Snížil iOS 9 životnost baterie? Jak opravit špatnou výdrž baterie

Řada uživatelů má zkušenosti s tím, že aktualizace na iOS 9 zřejmě snížila výdrž baterie jejich zařízení iOS.

Jeden uživatel například uvedl, že:

"Nainstaloval jsem si iOS 9 na svůj iPhone 6 a výdrž baterie je strašná." Doufám, že brzy vyjdou s opravou. “

Všimněte si také, že problémy s vybíjením baterie uživatelé obvykle hlásí po hlavních aktualizacích systému iOS, jako je iOS 9. Zde je návod, jak opravit špatnou životnost baterie iOS 9:

1-Force restart

Pokud si myslíte, že se váš iPhone cítí tepleji než obvykle, znamená to, že existují činnosti CPU, které při spouštění náročných aplikací produkují teplo (a vybíjí baterii). Nucený restart může vrátit věci do normálu. Chcete-li to provést, stiskněte a podržte současně vypínač a domovské tlačítko, dokud neuvidíte logo Apple.

2 - Pokud se tím problém s vybíjením baterie nevyřeší, obnovte všechna nastavení v části Nastavení> Obecné> Obnovit> Obnovit všechna nastavení.

Další tipy pro prodloužení životnosti baterie iOS 9:

1 - Vypněte služby určování polohy. Služby určování polohy jsou velmi užitečné. Služby určování polohy však zapínám pouze v případě potřeby. Přejděte do Nastavení> Soukromí> Služby určování polohy. Pokud nechcete polohové služby úplně vypnout, můžete také jednotlivě ovládat, které aplikace mají přístup k polohovým službám. U některých aplikací můžete lokalizační služby vypnout.

2 - Zakažte aktualizaci aplikace na pozadí. Aktualizace aplikací na pozadí umožňuje aplikacím kontrolovat aktualizace a obsah. I když to může být velmi užitečné, zvýší se tím využití baterie. Jednoduše klepněte na Nastavení> Obecné> Obnovení aplikace na pozadí a vypněte Obnovení aplikace na pozadí.

3-Zakázat automatické stahování. Přejděte do Nastavení> Obchody s aplikacemi a iTunes a vypněte Automatické stahování.

4-Vypněte push oznámení. Přejděte do Nastavení> Oznámení a vypněte všechny aplikace, které nechcete dostávat. Jednoduše vyberte aplikace, které vás nezajímají, takže je chcete vypnout.

Všimněte si také, že iOS 9 obsahuje nové nastavení s názvem Baterie. Jednoduché klepnutí Nastavení> Baterie. Tato část obsahuje několik užitečných informací.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found