Používáte AirPods pro Spotify? Získejte nejlepší zvuk pomocí těchto tipů

AirPods jsou jedním z nejlepších produktů, které vyšly v Cupertinu za poslední roky, a nyní máme AirPods Pro s ještě lepším zvukem a více funkcemi. Ale co když jste uživatelem Spotify a přehrávání prostě není šňupací tabák a chcete získat nejlepší zvuk AirPod na Spotify?

Věřte tomu nebo ne, můžete skutečně upravit přehrávání Spotify z iPhonu nebo iPadu. Tímto způsobem získáte větší kontrolu nad hudbou a díky Spotify získáte mnohem lepší zážitek s vašimi AirPods.

Získejte nejlepší zvuk AirPod na Spotify

Není žádným tajemstvím, že Apple není největším zastáncem toho, aby uživatelé měli větší kontrolu nad tím, co jejich zařízení mohou nebo nemohou dělat. Aplikace třetích stran však mají trochu větší volnost v tom, co může nabídnout pro ovládání, a Spotify spadá do této kategorie.

Aplikace Spotify na vašem iPhonu nebo iPadu obsahuje ekvalizér, který vám umožní změnit zvuk vaší hudby (nebo podcastů).

Takto můžete přistupovat k ekvalizéru ve Spotify:

 1. Otevřete aplikaci Spotify na svém iPhonu / iPadu
 2. Klepněte na ikonuOzubené kolo ikona v pravém horním rohu
 3. VybratPřehrávání
 4. Přejděte dolů a klepněte naEkvalizér

Při prvním otevření ekvalizéru bude čára plochá a můžete si vybrat z více než několika možností. Zde jsou jen některé z možností:

 • Bass Booster
 • Tanec
 • Hluboký
 • Hip-hop
 • Klavír
 • Skála
 • Malé reproduktory
 • Mluvené slovo
 • Vokální zesilovač

Ale jak by se dalo očekávat (nebo doufat), můžete posuvník upravit sami tak, že uchopíte jednu z bílých teček na ekvalizéru a posunete ji nahoru nebo dolů podle svých představ. Tímto způsobem můžete doladit přehrávání a získat nejlepší zvuk AirPod na Spotify.

Jaká jsou nejlepší nastavení EQ?

Bohužel neexistuje žádné „nejlepší“ nastavení ekvalizéru, které by zajistilo nejlepší zvuk AirPod na Spotify. Je to proto, že každý slyší věci jinak, takže basová předvolba pro vás nemusí být tou nejlepší volbou, zatímco váš přítel si může užívat hudbu. Doporučujeme pohrávat si s dříve zobrazenými posuvníky EQ a přizpůsobit přehrávání hudby podle vašich představ.

Máte nový pár AirPods Pro? Podívejte se na naše tipy ohledně napájení tohoto videa

Můžete stále používat gesta / příkazy se Spotify?

Máme dobrou zprávu pro každého, kdo používá AirPods první nebo druhé generace nebo nové AirPods Pro. Hudbu můžete stále ovládat gesty! U standardních AirPodů s „originálním designem“ můžete gesto dvojitého klepnutí nastavit na Přehrát / Pozastavit, Další nebo Předchozí stopa nebo Vypnuto.

 • Pomocí klávesových zkratek AirPods Pro můžete rychle ovládat režimy ANC a Transparency

Pokud jde o AirPods Pro, již není potřeba na vaše AirPods klepat, protože v „držáku“ sluchátek je senzor. Každé gesto provádí toto:

 • Stiskněte a rychle uvolněte: Přehrát / Pozastavit
 • Stiskněte dvakrát rychle: Další stopa
 • Rychle třikrát stlačit: Restartovat aktuální stopu / Přehrát předchozí stopu

Navíc získáte další výhodu aktivního potlačení šumu a režimu průhlednosti, což zajistí nejlepší zvuk AirPod ve Spotify.

Funguje Siri se Spotify?

Uživatelé Spotify už roky prosí Apple a Spotify, aby integrovali hlasové ovládání Siri. S vydáním iOS 13 (opravdu iOS 13.1) byla tato přání konečně splněna. Jednoduše vyvoláte Siri a zeptáte se „Hey Siri, play Daft Punk on Spotify“, nikdy se nemusíte bát zvednout telefon, abyste mohli začít hudbu.

Tato funkce funguje pro konkrétní alba, seznamy skladeb nebo skladby a usnadňuje život fanouškům Siri a Spotify. A abyste odpověděli na možnou otázku, ano, můžete vyvolat Siri pomocí svých AirPods / AirPods Pro a požádat Siri o přehrávání vaší hudby ze Spotify. Jste také stále schopni komunikovat se Siri a požádat ji o provedení dalších úkolů, i když vám Spotify plní uši úžasnou hudbou.

Zamrzá aplikace Spotify při připojení k AirPods?

Někteří lidé hlásili problémy s připojením k AirPods a poslechem Spotify. Samotná aplikace zamrzne a vy nebudete moci nadále poslouchat hudbu, což způsobí další frustrace.

Prvním řešením je jednoduše odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci Spotify na vašem iPhonu nebo iPadu. To by mohlo vyřešit jakékoli potenciální chyby, ale pokud ne, můžete vyzkoušet další postup. Musíte udělat následující:

 1. Otevřete na svém iPhone aplikaci Nastavení
 2. Klepněte naBluetooth
 3. Klepněte na „“Vedle názvu vašich AirPodů
 4. VybratZapomeňte na toto zařízení
 5. Klepněte naZapomeňte na zařízení

Ještě nejste z lesa, protože k tomu, aby věci znovu fungovaly, je zapotřebí trochu práce navíc. Jakmile jsou AirPods z vašeho iPhone odstraněny, zavřete všechny spuštěné aplikace a poté restartujte samotný iPhone. Poté budete chtít znovu připojit AirPods k iPhonu a otevřít aplikaci Spotify.

Závěr

Získat nejlepší zvuk AirPod pomocí Spotify může být obtížné, protože se jedná o aplikaci třetí strany se specifickým způsobem zacházení s hudbou. Pokud jste dosud neuvažovali o přechodu na Apple Music, nyní může být ten pravý čas.

Apple výrazně vylepšil kvalitu své služby streamování hudby spolu s aplikací na vašem iPhonu nebo iPadu. Navíc si prostřednictvím aplikace Nastavení budete moci upravit úrovně EQ podle svých představ. Pokud už máte dotazy týkající se Spotify, Apple Music nebo AirPods, dejte nám vědět v komentářích!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found