Jak zkontrolovat kompatibilitu aplikací v iOS 10.3 a připravit se na iOS 11

iOS 11 je tady a s ním poslední tah, který ukončí život všech 32bitových aplikací! Nejedná se o nový příběh, ale o jeden, který si Apple za posledních několik let vybudoval pomalu. Pamatujme, že s iOS 10.3 zavedla společnost Apple zcela nový systém souborů s názvem APFS nebo Apple File System. Tento nový souborový systém nahradil třicet let starý systém HFS +, který společnost Apple používala ve svém prostředí iOS od začátku. Spolu s touto změnou se Apple rozhodl předělat některé ze stávajících aplikací ve svém App Store. V posledních několika letech společnost Apple vybízí vývojáře třetích stran, aby aktualizovali své aplikace na 64bitové, zejména aplikace, které vývojáři v letech neaktualizovali. A oficiálně to začalo iOS 10.3 a APFS, kdy se Apple přesunul do zcela 64bitového ekosystému. Proto je kontrola kompatibility aplikací v iOS 10.3 tak důležitá před aktualizací na iOS 11.

Sbohem, 32bitové aplikace a iDevices

Tato aktualizace kompatibility aplikací je jen začátek. Poslední verze iOS 10 (10.3.3) nezahrnuje aktuálně podporovaná 32bitová zařízení, včetně iPhonů 5, 5C a iPadů 4. generace. A iOS 11, nejnovější iOS společnosti Apple, podporuje pouze 64bitové aplikace a 64bitový hardware. S odstraněním podpory Apple pro tyto stávající 32bitové aplikace (vykreslení těchto zastaralých) to ovlivní více než 187 000 aplikací, které jsou aktuálně k dispozici v App Store a fungují na 32bitových i 64bitových iDevices.

Připravte se na iOS 11!

Počínaje iOS 10.3 váš iOS zkoumá všechny aplikace, které máte na iPhonu nebo iPadu, a navrhuje vám aktualizovat, nahradit nebo odebrat ty aplikace, které nesplňují 64bitový budoucí požadavek. Při otevírání se také zobrazí varování „Tato aplikace nebude fungovat s budoucími verzemi iOS. Vývojář této aplikace ji musí aktualizovat, aby zlepšil její kompatibilitu “pro některé staré 32bitové aplikace. Pokud aktualizujete na iOS 11, řekněte tak dlouho, sbohem, auf wiedersehen, sbohem těmto aplikacím! Cestu mezi iOS 10.3.3 (nebo jakýmkoli předchozím iOS, na kterém běží vaše iDevice) a iOS 11 neprovedou žádné 32bitové aplikace. Je nový den a 64bitový je název hry!

Chcete vědět, co iOS 11 obsahuje? Podívejte se na naše hlavní funkce iOS 11 nebo se podívejte, co má Apple v obchodě! Produktivita a iPad jsou názvy hry pro iOS 11. A pro ty, kteří nenávist Chcete-li aktualizovat své iDevices, společnost Apple vás tentokrát pokryla funkcí automatického nastavení, která je docela úžasná, zejména pro ty z nás, kteří si nepamatují věci, jako jsou hesla.

Ručně zkontrolujte kompatibilitu aplikací v systému iOS 10.3

Zde je návod, jak můžete pomocí návrhu společnosti Apple zhodnotit staré aplikace na iPhonu nebo iPadu a rozhodnout se podle potřeby vyměnit nebo odebrat

Krok 1 Klepněte na Nastavení> Obecné> O aplikaci> a klepněte na Aplikace. Pokud nemůžete klepnout na Aplikace, znamená to, že ve svém zařízení nemáte žádné nekompatibilní aplikace!

Krok 2 Apple kontroluje vaše stávající aplikace a uvádí seznam aplikací, které mají problémy s budoucí kompatibilitou aplikací

Krok - 3 Pokud máte aplikaci, která je ovlivněna problémem s kompatibilitou, je uvedena a můžete ji aktualizovat, pokud existuje aktualizace, nebo požádat vývojáře aplikace o další informace

Kontrola kompatibility aplikace

Tato praktická funkce iOS 10.3 kontroluje dostupnou 64bitovou verzi aplikace v App Store a pokud je k dispozici, vyzve vás ke stažení. Pokud 64bitová verze není k dispozici, Apple dává břemeno uživatelům, aby přímo kontaktovali vývojáře.

Ale necíťte se příliš špatně, Apple varuje vývojáře, že tato změna se chystá už více než rok. Apple skutečně přestal přijímat aplikace vytvořené pro 32bitové verze před více než rokem. A naši přátelé vývojářů Apple App nám říkají, že dostali mnoho informací o tomto přechodu a Apple dokonce poskytl vývojářům nástroje, které mohou použít při aktualizaci aplikací na 64bitovou verzi.

Lepší aplikace, lepší Apple EcoSystem

Dříve nebo později se muselo stát, že technologická společnost učiní 32bitové aplikace zastaralými. Než truchlíme nad jejich ztrátou, nezapomeňme, že když vývojáři aktualizují své aplikace, máme (uživatelé) tendenci získávat lepší, rychlejší a bohatší prostředí. A 64bitová verze vypadá dobře v iOS 11!

Co si tedy myslíte o těchto nových požadavcích na iOS 11 od Apple? Možná je vhodná doba projít všechny aplikace na našich iDevices, identifikovat ty, které se nepoužívají ve věku, a odstranit je! Potřebujete další pobídku? Provedení tohoto vymazání nepořádku aplikací také uvolní cenné místo na vašem iDevice. Dost řečeno.

Poslední příspěvky