Jak se hodinky Apple Watch nepřipojují k iPhone

Spárování hodinek Apple Watch s iPhonem je docela jednoduché cvičení. Jakmile nastavíte párování, jste obvykle připraveni jít. Existují však chvíle, kdy se vaše Apple Watch nepodaří znovu spárovat / připojit k vašemu iPhone a vede k nejrůznějším problémům.

Příznaky

Je pravděpodobné, že problém souvisí s vaším iPhone. Většinu času, kdy jsme narazili na problémy s Apple Watch, zjistíme, že se všechny týkají některých aspektů nevyzpytatelného chování iPhonu, které jsou obvykle vyřešeny několika změnami nastavení.

Jedním ze způsobů, jak tento problém potvrdit, je pokusit se spárovat hodinky Apple Watch s jiným iPhone. Pokud to můžete udělat, potvrzuje to, že vaše Apple Watch fungují dobře a základní problém je s vaším iPhone.

K problémům s párováním / opětovným párováním dochází kvůli problémům s připojením mezi dvěma zařízeními. Mohou souviset s nastavením Bluetooth nebo sítě.

Postupujte podle jednotlivých jednoduchých kroků níže a zkontrolujte, zda řeší váš problém s párováním.Než se pokusíte problém vyřešit, Apple Watch plně nabijte. Někdy problémy s nízkou spotřebou vedou k problémům s připojením.

Řešení: 3 kroky k vyřešení problémů s připojením Apple Watch

Krok 1 Zkontrolujte, zda na hodinkách Apple Watch není zapnutý režim Letadlo. Povolte a zakažte režim Letadlo na hodinkách.

Krok 2 Začněte s nastavením Bluetooth na vašem iPhone. Klepněte na Nastavení> Bluetooth. Přepněte Bluetooth ZAPNUTO na VYPNUTO, počkejte minutu a poté jej přepněte zpět na ZAPNUTO. Nyní zkuste Apple Watch znovu spárovat s iPhone.

Krok - 3 Několik uživatelů tento problém vyřešilo obnovením nastavení sítě v iPhonu. Na iPhonu klepněte na Nastavení> Obecné> Obnovit> Obnovit nastavení sítě.

Jakmile se váš iPhone spustí, zkuste Apple Watch znovu spárovat. Jakmile jsou hodinky připojeny a obnovíte je pomocí zálohy, neměli byste mít žádné problémy.

Restartujte obě zařízení. Je lepší restartovat iPhone před restartováním hodinek. Po restartování zařízení zkontrolujte párování.

Výše uvedené kroky by snad měly vyřešit váš problém s párováním. Pokud problém přetrvává, spojte se s podporou Apple a získejte nápovědu Genius, která vám pomůže při určování problému a poskytne vám podporu.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found