Zlepšete své návyky a vylepšete svůj život s Habitify

Začlenění nových návyků do vašeho života může být těžké. Ať už chcete zahájit přísnější rutinu cvičení nebo jednoduše pít více vody každý den, pamatovat si a držet krok jsou samy o sobě výzvou.

To je místo, kde může být nástroj jako Habitify velmi užitečný. Habitify je aplikace, která poskytuje připomenutí, ukazuje vám váš pokrok a nakonec vám pomáhá formovat, sledovat a dokonce napravit vaše zvyky.

Tady je vše, co potřebujete vědět o Habitify a o tom, jak vám může pomoci rozvíjet dobré návyky.

Příbuzný:

 • 4 nejlepší aplikace pro sledování potravin pro rok 2019
 • Jak používat automatické sledování spánku na Apple Watch
 • Sledujte příjem vody na iPhonu a Apple Watch
 • Jak přizpůsobit metriky Apple Watch pro sledování vašich tréninků

Co je Habitify?

Jak již bylo zmíněno, Habitify je aplikace pro různé platformy, která vám pomůže vytvářet a sledovat vaše zvyky. A využívá velmi snadný proces.

 1. Vytvořte si návyk což může být cokoli, od změny zdraví nebo životního stylu po učení nové dovednosti.
 2. Přijmout opatření na svůj zvyk z pohodlného připomenutí a poté jej v aplikaci označte jako kompletní.
 3. Zkontroluj svůj pokrok s snadno čitelnými grafy a informacemi, díky nimž budete hrdí na svůj výkon.

Habitify má jednoduchý model, že? Ale aplikace nabízí flexibilní, intuitivní a rozsáhlé funkce, díky nimž vyniká mezi běžnými sledovači zvyků. Pojďme se tedy na tyto funkce podívat!

Jaké funkce nabízí Habitify?

Nejlepší způsob, jak vysvětlit funkce Habitify, je projít si rozhraní aplikace. Do každé oblasti vstoupíte pomocí tlačítek ve spodní části obrazovky aplikace.

Časopis

V oblasti deníku vidíte a označujete své zvyky. Uvidíte zvyky každého dne, každý týden a jen klepnutím na kruh označíte jeden dokončený. Můžete si také prohlédnout předchozí dny, abyste viděli zvyky, které jste dokončili nebo zmeškali, pokud chcete.

Klepnutím nahoře zobrazíte Všechny návyky nebo ty pro určitou denní dobu, jako je ráno nebo odpoledne. A pokud nastavíte mnoho návyků, můžete skrýt ty, které jste dokončili, a získat tak přehled o tom, co pro tento den zbývá.

Habitify Journal

Pokud klepnete na zvyk, zobrazí se další podrobnosti týkající se konkrétně. Můžete zkontrolovat svou aktuální sérii, týdenní cíl, kalendář dokončení, míru dokončení a výkon. To je skvělé při pohledu na podrobný pohled na vaše zvyky. Chcete-li provést změnu, například denní dobu nebo připomenutí, jednoduše klepněte na Upravit, proveďte změnu a klepněte na Uložit.

V oblasti deníku také nastavujete své zvyky. Stačí klepnout na znaménko plus, pojmenovat svůj zvyk, vybrat Opakovat, Datum zahájení, Připomenutí a Čas, klepněte na Uložit, a jste připraveni!

Vytvořte nový zvyk

Při výběru těchto možností pro svůj zvyk máte velkou flexibilitu.

 • Opakovat: Denně umožňuje vybrat dny v týdnu, Týdně umožňuje vybrat počet dní v týdnu a Interval umožňuje vybrat, kolik dní v řadě.
 • Datum začátku je jednoduchý, kde si můžete vybrat aktuální den nebo den v budoucnosti.
 • Připomenutí výchozí hodnoty jsou povoleny a nastaveny na 9:00. Připomenutí můžete deaktivovat nebo upravit pro jinou dobu. S upgradem Premium můžete přidat více než jedno připomenutí.
 • Denní čas umožňuje rozhodovat se mezi ránem, odpolednem, večerem nebo kdykoli.
Vyberte možnosti pro svůj nový zvyk

Pokrok

Oblast Pokrok je nejen užitečná, ale také působivá pro sledování zvyků s tolika informacemi, kolik obdržíte.

Od horní části uvidíte Dnešní návyky poměr, který je skvělý pro rychlý pohled. Hned níže můžete vidět, jak se vám daří Tento týden, ukazující každý zvyk s jeho počtem dokončení.

Podívejte se na zvyky pro dnešek a tento týden

Dále uvidíte své Míra dokončení graf, který si můžete prohlédnout za týden nebo měsíc.

Poté přijde Zkontrolovat v průběhu času graf a poté Denní výkon schéma; oba viditelné za posledních 30, 60, 90 nebo 180 dní.

Ve spodní části můžete zkontrolovat svůj seznam zvyků pro tento nebo minulý měsíc nebo pro tento nebo minulý rok.

Zkontroluj svůj pokrok

Jak je to u mnoha užitečných dat? Už nikdy se nebudete muset divit, kolik dní v řadě jste dokončili tento nový zvyk, který jste nastavili! Všechny podrobnosti, které potřebujete, jsou tu pro vás.

Nastavení

Další oblastí, kterou můžete navštívit, je sekce Nastavení. Zde můžete zobrazit a upravit podrobnosti účtu, spravovat své zvyky, exportovat data, aktivovat tmavý režim, zapnout zámek soukromí, upravit odznak aplikace, ovládat oznámení a další.

Upravte svá nastavení

Upozorňujeme, že některé funkce, například tmavý režim a zámek soukromí, vyžadují předplatné Premium.

Jak je Habitify efektivní?

Nyní, když znáte účel aplikace, jak ji používat, a máte jasnou představu o jejích funkcích, pravděpodobně máte jednu otázku. Jak mi Habitify pomůže?

Nezapomenete dokončit zvyk

K čemu se snaží vytvořit nový návyk, pokud na to všechno zapomenete? Pamatovat si, jak zakročit ve zvyku, zejména novém, je polovina úspěchu.

Podle Forbes je tágo nebo spoušť první částí struktury zvyku:

Toto je část návykové smyčky, kde jste vyzváni k provedení nějaké akce pomocí tága ve vašem interním nebo externím prostředí.

Protože Habitify nabízí užitečné a flexibilní připomenutí, máte spouštěč, který potřebujete pro každý zvyk, každý den!

Při vytváření si můžete nastavit připomenutí svého zvyku a upravit jej, pokud zjistíte, že vám lépe vyhovuje jiný čas. Uvidíte vyskakovací připomenutí a budete vědět, že máte před sebou malý úkol.

Budete vědět, zda byste měli provést změnu

Vhled do svých zvyků je nezbytný pro úspěšné budování dobrých. Budete chtít vědět, jak si vedete a co funguje a nefunguje. Je to všechno o pokroku.

Od času online:

Pokrok je pokrok bez ohledu na to, jak malý. Toto je další silný zvyk: pokud se můžete soustředit na pokrok, zlepšujete své štěstí i motivaci.

Díky vylepšenému sledování pokroku můžete nejen na první pohled zjistit, jak se vám daří, ale také můžete procházet hloupostí každého zvyku. Díky tomu můžete v případě potřeby jednat.

Například můžete vidět, že máte tendenci ignorovat nový zvyk rutiny cvičení v neděli. Změňte jej tedy na jiný den, než jej budete moci dokončit a splnit svůj týdenní cíl.

Jako další příklad možná máte potíže se zvykem naučit se nové dovednosti odpoledne. Místo toho jej změňte na ráno, večer nebo dokonce kdykoli, abyste jej dokončili a dosáhli tohoto cíle.

Budete mít větší motivaci

Pozitivní posílení nebo odměna je nejlepší způsob, jak se naučit nové návyky, a motivace v tom hraje roli. Jak uvádí Forbes v dalším ze svých článků o zvycích:

Výhry vytvářejí dynamiku. Abychom se nechali inspirovat vytvářením dobrých návyků nebo prolomením špatného zvyku, musíme se soustředit na každodenní vítězství.

Habitify se snaží pomoci vás motivovat pruhy a dokončováními, které hrají tyto „každodenní výhry“.

Na obrazovce Deník můžete jasně vidět i samotný zvyk, kolik dní je ve vašem pruhu. Pokud si tedy nastavíte zvyk na každý den, uvidíte, kolik dní v řadě jste jej dokončili. To může být úžasný motivátor! Pokud zjistíte, že jste zvyk zvládli 20 a více dní po sobě, opravdu chcete tuto sérii prolomit?

Získejte motivaci ze svého zvyku

Kromě toho si můžete prohlédnout graf Míra dokončení popsaný výše v oblasti Pokrok. Pokud klepnete a podržíte indikátor v grafu, můžete rychle vidět míru dokončení za týden nebo měsíc. Vyzkoušejte si tedy nejvyšší možnou míru!

Habitify můžete použít kdekoli

Aplikace, kterou používáte denně, několikrát denně, musí být snadno přístupná, kdykoli a kdekoli ji potřebujete. Kdo chce neustále vyměňovat zařízení, aby se dostal k aplikaci, kterou potřebuje?

Nejjednodušší způsob, jak sledovat své zvyky, je Habitify k dispozici pro iPhone, iPad, Apple Watch, Mac, Android a web. To znamená, že není třeba sehnat další zařízení! Jednoduše přejděte na web Habitify a získejte aplikaci tam, kde ji potřebujete, nebo ji použijte přímo odtud.

Zvykněte si na Apple Watch

Habitify je k dispozici zdarma, takže je to jednoznačný must-try návyk tracker. Pokud vás to baví, je to užitečné a zajímají vás další funkce aplikace, můžete upgradovat na plán předplatného. Získáte doplňky jako tmavý režim, zámek soukromí a widget Today.

Není čas změnit své návyky pomocí Habitify?

Určitě můžete vyzkoušet mnoho sledovačů návyků a možná už jeden používáte. Ale jako aktuální uživatel bych Habitify velmi doporučil.

Je k dispozici na různých platformách, snadno se používá, nabízí užitečná data pro váš postup a neobsahuje vůbec žádné reklamy. Tak na co čekáš? Není čas se změnit vaše návyky s Habitify? Pokud tak učiníte, vraťte se zpět a dejte nám vědět, jak se vám aplikace líbí, v komentářích níže!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found