Nejlepší 3 golfové hry pro iPhone a iPad (vydání 2016)

Golf se na počítačích hraje již více než tři desetiletí. Začalo to ve dnech monitorů EGA a CGA a nyní dorazilo do světa smartphonů. V Apple App Store je spousta golfových her: některé jsou zdarma, jiné jsou poměrně levné. Jsou to skvělé hry, jak trávit čas se svými přáteli a bojovat s nimi, zvláště pokud nemůžete pravidelně navštěvovat greeny.

Seznam jsme zkrátili na tři golfové hry, které si určitě užijete. Tyto hry se mohou pochlubit některými velmi reálnými funkcemi hřiště, jako jsou stromy, tráva a výzvy větru a terénu. Golf zůstává tradiční počítačovou nebo mobilní hrou, protože to není složitá hra.

Říká se jí hra s „jedním tlačítkem“, protože k zaměření potřebujete pouze tlačítko nebo dotyk v případě chytrých telefonů. Tyto hry nevyžadují mnoho prstů, které mnoho moderních her potřebuje. Nebo to můžete jednoduše nazvat, perfektní hra pro líného člověka.

Pouhá potřeba dotyku prstem to všechno neusnadňuje. Je to všechno o načasování a švihnutí nebo klepnutí na obrazovku; to určuje váš úspěch. Navíc máte vítr, terén, se kterým musíte bojovat, a podle toho opatrně umístěte míč.

Zde jsou tři golfové hry, které byste měli zkusit hrát na svém iPhone, pokud se pravidelně nemůžete vydat na green!

WGT Golf Mobile

WGT je snadno volbou číslo jedna pro golfové hry pro váš iPhone. Proč? Je to velmi realistické, náročné a nic to nestojí. Hru můžete získat v podstatě zdarma. Má také online podporu pro více hráčů. WGT Gold Marque vydělává peníze od sponzorů z reálného světa na online akcích. Rovněž prodává kredity, které lze použít k nákupu značkového vybavení, z nichž některé mohou dokonce vylepšit vaši hru.

Nejlepší součástí hry jsou její kurzy, které jsou téměř stejné jako skutečné kurzy. Vývojáři a designéři této hry šli do šílené délky, aby dosáhli této reality. Fotografovali každou díru každého kurzu ze stovek různých úhlů. Terén hry je udržován realisticky blízko skutečného kurzu, a to tak, že je mapuje na palec skutečného kurzu. Tím je zajištěno, že míč je zobrazen na obrazovce realisticky. Osvětlení a odstíny golfového hřiště jsou dalším plusem, který ho přibližuje realitě, jak je to jen možné.

Všechny tyto obrázky se nacházejí na serveru a při přehrávání se streamují do vašeho telefonu, takže skutečná velikost hry tyto vysoce kvalitní obrázky ani nezahrnuje. Ale z tohoto důvodu budete potřebovat dobré Wi-Fi nebo 4G připojení. Pomalá šířka pásma vám ve skutečnosti nedovolí hru si užít.

Co jiného můžete dělat? Můžete se rozhodnout hrát v různých kurzech, brát si každý měsíc výzvy a hrát s náhodnými protivníky online. Jedinou nevýhodou je, že není snadné přemístit cíl na uživatelské rozhraní a jas má tendenci se ztlumit, pokud soupeř potřebuje čas. Kromě toho je ve hře vše skvělé, což vám poskytne příjemný zážitek z hraní.

Golf Pro Feel

Pro Feel Golf je jednou z těch her, kde hraje důležitou roli počet. Vývojáři to používají k tomu, aby některé funkce zůstaly zdarma, zatímco za jiné se platí pouze za. Pro Feel Golf používá podobnou strategii, ale zahrnuje také některé akce na sociálních médiích. Má také trenérku, která vás provede prvními hodinami hry. Pokud chcete, aby vaše hry vypadaly a cítily se dobře, Pro Feel Golf je hra pro vás.

Virtuální kurzy jsou navrženy tak, aby byly velmi podrobné. Skutečným kurzům však nejsou příliš blízcí. Protože jsou virtuální, můžete bez větších obtíží mířit kamkoli. Během hraní se vše vykresluje v reálném čase. Skvělou funkcí v této hře je inovativní rozhraní pro výstřely. Tažením zpět na míč zobrazíte oblouk, do kterého váš míč zasáhne. Palec můžete držet stisknutý a oblouk nastavovat jeho pohybem. Uvolněte palec a nastavte čas, kdy má míček dosáhnout velikosti zeleného kruhu v uživatelském rozhraní. Bude trochu obtížné pochopit tento mechanismus bez hraní. Když to budete hrát, dobře to pochopíte a považujete to za vynikající.

Nabízí každodenní výzvy a režimy kariéry. Nabízí hru pro více hráčů, ale není to skutečné načasování, což je pravděpodobně jedna z nevýhod hry. Pokud jste hráli golf v reálném životě, pak je to hra pro vás.

Zlatá hvězda

Toto je další skvělá golfová hra, kterou můžete hrát na svém iPhone. Nabízí uspokojivý zážitek a praktický kurz, díky němuž jsou vaše snímky co nejblíže realitě. Okolní nábytek této hry je však trochu zklamáním. Ztěžuje navigaci a vyvážený přístup. Žetony, mince, srdce, zesilovače zapnutí a zkušenostní body trochu komplikují pochopení vašeho místa a skóre. Zdá se, že vývojáři této hry museli vydělat spoustu peněz prostřednictvím těchto funkcí, které jinak nejsou tak nutné.

Tato hra poskytuje turnaje v reálném čase, které jsou zábavnou součástí zápasu. Opět se to však může zkomplikovat. Nicméně je to skvělá golfová hra a za trochu času na hraní budete schopni pochopit ekosystém, který tato hra má. Pokud by to bylo jednodušší, pravděpodobně by to byla volba číslo jedna pro golfové hry.

Kromě těchto tří her existuje také řada dalších her, ale tyto tři jsou naším nejlepším výběrem na základě rozhraní, funkcí a celkového zážitku hráče. Možná se vám bude líbit jedna hra lépe než ostatní, ale to zjistíte až při vyzkoušení všech.

To je prozatím vše! Šťastné hraní!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found