„Toto příslušenství není optimalizováno pro tento iPhone ...“ s Nic připojeno

Kdokoli jiný, kdo má zprávu „Toto příslušenství není optimalizováno pro tento iPhone“, opakovaně vyskočí, když není nic připojeno ??? K tomu často dochází, i když jste do zařízení nikdy nezapojili příslušenství a Bluetooth je také vypnuté!

Někteří uživatelé ohlásili problém, při kterém iPhone zobrazuje zprávu „Toto příslušenství není pro tento iPhone optimalizováno…“, přestože k telefonu není připojeno žádné příslušenství.

Čtenáři také obdrží další podobnou chybovou zprávu „Toto příslušenství nemusí být podporováno.“ Někdy se tato chybová zpráva zobrazí u příslušenství, které fungovalo v minulosti, dokonce i měsíce nebo roky.

„Toto příslušenství není pro tento iPhone optimalizováno.“ Oprava

V mnoha případech je tento problém způsoben nečistotami v dokovacím konektoru iPhone. Můžete proto zkusit vyčistit konektor doku pomocí měkkého zubního kartáčku nebo suchého vatového tamponu. Zkuste foukat do dvou reproduktorů ve spodní části zařízení iDevice. Zdá se, že reproduktory jsou problém, protože někdy absorbují vlhkost.

Chyba „Tento kabel není certifikován a nemusí spolehlivě fungovat“ v zařízeních iPhone a iPad

Ve výjimečných případech, kdy připojíte iPhone nebo iPad ke svému kabelu USB Lightning, narazíte na vyskakovací okno nebo zprávu se zprávou „Tento kabel není certifikován a nemusí fungovat spolehlivě“. Výsledkem je, že se vaše zařízení iDevice nebude nabíjet přes tento bleskový kabel.

Pokud se vám to stane, zkuste nejprve odpojit kabel z obou konců a pak znovu zapojit. Zkuste také zapojit kabel do jiného portu USB nebo do jiné zásuvky.

Ujistěte se, že váš kabel má certifikaci Apple, mnoho bleskových kabelů třetích stran není. Zkontrolujte, zda je kabel v určitém okamžiku roztržený nebo roztřepený. Pokud ano, nahraďte jej bleskovým kabelem certifikovaným společností Apple.

Nakonec zkontrolujte jak bleskový port iDevice, tak kabelové vstupy na nabíječce, zda v něm nejsou zaseknuté nečistoty, vlákna nebo jiné nečistoty. Pokud něco vidíte, odstraňte to. Použití lupy pomáhá.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found