Jak najít a zobrazit vaše Apple Music Replay

Je to konec roku (pro některé) a začátek roku 2020 pro ostatní, ale s Apple Music Replay můžete znovu žít celý rok 2019. Apple právě začal tuto funkci zavádět během posledních několika týdnů a bylo to pomalé zavádění.

Vzhledem k pokračujícímu úspěchu a zlepšené popularitě Apple Music by mělo smysl jen trochu se pobavit. A jaký je lepší čas na to, než na konci roku 2019, kdy přejdeme do nového roku.

Co je Apple Music Replay?

V jádru je Apple Music Replay rekapitulací vašich oblíbených skladeb, které jste poslouchali znovu a znovu. Tato služba vezme všechna vaše přehrávaná data a hodí se doperfektníplaylist rekapitulovat rok. Ve skutečnosti to může být nejlepší seznam skladeb, který můžete hrát během této silvestrovské nebo novoroční párty.

Přehrávaná alba Apple Music

Pokud si myslíte, že se jedná o nový nápad, možná budete chtít znovu přemýšlet, protože Spotify dělá něco podobného s koncem rokuZabalené seznam skladeb. Výhodou Apple Music však je, že po skončení roku 2019 nepřestává sledovat, co posloucháte.

Přehrávání umělců Apple Music

S Replay bude seznam neustále aktualizován, takže si můžete prohlížet své oblíbené písničky po celý rok. To se také osvědčí při poskytování různých bitů dat, jako je počet hodin, které jste poslouchali, při zachování nejlepších skladeb uložených.

Jak najít Apple Music Replay?

Andrew's Apple Music Replay 2019

Jak lze očekávat, před přístupem k Replay je několik požadavků. A tady jsou:

  • Přihlaste se k odběru Apple Music
  • Přejděte na replay.music.apple.com
  • Přihlaste se pomocí stejného Apple ID, které je předplaceno k Apple Music
  • Klepněte naZískejte svůj Replay Mix

Je důležité si uvědomit, že prozatím je jediným způsobem, jak získat přístup k Apple Music Replay, webový klient beta. To je pravda, Apple vytvořil pro své služby streamování hudby nového webového klienta. To je téměř stejně plné jako nový hudební klient na vašem zařízení Mac a iOS.

Jakmile ji načtete, můžete ji přidat do seznamů skladeb a poté k ní přistupovat z jakéhokoli jiného hudebního klienta. Jakmile bude přidán, bude mít vhodný název „Replay 2019, Apple Music for YOUR NAME“. Díky tomu je snadné ji najít a získáte k ní přístup po celou dobu, i když nejste u počítače.

Po přidání jej můžete sdílet stejně jako jakýkoli jiný seznam skladeb, který máte ve své knihovně. A pokud se opravdu chcete pobavit, můžete využít sdílení. Díky tomu můžete svůj seznam skladeb Replay sdílet s přáteli nebo dvěma přáteli a vaše statistiky přehrávání se budou pro ně aktualizovat stejně jako pro vás.

Závěr

MÁME RÁDI, když vidíme, že Apple Music nadále pracuje na zlepšování a poskytování lepšího zážitku pro své předplatitele. Od počátečního vydání určitě prošla dlouhá cesta a jsme nadšení, že uvidíme, co přijde v roce 2020 a dalších letech.

Zvuk v komentářích níže a dejte nám vědět, jak vypadá vaše Music Replay pro rok 2019 a jaké jsou vaše nejlepší skladby. Pokud se cítíte ještě dobrodružnější, nechte nám odkaz na váš seznam skladeb Replay a my uděláme totéž!

Poslední příspěvky