Oznámení na Facebooku se na MacBooku stále opakují, jak na to

Dobře, problémy s oznámeními nejsou nic nového. Ale když vám Facebook dělá problém s upozorněním; snadno se stane VAŠIM PROBLÉMEM.

Situace je dost běžná: když lidé komentují vaše FB zprávy, aktualizace a stav, nakonec dostáváte opakovaná upozornění na tyto komentáře.

K tomuto opakování dochází několikrát po mnoho dní. A je to otravné, téměř do té míry, že chci zavřít ten zatracený FB účet! Někteří čtenáři uvádějí, že za každé „skutečné“ oznámení dostanou výrazně více než 20 oznámení. A další nám říkají, že viděli více než 80, dokonce až 200 opakovaných oznámení - to vše pro stejnou událost FB!

Pokud tato situace zní jako vy, nejste sami. Většina z nás běžně používá oznámení na Facebooku na svém MacBooku a obvykle tato oznámení fungují podle plánu. Existují však chvíle, kdy oznámení Facebooku vykazují nevyzpytatelné chování. Jedna z častějších stížností, když se oznámení na Facebooku neustále opakují. Zdá se, že tento konkrétní problém má primárně dopad na čtenáře, kteří upgradovali své MacBooky na macOS Sierra 10.12.1, ale vyskytuje se ve všech verzích macOS a MAC OS X a všech typech počítačů Mac, nejen v MacBookech.

Základy oznámení

Nejprve se k Oznámením dostanete přes vaše Předvolby systému. Klikněte tedy na logo Apple vlevo nahoře a vyberte Předvolby systému. Zde najdete oznámení.

Podokno oznámení v Předvolbách systému poskytuje celkovou kontrolu nad tím, jak systém funguje. Vlevo máte seznam aplikací, které mohou zobrazovat stavy v oznamovacím centru. Když kliknete na aplikaci vlevo, můžete ovládat chování jejích oznámení. Po aktivaci se bannery krátce objeví v pravém horním rohu obrazovky. Výstrahy se zobrazují na stejném místě na obrazovce, ale zůstávají trvale, dokud nejsou zrušeny. Vy rozhodujete, zda aplikace zobrazí věci na postranním panelu a kolik položek se objeví.

Oznámení pro MacOS a Mac OS X na uzamčené obrazovce

Aplikace zobrazují oznámení na uzamčené obrazovce počítače Mac. Zkontrolujte tato nastavení u všech aplikací a nechte soukromé věci pod pokličkou. Některé aplikace, včetně Mailu, umožňují skrýt oznámení nebo pouze náhledy zpráv.

Zakázání zobrazování oznámení na uzamčené obrazovce systému macOS a Mac OS X

 1. Klikněte na nabídku Apple> Předvolby systému> Oznámení
 2. Zrušte zaškrtnutí možnosti „Zobrazovat oznámení na obrazovce uzamčení“.

Pokud máte tento problém s opakováním oznámení na Facebooku u počítače Mac nebo Macbook, postupujte podle následujících pokynů

Rychlé opravy oznámení na Facebooku se neustále opakují

Tato oprava problém neléčí, ale poskytuje úlevu! Vyzkoušejte tyto rychlé opravy a počkejte několik dní, týdnů nebo do příští aktualizace systému macOS, abyste se mohli znovu podívat a zjistit, zda je problém vyřešen nebo odstraněn.

QuickFix 1

Mezitím tedy vypněte oznámení pro Facebook. Přejděte na Předvolby systému> Internetové účty> Facebook. Zrušte zaškrtnutí políčka Oznámení. A je to. Nebudete od FB dostávat ŽÁDNÁ oznámení.

QuickFix 2

Přejděte na Předvolby systému> Oznámení> Zvolte Facebook. Ve stylu upozornění vyberte Žádné a zrušte zaškrtnutí všech políček „Zobrazit oznámení na uzamčené obrazovce“ a „Zobrazit v oznamovacím centru“.

Jak opravit oznámení na Facebooku Neustále se opakujte

 1. Vypněte na svém MacBooku oznámení z Facebooku
 2. Odeberte svůj účet Facebook ze svého Macbooku
 3. Počkejte přibližně 30 minut a restartujte MacBook
 4. Nyní přidejte zpět svůj účet na Facebooku
 5. Nezapomeňte zapnout oznámení pro Facebook

Těchto pět jednoduchých kroků by vám mělo pomoci vyřešit tento problém na Macu nebo Macbooku.

Stále máte problémy s upozorněním na Facebooku Stále se opakujete?

Pokud problém přetrvává, odstraňte z klíčenky všechny položky související s Facebookem, změňte heslo pro Facebook a zkuste nastavit účet zpět na svém Macbooku.

Příjezd na klíčenku

 • Klikněte na Aplikace -> Obslužné programy -> Přejděte dolů a zde najdete přístup ke klíčenkám
 • Klikněte na Keychain Access
 • Jakmile se otevře, klikněte na Hesla v levém podokně
 • Odstraňte všechny položky související s Facebookem z tohoto seznamu

Tipy pro čtenáře

Náš čtenář Wolfen objevil další opravu, která fungovala! Pokud vám výše uvedené tipy nepomohly, vyzkoušejte Wolfenův návrh.
 1. Zakažte všechna nastavení oznámení souvisejících s Facebookem v nastavení systému> oznámení
 2. Odeberte svůj účet Facebook ze systémových nastavení> internetové účty
 3. Odstraňte všechny objekty související s Facebookem z klíčenky a restartujte Mac
 4. Přihlaste se na Facebook, zeptá se, zda chcete tento účet použít pro integraci systému Mac, klikněte na později
 5. Na Facebooku přejděte do Nastavení> Zabezpečení> Kde jste přihlášeni> Smazat všechny staré relace, zejména ty v sekci „Integrace Apple OS“
 6. Vymažte mezipaměť Safari a restartujte Mac
 7. Přihlaste se na Facebook, zeptá se, zda chcete tento účet použít pro integraci systému Mac, tentokrát klikněte na OK a zkontrolujte nastavení oznámení, pokud je vše v pořádku, restartujte Mac ještě jednou

V tomto procesu Wolfen zjistil, že Facebook udržuje všechny své staré relace aktivní. Ve skutečnosti měl 67 aktivních relací „Integrace Apple OS“. A dostanete upozornění na každého z nich.

Pokud používáte iDevices a vymazali jste vše na kartě „kde jste přihlášeni“, nezapomeňte znovu zadat přihlašovací údaje na těchto zařízeních.

Doufáme, že vám tyto jednoduché kroky pomohly vyřešit problém s opakováním vašich oznámení na Facebooku. Pokud máte nějaké další tipy, o které byste se chtěli podělit, dejte nám prosím vědět v komentářích níže.

Poslední příspěvky