iPad Air časté selhání paměti, oprava

IPad Air je výkonnější a rychlejší tablet než jeho předchůdce iPad 4, a to díky stejnému čipu A7, který napájí i iPhone 5s. Navzdory tomuto výrazně vylepšenému výkonu si několik uživatelů iPadu stěžuje na časté zhroucení z důvodu nedostatku paměti. Pamatujte, že iPad Air má 1 GB LPDDR3 paměti (RAM). Vezměte prosím také na vědomí, že pokud váš iPad Air (nebo jiné předchozí modely iPadů) často havaruje (například při používání aplikace Facebook, Safari nebo jiných aplikací, jako jsou hry), je to pravděpodobně z důvodu nedostatku paměti.

Zprávy o selhání si můžete prohlédnout v části Nastavení> Obecné> O aplikaci> Diagnostika a použití> Diagnostické a údaje o použití. Jak vidíte úder:

Pokud máte tento problém, můžete opravit následující:

  • Zavřete všechny aplikace. Pokud zavřete aplikace, které jsou aktuálně spuštěny na pozadí, uvolníte v zařízení RAM. Poklepejte na tlačítko Domů a přejeďte aplikacemi nahoru. Až budete hotovi, klepněte na tlačítko Domů.
  • Resetujte svůj iPad současným stisknutím a podržením tlačítek Domů a Spánek / Probuzení, dokud se neobjeví logo Apple. RAM lze vymazat resetováním.
  • Možnost Obnovení aplikace na pozadí vypněte v části Nastavení> Obecné> Obnovení aplikace na pozadí
  • Pokud nepoužíváte, vypněte indexování Spotlight Search v Nastavení> Obecné> Spotlight Search a zrušte zaškrtnutí všech možností.
  • Změňte tapetu z dynamické na fotografie. Nastavení karty> Tapety a jas. Klepněte na sekci Tapeta. Pod tapetami Apple uvidíte „Dynamic“ a „Stills“. Klepněte na statické snímky a vyberte ten, kterému chcete nastavit tapetu.
  • Dejte vědět společnosti Apple. Klepněte na Nastavení> Obecné> O aplikaci> Diagnostika a použití a zaškrtněte možnost Automaticky odeslat, abyste pomohli Apple vylepšit své produkty zasláním denních diagnostických zpráv.

Příbuzný:iPad Air nabíjení „velmi pomalu“ nebo „nenabíjí se“, opravit

Poslední příspěvky