Proč by Apple měl vlastně aktualizovat 4palcový iPhone SE

Očekává se, že Apple letos debutuje s „iPhone SE 2“. Až na to, že se o něm nebude vůbec jednat o iPhone SE. Apple ale může a měl by aktualizovat iPhone SE, který známe a milujeme.

Pokud nejste obeznámeni, letošní předpokládaná aktualizace iPhone SE 2 bude v zásadě iPhone 8 s aktualizovanými interními prvky. Ale Apple mohl snadno dát 4palcovému provedení stejný faktor. Zde je důvod, proč by to pravděpodobně proběhlo dobře.

Související čtení

  3. Menší telefony jsou velmi potřebné

  Může to být malé, ale iPhone SE je mnohem přenosnější a pohodlnější na držení.

  V době, kdy je každý smartphone v podstatě tablet, by se Apple mohl snadno postavit tomuto trendu se 4palcovým iPhone. Podívejte se na aktuální sestavy vlajkových lodí. Není pochyb o tom, že průmysl postupně zavádí menší telefony. A to je škoda.

  Zatímco větší zařízení jsou zjevně lepší pro sledování médií, nastává okamžik, kdy zařízení není pohodlné držet nebo držet jednou rukou. S menšími smartphony se mnohem snadněji manipuluje pro zákazníky s menšími rukama.

  A určitě pro to existuje trh. Původní iPhone SE byl velmi populární. A když se začaly šířit zvěsti o možném obnovení, stal se horlivě očekávaný „iPhone SE 2“. Když Apple skutečně znovu zpřístupnil iPhone SE k odbavení, vyprodal se velmi rychle.

  Samozřejmě musí existovat rovnováha. Někteří lidé budou i nadále kupovat 6,5palcová sluchátka. Ale uživatelé, kteří dávají přednost kapesnějšímu designu, byli do značné míry vyvěšeni. Apple to může s novým 4palcovým iPhone opravdu změnit.

  2. „Je to zastaralý design“ není dobrá výmluva

  IPhone SE je zastaralý. Ale stejně tak i iPhone 8, který by měl Apple tento rok obnovit.

  Samozřejmě můžete argumentovat, že iPhone SE je zastaralý design. Nakonec je založen na iPhone 5. Jedná se o zařízení, které společnost Apple poprvé vydala v roce 2012.

  Ale co iPhone 8? Očekává se, že chystaný nízkonákladový telefon společnosti Apple bude aktualizovaný iPhone 8 s moderním procesorem a dalšími komponenty.

  IPhone 8 je samozřejmě založen na stylu těla iPhone 6. Toto zařízení bylo vydáno pouhé dva roky po iPhone 5 v roce 2014. Také sportovní Touch ID a poměrně velké rámečky, stejně jako obnovení iPhone SE.

  Pokud tedy řeknete, že Apple nevydá 4palcový iPhone založený na těle, jen o dva roky starší, nebude to řezat. Apple mohl snadno uvolnit obnovený 4palcový iPhone. A spotřebitelé by si to hned koupili.

  1. Provedení form factor bude v roce 2020 přímo in-line

  Očekává se, že iPhony 2020 budou vypadat spíše jako iPhone SE než iPhone 8. Obrázek přes Phonearena.

  IPhone SE nevypadá moc jako současné iPhony. Pokud by se ale pověsti o letošních iPhonech ukázaly jako pravdivé, jednoduchá aktualizace iPhonu SE by se do sestavy Apple 2020 mohla velmi pěkně hodit.

  Je to proto, že se očekává, že Apple letos přepracuje design svých vlajkových lodí. Přesněji řečeno, vypůjčí si hranaté hrany jednoho z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších zařízení: iPhone 4.

  IPhone 4 má samozřejmě velmi podobný design jako iPhone SE. Ve skutečnosti, pokud Apple jednoduše aktualizuje tvarový faktor iPhonu 8 pro letošní nízkonákladový telefon, toto zařízení by ve skutečnosti nebylo v nabídce.

  S návratem iPhone 4 na stůl má Apple jedinečnou příležitost aktualizovat iPhone SE. Zařízení bude mít s připravovanou sestavou smysl. A není pochyb o tom, že mnoho fanoušků z toho bude mít radost.

  Ale co 5,4-palcový?

  Letošní 5,4palcový iPhone 12 může být příjemným překvapením.

  Samozřejmě existuje šance, že se Apple rozhodl pro iPhone SE, protože jedno z letošních zařízení tento slot nakonec obsadí.

  Kromě dvojice 6,1palcových zařízení a 6,7palcové vlajkové lodi se očekává, že Apple letos uvede na trh 5,4palcový OLED telefon. To je zajímavá změna velikosti.

  Jen vezměte v úvahu, že současná 5,8palcová zařízení, jako jsou iPhone X a iPhone XS, nejsou o tolik větší než 4,7palcový iPhone 8.

  Snížení velikosti obrazovky na 5,4 palce na úhlopříčce by mohlo velmi dobře znamenat, že by zařízení vypadalo spíše jako iPhone SE s displejem od okraje k okraji než iPhone XS.

  Další změna, která to naznačuje. 5,4palcový iPhone pravděpodobně obsadí spodní vrstvu sestavy, o čemž svědčí i fakt, že nebude mít 3D kameru pro sledování času. Možná bude levnější než 6,1palcový iPhone.

  Jinými slovy, fanoušci menších telefonů iPhone by ještě neměli ztrácet naději. I když mnoho Apple jednoduše neobnovuje 4palcový iPhone SE, může mít něco velmi podobného, ​​ale v praxi lepšího.

  I když jsme doufali, že nový iPhone SE může být vydán během jarní aktualizace v tomto roce, vzhledem k problémům s dodavatelským řetězcem souvisejícím s Corona Virus to nevypadá příliš proveditelně.

  Myslíte si, že existuje trh pro novou generaci iPhone SE vzhledem k úspěchu iPhone XR a základní úrovni iPhone 11? Prosím, vypněte pomocí níže uvedených komentářů.

  Poslední příspěvky

  $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found