Jak opravit Apple TV neotevírá aplikace třetích stran

Několik uživatelů používajících Apple TV 4 zjistilo, že jejich Apple TV neotevírá aplikace třetích stran. Jednotka funguje dobře s aplikacemi Apple a jsou schopny sledovat filmy atd. Pomocí App Store. Problém nastává pouze při pokusu o přístup k aplikacím třetích stran. Například při pokusu o otevření Netflixu nebo Hulu obrazovka zabliká zvukovým upozorněním na konci a bez štěstí při otevírání aplikace.

Pokud používáte Apple TV 4 a používáte tvOS 10.1 nebo vyšší, můžete tento problém vyřešit pomocí následujících kroků. Toto jsou některá alternativní řešení, která pro mnoho uživatelů fungují.

PŘÍBUZNÝ:

  • Průvodce 2018 pro stříhání kabelů prostřednictvím Apple TV
  • Apple TV a Dolby Altmos, Kompletní historie a kam může Apple TV směřovat
  • Exkluzivní: Samostatná streamovací služba Apple Planning.

Tři tipy, jak vyřešit problém s Apple TV pomocí aplikací třetích stran

Tip č. 1. Přihlaste se do obchodu s televizními aplikacemi a jednoduše si stáhněte libovolnou bezplatnou aplikaci. Jakmile si stáhnete bezplatnou aplikaci, vyzkoušejte Netflix nebo hulu nebo jakoukoli jinou aplikaci třetí strany, se kterou jste měli problémy. Stahování bezplatné aplikace z obchodu z nějakého podivného důvodu řeší problém s fungováním stávajících aplikací třetích stran.

Tip č. 2. Pokud jste v předchozím kroku neměli úspěch, zkuste aplikace vymazat a zkuste to znovu. Chcete-li vymazat aplikace třetích stran, stisknutím tlačítka HOME se vraťte na domovskou obrazovku. Jednou zde dvakrát stiskněte tlačítko Domů a posouváním doleva nebo doprava uvidíte všechny otevřené aplikace třetích stran. Vynucené ukončení otevřených aplikací přejetím prstem nahoru. Po vymazání aplikací se stisknutím tlačítka HOME vraťte na domovskou obrazovku a poté zkuste znovu spustit aplikaci třetí strany.

Tip č. 2. V případě pochybností je nejlepší postup, který můžete podniknout, Obnovit všechna nastavení. Pomocí dálkového ovladače Siri klepněte na Nastavení> Systém> Obnovit a aktualizovat. Tím obnovíte tovární nastavení Apple TV a použijete všechny čekající aktualizace. Aby aktualizace fungovala, musíte být připojeni k internetu. Po dokončení procesu resetování budete muset nastavit Apple TV a stáhnout všechny dříve zakoupené aplikace z obchodu s aplikacemi.

Doufáme, že tyto jednoduché tipy byly užitečné při řešení tohoto podivného problému s vaší Apple TV. První tip ke stažení bezplatné aplikace funguje většinu času, dokonce i v tvOS 10.

Poslední příspěvky