Jak připojit soubory k e-mailům na iPadu, iPhonu nebo iPodu

Na svém zařízení iOS (iPad, iPhone nebo iPod Touch) můžete mít fotografie, obrázky, dokumenty, videa, poznámky atd., Které chcete sdílet se svými přáteli prostřednictvím e-mailu. Tato jednoduchá příručka vysvětluje, jak přidat soubory do e-mailu; máte dvě možnosti:

  • První možností je zaslat přílohu v aplikaci e-mailem. Aplikace mají obvykle možnosti sdílení / e-mailu / exportu. Například pokud plánujete odeslat fotografii, spusťte aplikaci Fotografie a klepněte na „Odeslat fotografii“ nebo pokud chcete připojit a odeslat dokument Stránky, spusťte aplikaci Stránky a klepněte na „Sdílet a tisknout“ atd. Tato možnost odešle přílohu, pokud jste již nastavili integrovanou poštovní aplikaci v zařízení.

  • Můžete také zkopírovat a vložit přílohu do e-mailové zprávy. Existují však omezení týkající se typu typu souboru přílohy, který chcete odeslat. Nelze například kopírovat a vložit dokument stránek. Můžete však kopírovat a odesílat fotografie a videa. Jednoduše klepněte a podržte fotografii / video, které chcete odeslat a zkopírovat; přejděte na svůj e-mail, vytvořte novou zprávu a v oblasti zpráv klepněte / podržte a vložte. Existují tři velká výhodas při použití této funkce: (a) můžete snadno připojit fotografie, pokud přistupujete k e-mailu prostřednictvím webového prohlížeče (například Safari), namísto použití integrované poštovní aplikace (b) můžete přiložit soubory, když odpovídáte na e-mail a (c) můžete k e-mailové zprávě připojit více fotografií.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found