Fotky zmizely po aktualizaci iPhone, jak na to

Mnoho čtenářů uvádí, že od aktualizace na iOS 11 (nebo její menší verze jako 11.1 a 11.2) jejich fotografie zmizely. Tato hrozná věc je problém, který se někdy stane po upgradu na váš iPhone nebo iPad. Uživatelé zjistí, že jejich fotografie po aktualizaci iPhonu zmizí a některé nebo dokonce všechny jejich uložené fotografie chybí. A když jdete do Fotky> Alba> Všechny fotografie, nemůžete najít poslední obrázek, který jste uložili před aktualizací iOS.

Máte šanci získat své fotografie zpět?

Pokud se jedná o problém, který na vašem iPhone vidíte, můžete jej vyřešit pomocí svého iCloudu. Předpokládáme, že své zařízení pravidelně zálohujete na svůj iCloud. Před provedením aktualizace na zařízení je vždy dobré provést zálohu vašeho iPhonu nebo iPadu.

Než budete pokračovat v opravě, ujistěte se, že vaše fotografie z iPhonu byly zálohovány na váš účet iCloud. Přihlaste se k účtu iCloud pomocí prohlížeče v počítači a po zadání přihlašovacích údajů vyberte Fotky.

Ověřte, zda jsou ve vašem účtu iCloud k dispozici vaše nejnovější fotografie. Tento proces by měl zahrnovat i obrázky, které na vašem iPhone chybí. Až obrázky ve svém účtu iCloud ověříte, pokračujte níže uvedenými kroky.

Fotky zmizely po aktualizaci iPhone, kroky k nápravě

Chcete-li tento problém ve svém zařízení vyřešit, ujistěte se, že se připojujete k síti wi-fi se silným a stabilním signálem.

Nejprve zkontrolujte, zda existuje aktualizace pro váš iOS. Apple často vydá menší aktualizaci krátce po velkém vydání, aby opravil problémy, které se objeví po tomto významném vydání iOS. I když to může působit protiintuitivně, často to pomůže při aktualizaci na tuto menší verzi.

Pokud aktualizace není k dispozici nebo pokud nejste připraveni na tento krok, pokračujte k těmto dalším krokům.

Chcete-li opravit chybějící fotografie, postupujte takto:

 • Přejděte do Nastavení a v horní části obrazovky klepněte na své Apple ID a na další obrazovce vyberte iCloud.
 • Další Klepněte na Fotky (Mělo by se zobrazovat ZAPNUTO vedle fotografií)

 • Na další obrazovce vypněte „Knihovnu fotografií na iCloudu“. Až se zobrazí možnosti, vyberte Odstranit z iPhone. Tím odstraníte fotografie a média z vašeho iPhone.

 • Nyní, když je váš iPhone jasný, zapněte iCloud Photo Library a počkejte, až se všechny fotografie stáhnou zpět do vašeho iPhone z iCloud.

V závislosti na počtu fotografií, které jste měli, bude nějakou dobu trvat, než si je všechny stáhnete zpět do svého iPhone. Pokud je váš iPhone téměř vybitý, můžete jej během stahování připojit k napájecímu zdroji.

V případě, že jste své fotky nikdy před aktualizací neuložili na iCloud, ale místo toho je uložili jako zálohu iTunes, můžete je obnovit ze zálohy iTunes pomocí kabelu USB.

Potřebujete další možnost?

Někteří čtenáři uvádějí, že při přepínání iCloud Photo Library nevidí ŽÁDNOU zprávu. Pokud je to vaše situace, zkuste toto alternativní řešení - špatnou zprávou je, že tato možnost zabere hodně času, zvláště pokud máte mnoho fotografií.

Zkuste stáhnout své chybějící fotografie z webu iCloudu

 1. V počítači přejděte na web iCloud a přihlaste se pomocí svého Apple ID
  1. Pokud nemáte počítač, použijte režim plochy prohlížeče
 2. Zkontrolujte, zda na webu iCloud NEJSOU JAKÉKOLI chybějící fotografie
 3. Pokud najdete chybějící fotografie, klepnutím na ni vyberte fotografii a stiskněte ikonu stahování (cloud se šipkou dolů)
  1. Stahujte do počítače nebo přímo do iDevice
 4. V současné době web iCloudu umožňuje stahování pouze jednotlivých fotografií, nemůžete vybrat skupinu fotografií ke stažení v jednom záběru

V tomto článku najdete další informace o stahování fotografií z webu iCloud do počítače nebo na externí jednotku.

Tipy pro čtenáře

 • Tento proces je to, co jsem udělal, a fungovalo to pro mě!
  • Odhlaste se z iCloudu
  • Přejděte na Fotky a odstraňte všechny obrázky, které jsou stále v telefonu, včetně alb, a nezapomeňte také odstranit všechny fotografie ve složce Nedávno odstraněné
  • Zavřete aplikaci Fotografie (dvakrát stiskněte tlačítko Domů a přejeďte nahoru)
  • Poté restartujte zařízení
  • A nakonec se přihlaste zpět do iCloudu
  • Všechny vaše fotografie by se měly vrátit! Může to trvat hodně času, v závislosti na tom, kolik obrázků máte
 • Než to fungovalo, musel jsem několikrát zapnout a vypnout knihovnu fotografií na iCloudu. Pokud tedy nefunguje poprvé, zkuste to znovu!
 • Moje synchronizace fotografií na iCloudu nebyla dokončena po mé aktualizaci na iOS 11.1, na BOTH můj telefon 8+ a iPad Air 2. Nakonec jsem tyto problémy vyřešil, když jsem úplně resetoval BOTH zařízení pomocí iTunes Restore a poté se připojil k mým zálohám a iCloud Photo Library

Doufáme, že tyto relativně jednoduché tipy pro vás fungovaly. Pokud máte jakékoli dotazy, dejte nám prosím vědět v komentářích níže.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found