Chybí e-mailová oznámení na Apple Watch, jak na to

V aktualizaci watchOS 5.1.1 je ošklivá e-mailová chyba Apple Watch, která ovlivňuje omezený počet uživatelů. Pro ty, kterých se to týká, není možné najít nebo číst e-maily prostřednictvím nositelného zařízení. Na Apple Watch chybí e-mailová oznámení. Není pochyb o tom, že Apple tento problém vyřeší budoucí aktualizací watchOS. Do té doby existuje řešení, které můžete použít k vyřešení problému.

O co jde?

Malý počet uživatelů Apple Watch vidí zprávu „Žádný poštovní účet. Nastavit nový účet na vašem iPhone “při přístupu k aplikaci E-mail. Uživatelé nemají na Apple Watch přístup k žádným e-mailovým upozorněním.

Doporučeno:

Jak spravovat oblíbené kontakty na Apple Watch pomocí aplikace Infograph Face

Nejprve vyzkoušejte tyto tipy

Než zahájíte níže uvedené řešení, které vám přinese e-maily zpět na Apple Watch, nejprve vyzkoušejte tato dvě možná řešení.

obnovit aplikace na pozadí

 1. Nejprve přejděte do aplikace Watch na vašem iPhone v části Moje hodinky. Klepněte na Obecné> Obnovit aplikaci na pozadí.
 2. Přepněte Obnovení aplikace na pozadí do polohy Vypnuto a poté ji znovu zapněte.
 3. Restartujte Apple Watch stisknutím a podržením bočního tlačítka, dokud neuvidíte posuvník Vypnutí. Přetáhněte nepatrný zleva doprava.
 4. Jakmile se hodinky vypnou, znovu stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud neuvidíte logo Apple.
 5. Po restartu Apple Watch zkontrolujte, zda se vaše e-maily vrátily.

Restartujte obě zařízení

Můžete také zvážit restartování iPhonu i Apple Watch současně. Po restartu obou zařízení zkontrolujte, zda na Apple Watch opět fungují e-maily.

Řešení

Před zavedením aktualizace watchOS, která tuto otravnou chybu zmáčkne, použijte k vyřešení následující řešení. Tato oprava vytvoří vlastní oznámení pro e-maily.

Chcete-li tak učinit, nejprve v iPhonu postupujte takto:

 1. Na iPhonu musíte nejdříve zrušit spárování Apple Watch.
 2. V aplikaci Nastavení klepněte na Pošta> Oznámení a ujistěte se, že je přepínač Povolit oznámení v poloze Zapnuto.
 3. Klepněte na svůj e-mailový účet. Zapněte všechny tři styly výstrah, včetně uzamčené obrazovky, oznamovacího centra a bannerů.
 4. Ponechat styl banneru: Dočasný.
 5. Klepněte na Zvuky a v části Vibrace vyberte jednu možnost ze seznamu standardních vibrací, například Accent, Heartbeat nebo Quick.
 6. Znovu spárujte Apple Watch a obnovte ze zálohy.
 7. V aplikaci Apple Watch na kartě Moje hodinky klepněte na iPhone. Ujistěte se, že je Mirror my iPhone vybrán v samém horním rohu obrazovky.

Nakonec na Apple Watch:

 1. Zatlačte na digitální korunku a klepněte na Nastavení aplikace.
 2. Pod Zvuky a haptika, ujistěte se, že je přepínač Haptic Alerts zapnutý a vyberte Prominentní.

Toto řešení by mělo vyřešit problém s e-mailem na Apple Watch, dokud nebude vydána oficiální oprava chyby.

Dvě další alternativy

Pokud byste se chtěli vzdát oficiální aplikace E-mail pro Apple Watch (a iPhone), stojí za zvážení dvě řešení třetích stran: AirMail a Microsoft Outlook. Obě řešení jsou pro Apple Watch k dispozici od chvíle, kdy bylo nositelné zařízení poprvé uvedeno na trh v roce 2015.

Vítěz ceny Apple Design Award, Airmail zůstává jednou z nejoblíbenějších e-mailových aplikací třetích stran pro majitele zařízení Apple. Aplikace pro iOS podporuje 3D Touch, rychlý náhled dokumentů, vysoce kvalitní tvorbu PDF a další. K dispozici je také odložení, interaktivní oznámení push a mnoho dalšího. Airmail také nabízí synchronizaci iCloud, která vám umožní sladit váš e-mailový zážitek na více zařízeních Apple. Existuje také komplikace Airmail Apple Watch.

AirMail funguje s e-maily Google, iCloud, Exchange, Yahoo, Outlook, AOL, IMAP a POP3.

E-mailová aplikace společnosti Microsoft je již dlouho oblíbenou volbou pro majitele iPhone. Verze aplikace Apple Watch nabízí vaše schránky a nadcházející schůzky v kalendáři. Na e-mail můžete také snadno reagovat pomocí hlasového diktátu nebo předpřipravené odpovědi. Na zápěstí můžete mazat nebo archivovat e-maily, označit je jako důležité a mnoho dalšího. Stejně jako aplikace Airmail obsahuje Microsoft Outlook pro Apple Watch komplikace.

Outlook pracuje s různými e-mailovými systémy, včetně Hotmail, Exchange, Outlook. Gmail, Yahoo, iCloud a další.

Doufejme, že jedno z těchto řešení vyřeší váš problém s e-mailem na Apple Watch. Níže nám dejte vědět, které řešení jste použili k opětovnému získání e-mailů.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found