Jak zrušit / odebrat červené a fialové kolíky v iOS 6 Apple Maps

Jednou z nových funkcí iOS 6 je integrovaná aplikace Mapy navržená společností Apple, která nahradila Mapy Google. Apple již uznal, že tato nová aplikace Map se ukázala jako chybná; navrhli, aby uživatelé vyzkoušeli jiné alternativy Map. Mnoho lidí však dává šanci Apple Maps. Obdrželi jsme spoustu otázek týkajících se funkce špendlíku v Apple Maps. Tento krátký návod vysvětluje, jak používat piny, včetně vypouštění a odebírání piny.

Špendlíky jsou užitečná funkce, která umožňuje jednotlivcům snadno vyhledávat pokyny a ukládat a sdílet místa na mapě. V zásadě existují tři typy čepů: zelený, červený a fialový. Zelené špendlíky se umístí na vaši aktuální polohu nebo cíl, když získáte pokyny.

Červené kolíky

Červené špendlíky jsou výsledky vašeho hledání. Chcete-li odstranit červený špendlík, musíte vymazat výsledky hledání klepnutím na kroužek X nebo na tlačítko Vymazat ve vyhledávacím poli.

odstraňte červené kolíky

Fialové špendlíky

Fialové špendlíky mohou uživatelé upustit klepnutím a podržením místa na mapě, na které chcete umístit špendlík. Fialové špendlíky lze smazat tak, že nejprve klepnutím na modrou ikonu „i“ zobrazíte další informace o poloze a poté klepnete na „Odebrat špendlík“. Modré špendlíky lze také přesunout na jiné místo klepnutím a přetažením.

odstraňte fialové kolíky

Chcete-li přidat více pinů, musíte přidat své piny do záložek mapy klepnutím na „Přidat do záložek“. Když jsou do záložek přidány fialové špendlíky, změní se na červené špendlíky, které můžete smazat vymazáním historie vyhledávání.

Příbuzný:

  • iOS 6: Jak používat Mapy Google na iPhonu, iPadu nebo iPodu

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found