věci Apple.
 • Podobně aktualizujte svoji aplikaci na jízdenky. Pokud je aplikace jízdenek zastaralá, můžete narazit na problémy s přidáním lístku do Peněženky.

Pokud je vše aktuální a problémy přetrvávají, doporučujeme kontaktovat podporu Apple. Pokud si chcete promítnout film, doporučujeme ukázat lístek v e-mailu do kina.

Poslední příspěvky