Jak snadno mazat nebo archivovat e-maily na iPhonu, iPadu a iPodu touch

Po nastavení účtu Gmail na vašem zařízení iOS můžete své zprávy archivovat nebo mazat. Tuto funkci můžete snadno povolit nebo zakázat na zařízeních iPhone, iPad a iPod touch. Pokud povolíte tuto funkci pro svůj e-mailový účet, na panelu nástrojů se zobrazí pole úložiště nebo přejetím prstem po zprávě se červeným tlačítkem zobrazí „Archivovat“. Pokud však tuto funkci deaktivujete, uvidíte typickou ikonu koše nebo přejetím prstem se na červeném tlačítku zobrazí „Odstranit“

Když archivujete zprávu, přesune se do složky Všechny zprávy. Když odstraníte e-mail, vloží smazané e-maily do složky koše. Chcete-li tuto funkci povolit nebo zakázat, jednoduše klepněte na Nastavení> Pošta, Kontakty, Kalendáře> Účet Gmail> Archivovat zprávy a zapněte nebo vypněte možnost Archivovat zprávy.

Pokud chcete snadno mazat a archivovat e-maily, doporučujeme toto nastavení: Zapněte možnost „Archivovat zprávy“, poté otevřete e-mail, který chcete odstranit (nebo archivovat), stačí klepnout a podržet ikonu složky úložiště , pak vyberte možnost Archivovat nebo Odstranit:

Příbuzný:

Chyba pošty: MFMessageErrorDomain chyba 1032; opravit

iPhone, iPad, iPod touch: „Cannot Get Mail - The Connection to the Server Failed“

Základní e-mail a nastavení

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found