Neznámá chyba 52 při obnově z iTunes - Jak to můžete vyřešit?

Takto začíná problém (chyba 52). Připojte svůj iPhone nebo jiné zařízení iDevice k počítači se systémem Windows jako každý jiný den. Spustíte iTunes. Nebo svěrák-verš. Ale dnes z jakéhokoli důvodu není jako každý jiný den - je to dnes. A musíte obnovit iDevice. Takže v situacích, jako je tato, uděláte to, co jste dělali vždy, kliknete na možnost Obnovit v iTunes. Ale pak se něco opravdu pokazí a uvidíte chybu „tento iPhone nelze obnovit. Došlo k neznámé chybě (52).“ A vše, co si myslíte, je „co jsem to sakra udělal? A jak mohu získat svůj iPhone zpět? “

Související články

 • Chyba iTunes 14
 • Chyba iTunes 3194
 • Najděte si zálohu iTunes v systému Windows
 • Zabezpečené síťové připojení iTunes a Windows

Co je tedy chyba 52?

Chyba 52 se nejčastěji zobrazuje při obnově zařízení iPhone, iPod Touch a iPad v počítači se systémem Windows. Hlavním důvodem této chyby 52 je problém s ovladačem USB v počítači. Podle popisu chyby 52 je to kvůli problému s ověřením digitálních ovladačů, které jsou nutné k obnovení zařízení iPhone, iPod Touch a iPad.

Tento problém způsobují antivirové nebo bezpečnostní programy třetích stran nainstalované ve vašem počítači, stejně jako závady softwaru a hardwaru. Tento problém může způsobit také malware nebo virus ve vašem počítači. Neexistuje tedy přesný rým ani důvod, proč by došlo k této chybě. Některé tipy pro řešení potíží však pomohou tuto chybu odstranit při obnově zařízení iPhone, iPod Touch nebo iPad.

Chyba 52 při řešení potíží:

 1. Nejprve se ujistěte, že problém není v USB kabelu. Vyzkoušejte tedy jiný kabel USB Apple, pokud jej máte po ruce, nebo požádejte člena rodiny nebo přítele, aby dočasně použil svůj.
 2. Odpojte od počítače veškeré OSTATNÍ příslušenství USB kromě vašeho zařízení iDevice. Vyzkoušejte každý port USB, abyste zjistili, zda jeden funguje.
 3. Restartujte vše, včetně počítače A zařízení iDevice.
  1. Stiskněte a podržte tlačítko Spánek / Probuzení, dokud se neobjeví červený posuvník.
  2. Přetažením posuvníku zařízení zcela vypnete.
  3. Po vypnutí zařízení iDevice stiskněte a podržte tlačítko Spánek / Probuzení, dokud neuvidíte logo Apple.
 4. Odpojte iPhone od počítače a zavřete iTunes. Připojte zařízení znovu a spusťte iTunes. Toto je nejjednodušší řešení, které pro některé uživatele fungovalo.
 5. Dále se ujistěte, že používáte nejnovější verzi iTunes v počítači se systémem Windows. Pokud nevíte o verzi nebo posledních aktualizacích, otevřete iTunes na vašem PC a klikněte na Nyní, vyberte Kontrola aktualizací. Postupujte podle pokynů na obrazovce a aktualizujte iTunes na nejnovější verzi.

 1. Pokud je iTunes správně nainstalován a funguje, zkontrolujte všechny nové aktualizace pro Windows. Existují různé způsoby kontroly Aktualizace v různých verzích systému Windows, například Windows 7, 8 a Windows 10.
 2. Jeden z našich čtenářů měl hrozné potíže s chybou 52, dokud neobjevil své vlastní řešení. Vyjmul SIM kartu iDevice a POTOM provedl tvrdý reset. A (jeho slova „BAM fungovala jako kouzlo ... vložte SIM kartu zpět a BEZ CHYBY 52!“
  1. Před vyjmutím SIM karty vypněte iDevice
  2. Vyjmutí SIM karty
   1. Otevřete přihrádku na SIM kartu svého zařízení, vložte sponku nebo nástroj pro vysunutí SIM do otvoru vedle přihrádky
  3. K tvrdému resetu
   1. Na iPhonu 7 nebo iPhone 7 Plus: Stiskněte a podržte obě tlačítka Spánek / Probuzení a Snížení hlasitosti po dobu nejméně deseti sekund, dokud neuvidíte logo Apple
   2. Na iPhonu 6s a starším, iPadu nebo iPodu touch: Stiskněte a podržte obě tlačítka Spánek / Probuzení a Domů po dobu nejméně deseti sekund, dokud neuvidíte logo Apple

Pojďme podniknout nějaké kroky k vyřešení chyby 52!

Krok 1: Klikněte na Nabídka Start a zasáhnout Nastavení.

A krok 2: Na další obrazovce klikněte na Aktualizace a zabezpečení

Krok 3: Úplně první možností je Windows Update, automaticky začne kontrolovat aktualizace pro Windows ve vašem počítači. Pokud máte nějaké aktualizace, klikněte na Opravit problém.

A nakonec krok 4: Automaticky stáhne aktualizace do vašeho počítače a nainstaluje je za několik minut. Posaďte se a nechte Windows, aby tento úkol provedly za vás.

Aktualizujte své ovladače USB

Další možnou příčinou jsou vaše ovladače USB, takže se ujistěte, že jste aktualizovali ovladač pro váš počítač. Tato metoda se liší v závislosti na výrobci vašeho počítače. Například: Pokud jste počítač zakoupili od společnosti Dell, přejděte na jeho webovou stránku nápovědy a zadejte podrobnosti svého počítače. Poté stáhněte ovladače USB a nainstalujte je do počítače.

Vypněte vynucené podepisování řidičů

Windows obvykle automaticky podepisují vynucení jednotky, takže vypnutím tohoto procesu vynuceného podepisování ovladače tento problém vyřešíte, jak to uděláte.

Krok 1: Odhlášení z Windows a vypnutí.

Jakmile se počítač správně vypne, zapněte jej. Nebo použijte možnost Restartovat z Odhlásit se panel. Když se počítač restartuje, stiskněte klávesu F8 na první obrazovce.

Krok 2: Na další obrazovce přejděte do seznamu Upřesnit možnosti systému Windows.

Nyní pomocí klávesy se šipkou na klávesnici nebo kurzoru myši vyberte ikonu Zakázat vynucené vynucení podpisu řidiče. A je to! Stiskněte backspace v počítači a restartujte jej. Tato akce problém vyřeší za vás.

Stále nic?

Pokud vám žádná z výše uvedených metod nepomohla, znovu nainstalujte Windows v počítači a použijte Disk pro obnovení nebo palec, který je dodáván s notebookem.

Pokud však nechcete systém Windows přeinstalovat, obnovte svůj iPhone, iPod Touch nebo iPad pomocí počítače přítele.

Pokud máte pro tento problém jiné řešení, sdílejte ho s námi! A dejte nám vědět kroky a metodu, které pro vás fungovaly.

 • Když je iPhone zapojený do USB - přejděte do Ovládacích panelů - Systém - Správce zařízení - Rozbalte položku „Mobilní zařízení“ a odinstalujte svůj „Apple iPhone.“ V panelu zařízení rozbalte Řadiče USB a odinstalujte „Ovladač USB mobilního zařízení Apple“ a poté zavřete okno správce zařízení. Nyní odpojte jakékoli zařízení Apple USB. Otevřete Ovládací panely> Programy a funkce a ODINSTALUJTE „Podpora mobilních zařízení Apple“. Restartujte počítač. Dále otevřete Průzkumníka Windows a přejděte do C: / Data programu / Apple / Instalační mezipaměť /. Nyní v tomto adresáři „seřaďte podle data“ a otevřete složku, která je starší / předchozí verzí, a dvakrát klikněte na instalační program, který se v této složce nachází (AppleMobileDeviceSupport64.msi), a povolte jí spuštění. Restartujte váš počítač. Nakonec připojte svůj iPhone a nechte počítač znovu detekovat zařízení. Otevřete iTunes a doufejme, že jste zpět v práci.

Poslední příspěvky