Jak opakovat nebo zamíchat skladby v aplikaci Hudba v systému iOS 13

Z nějakého zvláštního důvodu Apple i nadále mění několik drobných detailů v aplikaci Hudba, a to zdánlivě bez důvodu. Jedním z takových detailů je, jak si uživatelé mohou v aplikaci Hudba vybrat opakování nebo zamíchání skladeb.

Mezi iOS 11 a iOS 12 zůstala funkce stejná, ale s vydáním iOS 13 se to opět změnilo. To je zčásti přepracovaná obrazovka Nyní hraje, která nyní zdobí aplikaci Hudba.

Jak opakovat a zamíchat skladby v systému iOS 13

Apple Music Shuffle 1

Po otevření aplikace Hudba a nalezení seznamu skladeb, který odpovídá vaší náladě, je nejjednodušší způsob náhodného míchání skladeb jednoduše klepnutím na možnost „Náhodně“ v seznamu skladeb. Okamžitě to začne míchat váš seznam skladeb, ale zdá se, že není možné, aby se tento seznam skladeb z této obrazovky opakoval.

Pokud jste již začali přehrávat seznam skladeb, měli byste otevřít obrazovku Přehrávání. Odtud vás přivítají běžné informace, jako jsou kresba alba, scrubber skladeb, ovládací prvky a posuvník hlasitosti.

Celkem dole jsou tři nová tlačítka a právě zde najdete to, co hledáte. V pravém dolním rohu uvidíte tlačítko Nahoru Další, které vypadá jako seznam.

Jakmile na toto klepnete, zobrazí se vám všechny písně ve frontě „nahoře“. Nahoře uvidíte, která skladba je nastavena na další přehrávání, a vedle ní jsou dvě tlačítka - Náhodně a Opakovat.

Klepněte na libovolné tlačítko, které vyhovuje vašim potřebám, a poté si můžete seznam skladeb užít, jak chcete. Když opustíte obrazovku Nahoru Další, ikona v pravém dolním rohu bude ukazovat, zda opakujete seznam skladeb nebo promícháváte, takže se můžete na první pohled podívat, co se děje.

Na co se těšit

Apple opravdu vytáhl všechny zastávky, aby z iOS 13 udělal největší aktualizaci za poslední roky. Pokračujeme v procházení softwaru na iPhonu i iPadu, takže zůstaňte naladěni na další triky, tipy a další kousky týkající se nejnovějšího softwaru společnosti Apple.

Aplikace Hudba je jen jedním dílem a stále existuje několik dalších změn, které by mohly nastat. Koneckonců, jsme jen na Beta 2 a finální vydání je naplánováno až někdy na podzim (pravděpodobně v září).

Jo, a nezapomněli jsme ani na novou aplikaci Hudba pro MacOS Catalina, takže zůstaňte naladěni na některé nové funkce a tipy, jak aplikaci využít co nejlépe. Mezitím se ozvěte v komentářích a dejte nám vědět o svých oblíbených funkcích, které jste našli v iOS 13 / iPadOS.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found