Nejlepší aplikace Apple Watch pro sportovní fanoušky

Pokud milujete sport, pak víte, jak důležité je držet krok se svými oblíbenými týmy, hrami, výsledky, novinkami a dalšími. Ať už jde o fotbal, baseball, fotbal nebo basketbal, nikdy se nemusíte dívat dál než na zápěstí, abyste zůstali v obraze.

Pro vás sportovní fanoušky je zde seznam nejlepších aplikací Apple Watch pro sport.

Příbuzný:

  • Nejlepší aplikace Apple Watch pro studenty
  • Získejte start ve svém dni s těmito 5 skvělými aplikacemi Apple Watch
  • Sledujte příjem vody na iPhonu a Apple Watch

Sportovní upozornění

Sportovní upozornění na Apple Watch

Aplikace Sportovní výstrahy je skvělá pro získávání zpráv, statistik a skóre pro sporty, které máte rádi. Na iPhonu můžete sledovat videa po hře, držet krok se svými fantasy týmy a jak název napovídá, dostávat užitečná upozornění.

Na Apple Watch Sports Alerts uvádí všechny ligy a umožňuje vám zobrazit skóre za předchozí hry, nadcházející události a týmy a ligy, které sledujete.

Sports Alerts je k dispozici zdarma v App Store pro iPhone, iPad a Apple Watch. Můžete se podívat na možnosti nákupu v aplikaci pro předplatné, odborné tipy a odstraňování reklam.

Zpráva bělidla

Zpráva Bleacher na Apple Watch

Aplikace Bleacher Report umožňuje kontrolovat skóre, přijímat upozornění a prohlížet si novinky na Apple Watch. Začněte výběrem svých oblíbených sportů a týmů na iPhonu. Poté vyberte typy zpráv, které chcete zobrazit, od nejdůležitějších přes fámy až po koncepty.

Otevřete aplikaci Bleacher Report na hodinkách Apple Watch a zkontrolujte skóre, zprávy, upozornění a další.

Tato aplikace vám také umožní zůstat v obraze o ligách fantasy, poslouchat podcasty a vybírat si zájmy, jako je hudba a uniformy.

Bleacher Report je k dispozici zdarma v App Store pro iPhone, iPad, iMessage a Apple Watch.

skóre

theScore na Apple Watch

Podívejte se na NFL, NBA, NCAA, MLB, anglickou Premier Soccer League a další s výsledkem. Získáte aktualizace skóre v reálném čase, nejnovější zprávy, místo pro vaše oblíbené a zprávy s dalšími sportovními fanoušky, jako jste vy.

Na Apple Watch poskytuje theScore výsledky a sportovní zprávy klepnutím a zobrazuje vám nadcházející hry.

theScore je k dispozici zdarma v App Store pro iPhone, iPad a Apple Watch.

ESPN

ESPN na Apple Watch

Pro většinu všech typů sportů a lig není ESPN jen televizním kanálem, ale také aplikací pro vaše zařízení. Podívejte se, co se děje ve světě basketbalu, tenisu, závodění, baseballu, boxu a dalších.

Nastavte si oblíbené v aplikaci na svém iPhone a poté, když jste venku, zkontrolujte skóre svých týmů a lig na Apple Watch.

ESPN je k dispozici zdarma v App Store pro iPhone, iPad, iMessage, Apple Watch a Apple TV. Můžete si také prohlédnout možnosti předplatného nákupu v aplikaci pro ESPN + a konkrétní pokrytí událostí.

Která sportovní aplikace Apple Watch pro vás zasáhne homerun?

Jedná se o skvělé sportovní aplikace Apple Watch, které vám poskytnou přehled o sportu, týmech a hráčích, které máte rádi.

Používáte některou z těchto sportovních aplikací pro Apple Watch nebo dáváte přednost jiné, kterou byste chtěli doporučit? Neváhejte a komentujte níže a podělte se o své myšlenky!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found