Jak opravit zamrzlou aplikaci na Apple Watch

watchOS 4 od Apple umožnil vývojářům rychlejší odezvu aplikací a přístup k více režimům na pozadí. Nová aktualizace také umožnila vývojářům využít jádra Bluetooth k přímému připojení k příslušenství. I přes vylepšení existují chvíle, kdy aplikace zamrzne a na Apple Watch nereaguje. Takto můžete opravit zamrzlou aplikaci na hodinkách Apple Watch.

V tomto krátkém článku vám ukážeme, jak můžete na Apple Watch snadno vynutit ukončení aplikací. Před watchOS 3 můžete jednoduše dvakrát kliknout na boční tlačítko a vynutit jeho ukončení, ale nyní se zdá, že to vyžaduje několik dalších kroků.

PŘÍBUZNÝ

Tipy pro řešení potíží s Apple Watch

Apple Watch nezobrazuje informace o příchozím hovoru

Apple Watch, odeberte otravné ovládání vyskakovacího okna hudby

Jak vynutit ukončení aplikace na Apple Watch

  1. Začněte stisknutím postranního tlačítka a podržením na několik sekund
  2. Budete přesměrováni na obrazovku Vypnutí na Apple Watch.
  3. Místo toho, abyste zde vybrali jednu z možností obrazovky, stiskněte digitální korunku a několik sekund ji podržte
  4. Když uvidíte úvodní obrazovku pro aplikace ve svých Apple Watch, znamenalo by to, že jste vynutili úspěšné ukončení zmrazené aplikace.
  5. Restartujte Apple Watch stisknutím a podržením postranního tlačítka, dokud se nezobrazí posuvník, a potom posuvník vypnutí vypněte. Restartujte hodinky.
  6. Spusťte problematickou aplikaci a zkontrolujte, zda stále přetrvávají problémy.

Pokud jste již nějakou dobu měli problémy s konkrétní problematickou aplikací na Apple Watch a pokusili jste se bez úspěchu ukončit a restartovat Apple Watch, může být nejlepší aplikaci úplně odinstalovat a poté ji znovu nainstalovat do zařízení. .

Odinstalujte aplikaci úplně a znovu ji nainstalujte na Apple Watch

Chcete-li odstranit problematickou aplikaci z Apple Watch, na iPhonu stiskněte a podržte ikonu aplikace, dokud se na ní nezobrazí X, poté klepnutím na X aplikaci z iPhonu a Apple Watch odeberete. Chcete-li obnovit aplikaci, která byla odstraněna, stáhněte si ji do iPhone z App Store.

Aplikaci můžete odebrat přímo z Apple Watch podržením ikony aplikace, dokud se na ikoně nezobrazí známé X. Když to uděláte tímto způsobem, aplikace zůstane ve vašem spárovaném iPhone. Nejlepším řešením je odebrat jej ze zařízení iPhone i Watch a poté jej znovu nainstalovat zpět pomocí obchodu App Store.

Doufáme, že vám tento rychlý tip pomohl. Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy, dejte nám prosím vědět v komentářích níže.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found