Cant Delete Apps na iPhone s iOS 9, oprava

Pokaždé, když obdržíme novou aktualizaci systému iOS, provede společnost Apple změny nastavení a možností, které máme k dispozici pro iPhone. Některá z těchto nastavení mohou ovlivnit chování získané v důsledku předchozích vydání iontů.

Mazání aplikací je docela snadné. Obvykle na domovské obrazovce vyhledáte aplikaci, kterou chcete smazat, a několik sekund ji stisknete, dokud se všechny aplikace nezačne třást strachem v očekávání „X“. Jakmile stisknete malé tlačítko „x“, zobrazí se potvrzovací zpráva a aplikace bude odstraněna. Stiskněte tlačítko Domů a aplikace je pryč. Někteří uživatelé měli problémy související s tím, že nemohli odstranit aplikace.

Je důležité si uvědomit, že v telefonu nemůžete nativní aplikace z Apple odstranit. Mezi tyto aplikace patří například Fotoaparát, Facetime, Mail atd. Tyto jsou dodávány s telefonem. Postupem času, když si na serveru iStore pořídíte středně recenzované bezplatné aplikace, začnete dostávat problémy s výkonem a zařízení začne docházet paměť. Jedním z hlavních důvodů mazání aplikací je optimalizace úložiště v telefonu. Znám mnoho uživatelů, kteří mají ve svých telefonech aplikace, které se už roky nepoužívají, a jednoho dne si uvědomí, že je třeba vyčistit nepořádek! Pokud chcete odebrat aplikace poskytované společností Apple jejich skrytím, můžete to udělat v systému iOS 9.2. To vám pomůže odstranit nepořádek.

Pokoušíte se smazat aplikaci, kterou jste si stáhli z obchodu Apple a ve svém zařízení používáte iOS 9. Pokud nemůžete mazat, zkontrolujte prosím následující kroky:

Krok -> 1 Přejděte do Nastavení> Obecné

Krok -> 2 Přejděte dolů a zvolte Omezení

Pokud je zapnuto, zadejte přístupový kód pro omezení na další obrazovce.

Krok -> 3 Ujistěte se, že jste zapnuli nastavení „Odstranění aplikací“

Obvykle k tomu dochází u lidí, kteří mají tendenci sdílet své zařízení iOS se svými dětmi a ostatními. Lidé rádi omezují to, co druhý uživatel může a nemůže na zařízení dělat. Zakázáním možností získáte větší kontrolu nad telefonem. Problém je v tom, že máme tendenci zapomínat, co jsme udělali, když jsme dostali telefon nebo iPad zpět k sobě. Obecným pravidlem je, že pokud máte tendenci sdílet své zařízení s ostatními a narazíte na nějaké problémy, když ho získáte zpět, vraťte se zpět do nastavení omezení a přehodnoťte je.

Sdělte nám prosím své připomínky. Připojen je také odkaz, který řeší další problémy související s iOS 9.

Poslední příspěvky