Jak vynutit restartování zařízení iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone Pro Max

iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro max jsou nejpokročilejší iPhone od společnosti Apple. Nová řada iPhonů Pro je postavena na výkonu a odolnosti. Jak již bylo řečeno, mohou existovat škytavky související se softwarem (iOS), které mohou vyžadovat vynucené restartování zařízení iPhone 11 Pro nebo iPhone 11 Pro Max nebo přepnutí zařízení do režimu DFU.

V tomto krátkém článku vás provedeme kroky, které vám ukáží, jak vynutit restart vašeho iPhone 11 a v případě potřeby provést režim DFU.

Jak vynutit restart zařízení iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max

Proveďte sekvenci tří kroků níže v rychlém sledu.

Tři snadné kroky k vynucení restartu zařízení iPhone 11 Pro
 1. Stiskněte a uvolněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti
 2. Stiskněte a uvolněte tlačítko snížení hlasitosti
 3. Stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se váš iPhone 11 nerestartuje

Pokud se váš iPhone 11 nerestartuje na konci kroku 3 výše, je možné, že provádíte sekvenci trochu příliš pomalu. Zkuste to několikrát a budete hotovi. To platí zejména pro uživatele, kteří upgradují na iPhone 11 a iPhone 11 Pro ze starších modelů, jako je iPhone 6S.

Proces vynuceného restartu pro tyto nové iPhony je podobný procesu na zařízeních řady iPhone X, iPhone XS.

Pokud chcete jednoduše vypnout svůj iPhone 11, můžete to udělat také prostřednictvím aplikace Nastavení. Klepněte na Nastavení> Obecné, přejděte dolů do dolní části obrazovky a vyberte možnost Vypnout.

Režim DFU na iPhonu 11 Pro, jak na to

Pro ty velmi vzácné případy, kdy potřebujete přepnout iPhone 11 do režimu DFU, abyste mohli úplně vyřešit problémy nebo obnovit iPhone pomocí iTunes, je zde řada kroků. Sekvence hlasitosti a postranních tlačítek je třeba provést rychleji, aby se režim obnovení zobrazil na iTunes.

 • Připojte svůj iPhone 11 k počítači pomocí kabelu Lightning - USB.
 • Otevřete iTunes v počítači
 • Stiskněte a uvolněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti.
 • Rychle stiskněte a uvolněte tlačítko snížení hlasitosti.
 • Stiskněte a podržte boční tlačítko po dobu 10-15 sekund, dokud obrazovka iPhone nezčerná
 • Stiskněte a podržte boční tlačítko
 • Další Stiskněte a podržte tlačítko snížení hlasitosti po dobu 5 sekund a poté uvolněte boční tlačítko, zatímco budete držet tlačítko snížení hlasitosti po dobu dalších 10 sekund. Pokud jsou tyto kroky provedeny správně, měl by displej zůstat černý bez textu nebo log.
 • Měla by se zobrazit zpráva „iTunes detekovaly iPhone v režimu obnovení. Abyste mohli tento iPhone používat s iTunes, musíte jej obnovit. “
 • Nyní můžete použít možnost obnovení iOS na vašem iPhone.

Ukončení režimu DFU (černá obrazovka na vašem iPhone) je mnohem přímočařejší proces. Proveďte tyto tři kroky v rychlém sledu.

 • Stiskněte a uvolněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti.
 • Stiskněte a uvolněte tlačítko snížení hlasitosti.
 • Stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se nezobrazí logo Apple.

Doufáme, že váš iPhone 11 bude i nadále fungovat co nejlépe a nemusíte používat režim DFU. Doufáme také, že jste si pro svůj nový iPhone 11 koupili AppleCare +.

  V případě závažného problému se systémem iOS (černá obrazovka na displeji a iPhone 11 nereaguje) nebo se váš iPhone 11 nadále restartuje, můžete kontaktovat podporu Apple a požádat o pomoc.

  Poslední příspěvky

  $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found